Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Pomagajmy Sobie W Iluzji
Magiczne Forum > Harry Potter > Iluzja
Astrallvi jr
Witam;) Mam na imie Andrzej i jestem iluzjonista. Nie wiem z jakiej przyczyny mowicie o kryptoreklamie w przypadku pomocy ze strony mojego kolegi Obucha z innego forum. Kto w ogóle prowadzi to forum, czy tu jest jakis Pan i wladca?? Moze pora pomyslec o jakis zmianach w zarzadzie.
Iluzja to drogie hobby, nawet w dobie internetu nie jest prosto czegokolwiek uzyskac mowie o czyms wartosciowym nie jakies kopie Blaina pseudo iluzjonisty. Pomagam mlodym chlopakom na drodze zludzen, sam taki bylem i wiem co znaczy ta pasja, tym bardziej teraz bo mam chwile wolnego czasu. jak cos to na napiszcie PW.
Pozdrawiam
owczarnia
Tu jest kolego demokracja. Jeżeli Twój zimal Obuch dostał obuchem, to znaczy się zasłużył. Ty też się zresztą widzę mocno nadstawiasz.
Astrallvi jr
QUOTE(owczarnia @ 11.01.2009 00:30)
Tu jest kolego demokracja. Jeżeli Twój zimal Obuch dostał obuchem, to znaczy się zasłużył. Ty też się zresztą widzę mocno nadstawiasz.
*


Dzieciak jaka demokracja?? I nie pisz tym tonem zeby ci te rogi nie spadly.
em
och, zmiana w zarządzie zaszła całkiem niedawno, choć jako kryptozmiana bradziej wink2.gif

jak sądzę, problem leży w skasowaniu linka reklamującego jakieś forum, tak?
panie drogi, jak się przychodzi do kogoś w odwiedziny, warto znać podstawowe zasady dobrego wychowania, a jedną z nich jest lektura regulaminu, który mówi, chyba dość jasno:
QUOTE
Nie reklamuj na forum - Nie reklamujemy stron, nie zachęcamy do glosowania w rankingach.

dopuszczalna jest jedynie reklama w sygnaturce.

wspomnę może tylko mimochodem, że pański kolega zachowywał się chamsko w stosunku do postępujących zgodnie z obowiązującym tu regulaminem moderatorów oraz wobec innych użytkowników... nie jest tu mile widziany.

nie mówiąc już o pańskiej postawie. poza tym, to nie jest forum dla iluzjonistów, a ten dział to zdaje się jakiś relikt po LSM...?
Astrallvi jr
"Tutaj można podyskutować na temat sztuki Iluzji, wymienić swoje spostrzeżenia oraz zasięgnąć rad specjalistów. "

Myslalem ze nazwa i opis mowi samo za siebie.
Chcialem pomoc poczatkujacym. Warto wiec zmodyfikowac nazwe i podtytul dzialu iluzja.
em
to jest tylko dział forum o harrym potterze, na którym od dawna o potterze się nie dyskutuje (poza wrzucaniem nowych fot z filmu).
myślę, że są miejsca w sieci, które bardziej nadają się do ewangelizowania nowych adeptów sztuki iluzji i nie trzeba spędzać tu miesięcy by to zauważyć - imho wystarczy rzucić okiem na aktywność tego działu i charakter postów, no ale może to jest norma w środowisku, nie wiem, nie jestem ekspertem.
w każdym razie, nie rozumiem, co ma opis podforum wspólnego z łamaniem regulaminu przez obucha.
Eva
Owca, jak się czujesz po takim masywnym liftingu wiekowym? A'propos, ciekawa jestem, jak dojrzały jest nasz pan iluzjonista - przednio bym się uśmiała, gdyby się okazało, że możesz się pochwalić metryką bardziej już pożółkłą, że tak zarzucę eufemizmem.

Osobiście uważam, że dział warto by było po prostu zlikwidować.

<posprawdzalam posprawdzalam>

Edit: Och tak, nazywanie 'dzieciakiem' kogoś niemalże 10 lat starszego jest rather amusing. Ale nie martw się, mnie bez przeszkód możesz tak nazywać. Oraz bez obaw przed kolejną wtopą w tym stylu ;)
owczarnia
QUOTE(Eva @ 11.01.2009 01:02)
Owca, jak się czujesz po takim masywnym liftingu wiekowym?
*


Rogi mi spadły czarodziej.gif.
Avadakedaver
generalnie to sprawa następująco wygląda.
na forum iluzja nikt nie wchodzi, to jest trup którego medycy resuscytują od lat a lekarze jeszcze nie przyjechali.
najchętniej byśmy usunęłi to podforum, bo ludzie chcący nauczyć się czegoś o iluzji niepotrzebnie tracą tutaj czas i entuzjazm, zamiast tego mogliby próbować na innych forach. niestety nie można tego zrobić, bo biurokracja nam nie pozwala jak i kontrakty reklamowe.
opieprzanie bogów forum jest conajmniej nie na miejscu więc, jeśli nie zna się sytuacji.

pozdrawiam, william fine, administrator.
ProName
moge sie powymienieniac moje gg to 9994126 czarodziej.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.