Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Więcej Tomów O Hogwarcie
Magiczne Forum > Harry Potter > Harry Potter
emika
Czy to możliwe aby Rowling napisaŁa jeszcze kilka książek o Hogwarcie np: przygody Syriusza Blacka Remusa Lupina Jamesa Pottera Lily Evans i oczywiście mojej ulubionej postaci Severusa Snape'a za czasów ich mŁodości
Hogwartu w latach 1971 – 1978
Hermiona
Oczywiście fajnie by było przeczytać taką książkę wydanie przygód danej posaci np. co by było gdyby Lili była z Severusem napewno była by to ekscytująca powieść . Problem byłby taki że wtedy nie przyszedł by na świat Harry Potter a wtedy to już by niebyło już w ogóle takiej powieści w której można by było zapisać to co bybyło gdyby czegoś innego niebyło.








Sorrrrrrrkkkkkkaaaa za błedy
Luna2000
Hmn.... powieść była by super historia zupełnie odwrotna na przykład rozbudowana część książki uczennica zakochuje się w nauczycielu ten zaś daży uczuciem mugola tak wiem fantazjuje ale czemu ałtorka tego tematu nienapisze takiej właśnie histori paro rozdziałowiej na forum Lili zakochuje się w Severusie ten zaś daży ją uczuciem wcale niemniejszym niż ona jego potem ona umiera pozostawiając zagadkę związaną z czarodziejm najpotęrzniejszym jakiiego w historii widziano . Czemu nie .
Avadakedaver
QUOTE(emika @ 24.08.2011 15:29)
Czy to możliwe aby Rowling napisaŁa jeszcze kilka książek o Hogwarcie np: przygody Syriusza Blacka Remusa Lupina Jamesa Pottera Lily Evans i oczywiście mojej ulubionej postaci Severusa Snape'a za czasów ich mŁodości
Hogwartu w latach 1971 – 1978
*


przeciez rowing nie moze napisac ksiazki w latach 1971-1978 bo to przeszłość biggrin.gif
no, chyba, że ma klepsydrę hermiony biggrin.gif
Luna2000
Chodzi o to że jak by ona napisała powieść co było w tamtych czasach
Avadakedaver
zombie
Hagrid
Wiem że Rowling zgodziła się już na wydanie w formie książki jednego z FF o losach syna Harry'ego więc tym samym neico oddała pole, choć to oczywiście nic zobowiązującego:) Dla mnie ciekawe byłyby książki z Hogwartem sprzed sagi, kto wie, może Rowling isę kiedyś na to zdecyduje, jak mói musi mieć pomysł a niczego nie wyklucza.
Miętówka
Nie wiem czemu, ale jakoś nie podchodzę do tego z entuzjazmem. Nie wiem, mam wrażenie, że pewne rzeczy się zwyczajnie wyczerpały. Na sto procent nie będę zainteresowana niczym dotyczącym dzieciaków Harry'ego, i miałam nadzieję, że się nam tego oszczędzi, ale jak widzę - złudną.
Natomiast chyba poczytałabym sobie o Hogwarcie sprzed sagi, może być nawet jeszcze sporo sprzed, nawet pojawienia się Riddle'a w szkole. Tylko, że to musiałaby być książka o takim trochę "zwyczajnym" życiu w zamku http://online.freeware.info.pl/rycerze-i-ksiezniczki.html - bez żadnych szaleństw w stylu The Chosen Ones itp. No chyba, że o czasach Riddle'a, też byłoby fajnie.
Hagrid
Ależ nam tego oszczędzono, w zasadzie z tego co wiem to ta "kontynuacja" została opublikowana w bardzo wąskim zakresie no i sama Rowling nie zamierza ewidentnie isć w tym kierunku smile.gif

Za to przeszłość...w sumie to jest wspaniałe pole do popisu, już Tom Riddle nieźle namieszał, bazyliszek, korkruksy i pewnie wiele innych ciemnych spraw no a potem HUncwoci, też bardzo interesujacy, myśle że można by i onich napisać naprawdę niezłą książkę, oczywiscie najlepiej całe życie szkoły pokazaćsmile.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.