Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Zbliża Się Halloween!
Magiczne Forum > Kultura > Galeria
Milex
Zbliża się ulubione święto nastolatków - poniżej moja praca, pastele- podoba się? Może też coś namalowaliście na Halloween chętnie obejrzę!

user posted image

TUTAJ znajdziesz większą!
Hagrid
U mnie rok temu dziwczyny stworzyły niesamowitą galerię ale o dziwo na angrzejki, normalnie zmieniły mieszkanie że aż nie do wiary, czarownice, ale i straszące dynie, pająki, szkoda że nie mam fotek:)
Mnie się podoba, fajne detale, take artystycznie wysmakowane:)
Gratulacje czekolada.gif
Milex
Jeszcze jedna praca z tych "strasznych" - może nie z typowo Hallowween-owych!

"Szalony Kapelusznik" - przedstawiać nie trzeba...

[attachmentid=293]
Hagrid
Zdecydowanie teraz przypomina mi się serial "Czy boisz się ciemności", nasjstraszniejsze były tam pacynki, podobne nieco do tego kapelusznika, naprawdę dalej mam stracha;d
hermionak
Fajne prace. A robisz też na Gimpie 2.8?. Polecam ulepszy twoje prace.
Przykro mi że zmieniłam posta ale nie wiem czy wiecie co wy obchodzicie?.
Hagrid
OK, to fajnie że się dołączasz krowki.gif
hermionak
To fanie ze pan dał mi paczkę, proszę to też dla pana nutella.gif
Milex
Moja Dynia- straszne...

user posted image

smile.gif
Hagrid
Dałaś czadu, barawo! blink.gif
Milex
I jeszcze plakat na szkolny konkurs!

user posted image
Hagrid
Naprawdę ładnie, robi dobre wrażenie:) A tak zi nnej beczki, widziałaś że strona nieco odżyła?smile.gif
Milex
Dzięki za pochwały! smile.gif
Widzę, że na stronie jest coraz więcej ludzi! Oby tak dalej!!!
Hagrid
No to dzisiaj pewnie będą kolejne prace;d Jest lepiej, forum się rozwija ale potrzeba czasu by wiele osób w ogole weszło i zobaczyło:)
Weasley
Milex zarąbista dynia! biggrin.gif szacun
Hagrid
Jak dla mnie wymiata kot biggrin.gif
hermionak
A ja to co?, też dam obiecałam to dam ^^

Usunięto
Weasley
A ja nic nie zrobiłam. tongue.gif i może to i lepiej, bo żadna ze mnie artystka tongue.gif

Hermionak zaszalałaś tongue.gif
hermionak
No ^^ zresztą ja tego święta nie obchodzę ale co tam jak obiecałam trzeba się wywiązaćsmile.gif
Weasley
Też nie obchodzę, bo jestem już za "stara" tongue.gif ale niech się młodzi bawią biggrin.gif
hermionak
Usunęłam pracę. Przykro mi.Tu nie chodzi o zabawę. Wiesz że kościół zabrania, bo to święto satanistyczne i ma rację, poczytaj o nim i młodzi katolicy a co dopiero my nie możemy. Bo to grzech. Ja nie wiedziałam że jest satanistyczne i to grzech. Skąd to miałam wiedzieć dopiero co przeczytałam i zrozumiałam.
Weasley
Dla kościoła wszystko co jest inne, odrębne jest satanistyczne.
hermionak
Ale uważasz że to święto zabawy, czy święto w którym nie czczą świętych?
Weasley
Raczej święto zabawy. W końcu jest 31.10. A 1.11 jest święto zmarłych i wtedy ludzie się modlą itp. Zresztą dla mnie to dziwne, że mamy pamiętać o zmarłych jakoś wyjątkowo tylko w tym dniu? Uważam, że powinno się pamiętać zawsze, a nie od święta.
Hagrid
Szanuje to jak najbardziej, skoro uważasz że to niezgodne z wiarą to jak najbardziej zrozumiała decyzja. Moim zdaniem to święto ma ludyczne korzenie i nie jest bardziej grzeszne od śmigusa-dyngusa czy palenia marzanny, choć wspólcześnie może nabrało nieco "złowieszczego" charakteru, ale to są może pewne odczucia estetyczne:)
Milex
Muszę się pochwalić - plakat na Halloween zdobył 1 miejsce w konkursie szkolnym - poniżej dyplom, były też nagrody!

[attachmentid=317]
Hagrid
Gratulacje, wcale się temu nie dziwię, dałaś czadu:)
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.