Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Ankietka
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
em
Robię rozpoznanie terenu do pracy licencjackiej, więc będę wdzięczna, jeśli weźmiecie udział w małej ankiecie na temat e-booków :)

http://www.ankietka.pl/ankieta/30711/estetyka-e-bookow.html

Ankietka jest krótka i niezbyt wymagająca ;) Dziękować!
Avadakedaver
trochę dziwne:
ja nie czytam ebooków a muszę zaznaczyć coś tam przy drugim chyba pytaniu, przydałoby się okienko nie korzystam" albo coś. Niżej musze wpisać jakiś komentarz nawet jeśli nie mam żadnego. U nas w pracy jak trzeba coś wpisać, a nie chcemy bo nie ma co, to wpisujemy jakiś z góry ustalony wzór, np. 999 albo "brak". Przydałaby się taka informacja. Chciałem napisać konkretnie o co chodzi, ale już teraz nie pamiętam pytań i nie mogę kliknąć znowu ankiety bo już ją zrobiłem.
hazel
.+1
Miranda
done.
owczarnia
Zrobiłam, ale część odpowiedzi zaznaczyłam bez sensu, bo skoro na pierwsze pytanie odpowiedziałam "nie korzystam", a później musiałam wybrać z jakich korzystam, to wiadomo, że tu już jest zgrzyt.
asiatal
sure.
managarm
jebut.
em
dziękuję!

no to jest niestety darmowy system tworzenia ankiet, chciałam taką opcję, ale się jej nie da zrobić :/ no i zawsze można zaznaczać "nie mam zdania" itd :)))
PrZeMeK Z.
Chyba nigdy z żadnego nie korzystałem. No, ale +1.
Miętówka
+1
statystyka kłamie, pamiętaj!
Ramzes
. +1
Eva
Och, to tylko ja mam kolekcję ebooków na dysku? For fcuk's sake.

+1 btw.
harolcia
gemacht wink2.gif
Child
there ya go
em
jesteście kochani! czarodziej.gif

/no, poza tym człowiekiem, który napisał mi, że jestem debilem. ale właśnie przejrzałam cały arkusz tej osoby i teraz już tylko smutno mi, że taką mamy młodzież.../
kate711
+1 smile.gif
ninki_nunk
wypełnione dementi.gif
Lenus
Wypełniłam.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.