Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Martyna Z Warszawy :p
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
jitgygiew
Witajcie. Trafilam tu niedawno z polecenia znajomego. Faktycznie forum dotyczy tej nieco niszowej tematyki, ktora bardzo mnie interesuje. Skoro juz pisze, pozwole sobie cos wiecej o sobie powiedziec, mam nadzieje, ze moja gadatliwosc nie bedzie upierdliwa wink2.gif

Na imie mam Martyna, 2 lata temu ukonczylam biotechnologie na SGGW w Warszawie. Nie pracuje w tym zawodzie, ale zajmuje sie hobbystycznie zywnoscia GMO. Nie chce przynudzac na ten temat, w podpisie umiescilam kilka stron, mam nadzieje ze nikomu nie bedzie to przeszkadzac.

Jestem teraz na urlopie macierzynskim, wiec moge aktywniej uczestniczyc w zyciu forum, oczywiscie tylko w wolnych chwilach wink2.gif
Avadakedaver
fascynujące : D
em
prawda? : D
Avadakedaver
ale jest kurde gadatliwa.
Child
straszycie nowych
Avadakedaver
tak to już jest z ratowaniem magicznego.
asiatal
A mnie interesuje, jak Martyna z Warszawy zapamiętała swój nick.
Avadakedaver
a mnie jak wpadłaś na swój.
asiatal
a i nawzajem
Avadakedaver
come on. to forum o harrym potterze.
hazel
E, co tam za problem, taka ksywka. To nie tak, że ktoś będzie tak do ciebie mówił irl albo coś...
matoos
Ej no i wystraszyliście panią zanim zdążyłem obśmiać jej pretensjonalne linki do tych ZBRODNIARZY którzy produkują żywność "GMO".
em
ona się speszyła, zanim zdążyliśmy ją wystraszyć
PrZeMeK Z.
Nie wierzę w tę panią.
em
*tą
PrZeMeK Z.
Słusznie, zadziałał odruch poprawiania się w sytuacji odwrotnej.
Child
Oblał Pan egzamin, zapraszam we wrześniu.
PrZeMeK Z.
Takiś? Więcej internetów nie dostaniesz.
Child
I haz 'nuff
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.