Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: [d] Ślizgońskiego Nowego Roku
Magiczne Forum > Harry Potter > Fan Fiction i Kwiat Lotosu > Kwiat Lotosu
MariettaGordon
Okej. To moje pierwsze drabble, dokładnie sto słów. To wcale nie jest taka prosta sprawa, jakby mogło się wydawać!
Inspiracją był mój dzisiejszy ból istnienia.
Tekst jest niezbetowany, sama go przeanalizowałam i wydaje mi się że nie ma błędów, ale jeśli są, to śmiało mi je wytykajcie smile.gif
I życzę wam wszystkim ślizgońskiego Nowego Roku! biggrin.gif

***

Tytuł: Ślizgońskiego Nowego Roku
Autor: MariettaGordon
Rodzaj: Drabble
Parring: Dramione
Beta: Brak

Hermiona Granger uniosła powieki, które wydawałyby się być jak z ołowiu. Poczuła rozsadzający jej głowę od środka ból, a suszyło ją tak, że miała wrażenie, że byłaby w stanie wypić całą wodę na świecie. Czuła się na tyle podle, że mogłoby się wydawać, że gorzej być nie może. A jednak – swoistym szokiem dla niej był fakt, że jest kompletnie naga. A potem uświadomiła sobie, że pościel, którą jest okryta, jest zielona. Jęknęła z rozpaczą i na ten dźwięk kołdra się poruszyła, by po chwili wyłonić z siebie platynową, rozczochraną czuprynę.
- Śpij, Granger, jeszcze wcześnie. – wymamrotał Draco Malfoy, ziewając szeroko.
Hagrid
Takiego gatunku jeszcze nie znałem, dzięki:)
dede
coś nowego. zero konkretów ale można domyślić się wszystkiego smile.gif
Mannolita
Tak krótkie a niesie tyle radości biggrin.gif
Hagrid
Widać małe a cieszy;d
MariettaGordon
Cieszę się, że wam się podoba smile.gif
MathildaBoom
Zgadzam się z przedmówcami. Krótkie a cieszy xD
Anima
Krótko, zwięźle i na temat. smile.gif Bardzo mi się spodobało, choć nie jest zwolenniczką drabbli. Udowodniłaś, że w paru słowach, w kilka minut można zaciekawić i rozbawić czytelnika.
Łap na wenę nutella.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.