Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Rowling Pisze...
Magiczne Forum > Harry Potter > Harry Potter
Zeti
W dzisiejszym metro przeczytałem, że Jo planuje wydanie nowej książki. smile.gif Więcej tutaj.
Mam nadzieję, że przypadnie nam do gustu tak samo jak cykl HP.
Zeti
I napisała smile.gif
czekam na wrzesień smile.gif
Hagrid
Ktoś może dorwał się do orygnału już? Musze uczciwie przyznać że tematyka jaką wybrała niemal nie może mnie jakoś mocno porwać, ktokolwiek by pisał to jednak obyczajowe wątki to nie mój konik, niemniej na pewno zamówię gdy wyjdzie w Polsce:)
olesia
ja za kilka dni mam dostać oryginał od siostry z Londynu, zobaczymy wink2.gif

podobno można też dostać w empiku, cena 109zł
Hagrid
Ciekawe że Rowling myśli nad wydanie autorskich)poszerzonych) wrsji niektóych tomów HP, zapewne chodzi o pierwsze 3 bo pisała je pod presją czasu i są też najkrótsze:) Może być ciekawie:)
Aylet
Też gdzieś ostatnio natknęłam się na wzmiankę, że Rowling zastanawia się nad powróceniem do Harry'ego. Ale może coś opacznie przeczytałam? huh.gif
Hagrid
Ona się od tego niestety za bardzo odżegnuje, to znaczy ma pomysły w tym świecie ale ciągle się wycofuje, może w obawie że zostanie to źle odebrane?
Ten pomysł z rozszerzoną wersją tomów HP byłby świetny, może też wyjdzie coś z jej pomysłu opowieści osadzonej w świecie HP ale już innymi bohatermia głównymi
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.