Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: House Md
Magiczne Forum > Kultura > Klan, Plebania, Niewolnica Isaura
Pages: 1, 2
Avadakedaver
Ha! wreszcie powstał temat o najgenialniejszym, najinteligentniejszym najwredniejszym, najprzystojniejszym i najzajebiściejszym diagnostyku wszechświata.

spoilery standardowo piszemy na biało, przynajmniej na razie smile.gif

Nie uważam tak jak moja siostra, że Huddy jest tragedią i łączenie housa w parę z kimkolwiek to masakra.
Ale, kurde, nie Cuddy. Oni są fajni kiedy się przyjaźnią (przyjaźnią?).
Podejrzewam że będą się ganiać za sobą przez cały sezon a na końcu i tak bedą razem sad.gif
Eva
Ja od poczatku liczylam na to ze to bedzie Cuddy, wlasciwie wkurzylo mnie pojawienie sie Stacy, ktora jakos temu zagrazala. Teraz jestem, mowiac szczerze, w siodmym niebie, mam nadzieje ze to sie jakos rozwinie.

Wlasciwie szkoda ze caly ten housowy watek z topicu Seriale troche przepadl. W sensie ze go tu nie ma.
Avadakedaver
w sumie możnaby poprzenosić.
A stacy jest jedyną kobiektą którą akceptowałbym jako laskę house'a.
asiatal
hm... Stacy..... Bożżżżżżżżżże, to było tak dawno temu smile.gif
QUOTE
najprzystojniejszym

no ja się zgadzam, ale w Twoich ustach brzmi to jakiś dziwnie. Chociaż dzisiaj kredą sobie napisałam na spodniach 'QAF'. Z nudów i z głodu oczywiście. Na ostatniej lekcji. Bo ja tak w gruncie rzeczy nie jestem fanką.
QUOTE
A stacy jest jedyną kobiektą którą akceptowałbym jako laskę house'a.

też jakoś już do niej przywykłam.
Eva
Och nie, totalnie i przerazliwie nie. Stacy nie. Nie. Nie.
asiatal
co do Stacy, to chyba najlepszy był odcinek z lotniskiem ^^
Eva
W stacy najlepszy byl szczur :P
GrimmY
mój ideał house'a jest bezkobietny. tyle ode mnie w temacie parowania ;)
Avadakedaver
zgadzam się w 90%.
GrimmY
rozwiń dziesięcioprocentówkę.
Eva
My z Mańkiem zgodnie doszlim do wniosku, ze przy Housie trzyma nas teraz najbardziej wiadomy watek niz zagadki medyczne, ktore zrobily sie nieco nudnawe.
hazel
Obejrzałam dwa odcinki, w zasadzie fajne, ale i tak wolę innego Doktora smile.gif
Jak się przebiję przez pierwszy sezon to napiszę coś więcej.
asiatal
QUOTE
My z Mańkiem zgodnie doszlim do wniosku, ze przy Housie trzyma nas teraz najbardziej wiadomy watek niz zagadki medyczne, ktore zrobily sie nieco nudnawe.

to ja Wam współczuję smile.gif
Eva
Oh jeju, touching.
Avadakedaver
QUOTE(GrimmY @ 23.11.2008 02:01)
rozwiń dziesięcioprocentówkę.
*


była żona smile.gif





QUOTE(hazel @ 23.11.2008 13:07)
Obejrzałam dwa odcinki, w zasadzie fajne, ale i tak wolę innego Doktora smile.gif
Jak się przebiję przez pierwszy sezon to napiszę coś więcej.
*



generalnie gregory house od trzeciego sezonu jest sto razy lepszy od tego z pierwszego i drugiego. Widać producenci poszli bardziej w jego postać, rozwijając ją i ulepszając, bo house z s01 i 02 to wredny gnojek. w trzecim jest wredny ale na taki sposob, ze laską miękną nogi a mężczyzną wręcz odwrotnie, tylko co innego.
managarm
Ja mam inne odczucia, 1 - 3 sezon byly bardzo dobre, 4 dal rade, ale 5 imho jest pomylka - glowne watki juz tak nie trzymaja, i chyba dlatego producenci rozwineli relacje Cuddy - House
BlackOmen
Właśnie chyba się troszku pomysły na zagadki medyczne skończyły. Chociaż cholera jasna z wypiekami czekam jak jutro rano przed wyjazdem na uczelnię zakolejkuję kolejny odcinek i po powrocie spokojnie go sobie obejrzę. Dzisiaj w ogóle extended episode
asiatal
open talking about their relationship - good
'accident' with a szuflada - awesome
cały odcinek - zajebisty
Avadakedaver
ktory odcinek teraz ściągamy? ktory jest ten najnowszy?
asiatal
no 11.
omg, następny odc. będzie dopiero pod koniec stycznia o_O
ale mi się podobał (ten odcinek) tak, że nawet polubiłam choinki (13 biggrin.gif)
Avadakedaver
sezon 5?
asiatal
znajdź mi torrenta, który będzie miał więcej seedów do 11 odc innego sezonu niż 5
Avadakedaver
(pojechany)
asiatal
5x17:
QUOTE
Kutner: I agree with Wilson. This guy's a Harry Potter. The sorting hat was going to put Harry in Slytherin based on his nature. He refused, so he ended up in Gryffindor. Through choice.


ahahaha!!
Avadakedaver
świetna akcja z wilsonem w ogóle.
Eva
W ogole bardzo dobry odcinek.
Avadakedaver
jednak to nie jest lost, nie pogodomy za dużo.
ja moge za to powiedziec ze zanim zaczelismy ogladac zmienilem napisy gdzies w srodku, wyszlo na to, ze kutner chcial przeleciec tego pacjenta, gonic go wokol stolu, a objawy tamtego to "znaczenie terenu w domu".
haha. ale był ubaw, nic sie nie spodziewała. siostra. moja.
Eva
20 odcinek jest mocny.
hazel
Właśnie się zorientowałam, że jestem 3 odcinki do tyłu. Będzie co oglądać w weekend.
Avadakedaver
ten motyw ze schizami w postaci amber byłby na prawdę spoko, jakby przestałą przychodzić do niego w tym samym odcinku. jednakowoż wiedziałem że to nie nastąpi jak tylko się pojawiła.

btw, wtf? house piszący się dobrowolnie na odprawienie wieczoru kawalerskiego? motyw ciekawy i fajny, ale bardzo nie house'owy.



memorable quote
"- Wilson! i knew you won't stay away!
- House, this is my home for god sake"
Eva
Widziales zapowiedz nastepnego odcinka? Jesli nie, to wiele Ci to wyjsni jesli chodzi o Amber.
Avadakedaver
widziałaś to tej? najlepszy finał ever, zaskoczenie ogromne, świetnie wykminili!
however podejrzewam że pierwszy odcinek następnego sezonu będzie już po odwyku a house pozostanie wrednym chujem I DOBRZE. W najlepszym wypadku zobaczymy jeden, góra dwa odcinki jak dzwoni do niego brygada a on rozwiązuje sprawę na odległość.
Eva
Zmiażdżył mnie ten odcinek, serio. Strasznie cierpiałam, że ta halucynacja była tylko halucynacją, ale ten odcinek musiał tak wyglądać, inaczej byłby średni. A tak - miazga!
Child
Przebijam sie przez pierwszy sezon. Jak dorosne, chce byc jak House :c

Hmmm... moj komp przy sortowaniu odcinkow cos był skopał i nagle z 01x11 przeskoczylem do 01x19. A ja sie caly czas glowilem, czemu i kiedy ta fajna pani dochtor odeszla, ze teraz musi wracac.
Avadakedaver
hehe biggrin.gif
bardzo mnie cieszy kiedy ludzie lubią house'a po pierwszym sezonie, bo jakoś od trzeciego jest szesnaście razy cudowniejszy (plus - minus) - zarówno postać jak i cały serial smile.gif
Child
A da sie nie polubic kolesia, ktorego pierwsza diagnoza w serialu to 'Ma guza. Umrze. Nuda.'? :c
asiatal
Child, skoro masz pierwszy sezon, to czy mogłabym Cię prosić o przysługę?
Szukałam ostatnio w moim płytozbiorze sezonu 1 i nie ma - wyparowało. A zależy mi na screenie z 1x03 z tym gościem.
Widziałam go w Smallville i znam go, ale nie wiem skąd. Przejrzałam filmografię, i tylko rola w Housie wygląda prawdopodobnie.
Bardzo proszę o pomoc. Chodzi to za mną już 3ci dzień.
Avadakedaver
http://www.youtube.com/watch?v=BiAyIBoQiRo
Tajemnicza
W końcu się wzięłam i w końcu obejrzałam. Zmiotło mnie tongue.gif Zakończenie miażdży!
Miętówka
Po trzecim sezonie jestem.
I mi się kurka nie podoba. Drugi jednak był lepszy chyba.
Avadakedaver
świetny odcinek ciekawe co dalej ide spac pa.
Avadakedaver
COOL. co prawda nie widzielismy house'a takiego jakiego powinnismy, i to cale 'ciekawe co teraz' przeciagnie sie do kolejnego odcinka, albo do jeszcze nastepnego. Ale to nic nie zmienia, to co zobaczylem bylo conajmniej spoko. ale nudno.
Eva
Ja się nie wynudziłam, odcinek uważam za bardzo dobry i cieszę się z tych proponowanych przez scenarzystów nowych rozwiązań, bo gdyby kontynuowali pattern z poprzednich sezonów to wtedy dopiero zrobiłoby się nudno. Inna sprawa, że był delikatnie przewidywalny, co - mi przynajmniej - wynagrodziły przezabawne wątki kulinarne i akcja z kubkiem ; )
managarm
Racja, zorientowali sie ze poprzedni sezon byl nudny jak barszcz wiec bardzo dobrze ze ten (przynajmniej poczatek) jest troche inny.
em
mnie sie podoba szalenie, irytuje mnie tylko fakt, ze juz jestem w krk i nie bede mogla byc na biezaco :<
Ramzes
Póki co najlepsze rozpoczęcie sezonu i House taki inny. Mnie się to bardzo podoba, mam nadzieję, że tego nie zmienią, a przynajmniej nie szybko. A motyw z labradorem świetny biggrin.gif
hazel
6x03 - widać, ze zmienili trochę konwencję serialu. Ciezko ocenic na tym etapie czy to zle, czy moze dobrze. Zagadki medyczne chwilowo (mam nadzieje, ze na stale) zepchnieto na drugi plan, tworcy postawili raczej na rozwoj postaci i relacji miedzy nimi. I chyba zatrudnili kogos nowego do pisania dialogów, bo niektóre kwestie po prostu wymiatają. Nie żeby kiedyś były złe, ale teraz osiągnęły nowy level.

House: You weren't wearing shoes last night either.
Wilson: Yes, shoes, garlic... I'm a vampire, Sookie.
asiatal
I'm a vampire, Sookie.


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Avadakedaver
yeah biggrin.gif
harolcia
Nareszcie jestem na bieżąco z pojawiającym się odcinkami, i między wykładami pozwoliłam sobie obejrzeć jeden po drugim odcinki i nie powiem, zapowiada sie obiecująco. Widać, ze zmienili nieco zamysł, ale mimo wszystko, wymiata
XD. Dialogi rozwalają dementi.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.