Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Twórczosc Kitiary, Nagini I Spółki
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
Otka
Czy wie ktoś wy wyżej wymienione autorki tworzą jeszcze lub czy mozna gdzieś znaleźć dokończone np ten pierwszy raz?
dementorek
szukaj na literackim forumm mirriel. pozdrów ich od magicznego.pl na wejściu!
Otka
Niestety tam nie ma Kitiary, jest sama Nagini, a jednak wolę Kitiarę.
Cherlai
Ja nie chcę rozsiewać plotek, ale słyszałam, że Kitiara miała jakieś problemy zdrowotne i słyszałam, że to coś poważnego. Szpitale i te sprawy, ale tak jak mówię nie mam pewności.
MariettaGordon
Strasznie szkoda, że Kitiara już nie publikuje swoich prac. Jeden z fanficków Kit był pierwszym poważnym opowiadaniem potterowskim jakie przeczytałam (poprzednie były tak denne, że lepiej o tym nie mówić, ale większość blogowych ficków -nie twierdzę, że wszystkie - jest denna, a czytałam na blogach wcześniej) i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to właśnie Kit zainspirowała mnie do pisania swoich fanficków.

Wiem, że tego nie przeczytasz, ale dziękuję, Kitiaro :*
Hagrid
Pozostaje tak jak sugeorwał Dementi serdecznie pozdrowić tak utalentowane osoby i może zaprosić do opublikowania też u nas:)
MathildaBoom
Ja kiedyś słyszałam, że Nagini nie ma zamiaru kończyć tego ficka "ten pierwszy raz" ( swoją droga szkoda, bo również mi się spodobał). Mimo tego wdzięczna jestem obu autorką za ich twórczość smile.gif Zwłaszcza za "ostatni bastion".
Saoirse
Kitiara na forum Mirriel widnieje jako Kitiara uth Matar. smile.gif Ale od roku 2007 już nic nie publikowała, bo sama wczoraj sprawdzałam.
Ale szkoda, że już nic nie publikuje. Moimi ulubionymi jej autorstwa jest Ostatni Bastion, I believe in a thing called love i Zmowa dziewic. Mogłabym je czytać całymi dniami.
W sumie moja przygoda z ff zaczęła się od Bastionu. Do którego zmusiła mnie kuzynka. smile.gif I nie żałuję. smile.gif
Mannolita
Wielka szkoda że tak dobre autorki przestały publikować sad.gif
Hagrid
Trzeba namawiać by i tutaj coś opublikowały:)
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.