Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Co To Za Zwierz?
Magiczne Forum > Organizacja > Magiczne Forum - pytania i odpowiedzi.
Xaravald
user posted image


Na początku myślałem, że to pająk, ale ma szczypce!
Potem, że skorpion, ale nie ma żądła!
No i nikt nie wie co to jest, a pytałem wszędzie. Może ty wiesz?
hermionak
To stworzenie chyba wzięte z Harrego Pottera:).
Hagrid
Natura nie takie rzeczy widziała, to może być i skorpion i jakiś rak z dżungli, niezbyt apetyczne stworzenie, w wiedźminie wspominali coś o krabopająkuXD
hermionak
Wątpię, to pewnie fotomontaż lub program graficzny^^.
Hagrid
Różnie to bywa, jest wiele niesamowitych przypadków w naturze ot choćby autentyczne zdjęcia "wilkołaków", mało przyjemne schorzenie powoduje takie nieprzyjemne zmiany. No a co dopiero jak się poszuka w przyrodzie...
hermionak
Słyszałam o tej chorobie. Występuje zwykle genetycznie u mężczyzn. Nazywana chorobą wilkołaka^^. Współczuję tym ludziom.
Hagrid
Trochę nie rozumiem czemu ci paowie mogliby tego owłosienia ściąć, nawet mimo tego że pokrywa całą głowę, no ale cóż, nie jest lekko z pewnością, slyszałem też o chorobie upodabniającej do wampira.
hermionak
też słyszałam zaraz podam ci nazwę tych chorób: choroba wilkołaka (Hipertrichoza) , choroba wapiryzm:(Porfiria) Okropne choroby zresztą tu masz stronkę okropne choroby sad.gif http://medycynajestciekawa.wordpress.com/2...zajace-choroby/
Hagrid
To teraz coś przyjemniejszego, jak się nazywa zwierzę z fotografii?wink2.gif
hermionak
Okapi rodzina żyrafy dokładnie kuzyn żyrafy. Roślinożerny.
A to znasz?
user posted image
Hagrid
Brawo, masz sporą wiedzę, przejrzałem grfiki i mi to wygląda na wilka workowatego:)
hermionak
Brawo smile.gif Uśmiech smile.gif
Hagrid
Bazyliszek? http://plfoto.com/zdjecia_new/1098805.jpg
hermionak
To waran z komodo XD
A to zna pan często w mieszkaniu można ich spotkać. Nie niszczą wykładzin zjadają gniliznę.
user posted image
Hagrid
Wiesz, ja chyba jednak nie będę w nocy odwiedzał łazienki;d Ale cóż, jak pożyteczne to mogą być biggrin.gif
hermionak
Są pożyteczne, nawet w nocy wchodzą na człowieka i zjadają szkodliwe drobnoustroje. Tak czytałam na jednym z portali.
Hagrid
Wierzę choć wiesz, różnie to może być. Słyszałem kilka razy teorię że człowiek w swoim życiu "zjada" przypadkiem 10 pająków w czasie snu, lecz potem wyszło że ktoś sobie to wymyśliłwink2.gif
hermionak
A co to za zwierz?
user posted image
Hagrid
To jest jedno z moich ulubionych stworzeń magicznych, czyli manikora, kojarzę ją od czasów gry Heroes 3:)
hermionak
Brawo a to?.

user posted image
Hagrid
Wygląda jak kot domowy, czyli felis catus lub felis domesticus;d
hermionak
To kot ale ma imię. Znana postać i niektórzy by ją kopnęli zdrowo. Kotka woźnego jak miała na imię?.
Hagrid
A to norriśka, nie dotarło do mnie że to z filmu kadr:)
hermionak
Tak a teraz coś trudnego ^^ kto to jest. lub prościej co to za osoba nie zwierzę^^
user posted image
Hagrid
No to teraz mocno strzelam- Malfoy?XD Wiem że był w coś podobnego zamieniony;d
hermionak
Zgadza się teraz coś trudniejszego Jak zgadniesz dostaniesz w poście : nutella.gif i krowki.gif .
user posted image
Hagrid
Tego stowrzenia nie mogę rozgryźć, poddaje sięXD
hermionak
śmierciotulaXD
Hagrid
Nie miałem żadnych szans biggrin.gif
Xaravald
Ach. Widzę że ludzie się rozpisali ale kompletnie nie na temat, bo pytałem się o to
user posted image

W każdym bądź razie sam znalazłem. To jest biczykoodwłokowiec.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Biczykoodw%C5%82okowce
Hagrid
Niestety mnie się nie udało odnaleźć info, czaderski stwór:)
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.