Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Foch Jako Metoda Manipulacyjna W Związku
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
karolka
Cześć smile.gif
W sumie dość dawno tu nie zaglądałam, ale pomyślałam sobie, że warto by się tutaj pojawić smile.gif Obecnie jestem już na III roku studiów i prowadzę badanie odnośnie focha w związku damsko-męskim.
W związku mam do Was prośbę. Domyślam się, że niewielu mężczyzn w wieku 19-25 lat tutaj wchodzi, więc jeśli mogłybyście przekazać moją ankietę swoim chłopakom (nawet jeżeli Wy nie strzelacie focha, to może miał wcześniej takie doświadczenia)/braciom/kolegom, byłabym Wam dozgonnie wdzięczna smile.gif Oczywiście, jeśli są tutaj tacy panowie, to również Was zapraszam smile.gif
Bardzo mi zależy na rozpopularyzowaniu mojej krótkiej ankiety (3-5 min.), ponieważ chciałabym ją zamknąć w tym tygodniu, bo w przyszłym planuję zabrać się za kwestionariusz dla kobiet, który skonstruuję z męskich odpowiedzi. Na domiar złego, okazuje się, że tylko mniej więcej połowa respondentów w tym wieku miała takie doświadczenia, co bardzo działa na moją niekorzyść, bo brakuje mi jeszcze 3/4 próby badawczej cry.gif

Oto link do mojej ankiety: ankieta o fochu smile.gif

Bardzo proszę o pomoc! nutella.gif
PrZeMeK Z.
QUOTE
niewielu mężczyzn w wieku 19-25 lat tutaj wchodzi


Foch.
matoos
QUOTE
QUOTE

niewielu mężczyzn w wieku 19-25 lat tutaj wchodzi



Foch.


No wiesz Przemuś, ja to na przykład jestem za stary, więc ty się ciesz wink2.gif
Hagrid
Karolka, podziel się wynikami badań, ciekawy jestem:) No co do wieku to pewne śednai tutaj to jakieś 25 lat;)
harolcia
Szkoda, że ten kwestionariusz dla kobiet nie został też tu zamieszczony. Sama bym go z chęcią wypełniła biggrin.gif
Hagrid
Ja to nie wiem jaki jest sens focha, chyba to idealne narzędzie manipulacji;d
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.