Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: You Have Been...
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Child
rickroll'd

Po więcej szczegółów odsyłam na http://www.pl.wikipedia.org/wiki/Rickroll

Ale nie o to chodzi. Zapewne wiecie, że istniej cos takiego jak MTV Europe Music Awards. Gdzieś w odmętach ludzkiego umysłu zrodził się pomysł, na największy rickroll wszechczasów. Tajes, dobrze kombinujecie - let's rickroll mtv!

Przepis na to jest prosty:
1. Kliknij tu
2. Przewiń stronę na dół
3. Wybierz "Best Act Ever"
4. Wpisz "Rick Astley"
5. Zagłosuj
6. ???
7. Profit!

Ta wersja pozwala na glosowanie raz dziennie. Mało powiecie. Zatem prezentuje wam wersje uber-l33t-pr0:

CODE
javascript:void(document.body.innerHTML="<big style=color:white>Votes: <span id=v>0</span></big><iframe style=visibility:hidden name=irick onload='document.frick.action=\"htt\"+\"p://ema.mtv.co.uk/vote/#!\";document.frick.submit();document.getElementById(\"v\").innerHTML-=-1'></iframe><form name=frick target=irick method=POST><input type=hidden name='fields[category]' value='Best Act Ever'><input type=hidden name='fields[artist]' value='Rick Astley'><input type=hidden name='action[suggestions]' value='Vote'></form>")


1. Wejdz na w/w stronę
2. Skopiuj powyzszy kod
3. Wklej w pasek adresu
4. ???
5. Profit!

Wspomóż swoim głosem szczytną ideę :}

/kurde, cos mi nie bangla ;f/
Avadakedaver
wszystko pyko. dobry joke bedzie, jesli sie uda wszystka smile.gif
Child
Aha - skrypt dziala na kilku zakladkach jednoczesnie ;c
MisieK
1234, 1235...

uber! \m/
GrimmY
z zapałem dołączam się!

never gonna give you up!

edyta:
a tak na marginesie dodam, że bardzo lubię tą piosnkę, srsly :>
PrZeMeK Z.
I tym sposobem rzeczy narodzone w odbycie internetu przenikają do świata rzeczywistego. Przerażające.

Ale będzie wesoło smile.gif
Avadakedaver
nie wiem czy bedzie, z pewnoscia byłoby.
Child
Pomysł znalazłem na europejskich forach warcrafta, zatem Rysiu ma juz jakies 30 milionów głosów ;o
BlackOmen
Później tylko ktoś stwierdzi - 'smells like bullshit' albo 'oh! china voted'
matoos
Wygląda na to że to przynosi efekty wink2.gif

http://blog.wired.com/music/2008/10/rick-astley-lan.html
GrimmY
wczoraj odwiedzałem forczana, gdzie obowiązuje powszechny pierdolnik na punkcie głosowania na stronie EMA. jeśli rick nie wygra, to się zdziwię... a może właśnie na odwrót. nie wiem jak są liczone głosy (ip?), ale nie wierzę, że ktoś nie zorientuje się, że jedna osoba była w stanie oddać x głosów (przeróżne java scripty, jakieś addony do fx etc.). tak na marginesie przeciwnicy - britney spears, chrisina augilera, u2, green day oraz tokio hotel (wat?! jestem niemal pewien, że to wynik podobnej akcji;).
Child
MTV has been rickroll'd D:
Neonai
haha faktycznie, wchodze w "best act ever" a tam rick astley ;d
Child
Nie mozna sie przeciwstawic potedze miliarda glosow xD
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.