Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Co się stało?!
Magiczne Forum > Organizacja > Co nowego?!
dementorek
Dzisiaj wrzuciłem na serwer nową wersję forum, z nowymi opcjami i ulepszonymi starymi. Niestety coś za coś... język znów jest angielski. Dla tych, którzy nie znają "angola" może być pomocna stara wersja językowa, którą można włączyć wchodząc na: My Controls->Skin and Languages i wybrać opcję Polski. Niestety pewne opcje nie będą widoczne, gdyż nie ma tam po prostu odpowiednich słów. Dzisiaj w nocy postaram się popracować nad tłumaczeniem.
Aeth
A ja mam, jeśli można, taką propozycję. Skoro już forum jest updatetowane to może zrobić nowy layout, który bardziej przypominałby wyglądem grafikę na stronie głównej? Tak jak to było ze starym forum? Zeby było bardziej klimatycznie??
Crazy_Domx
Dementorek jak zwykle ciężko pracuje. Keep up the good work B)
dementorek
Domx: bez przesady biggrin.gif
Aeth: nowa skóra się produkuje, właśnie dlatego wrzuciłem nową wersję, bo była niekompatybilna stara ze skórami nowymi... nieawżne.. ale główna też się zmieni niedługo, więc nie wiem czy będą do siebie podobne, lub bardzo podobne.
Villemo
Muszę powiedzieć, że nowa wersja jest

świetna! Wreszcie jest miejsce na najlepszy komunikator świata,

tlen!

dzieki Dem
src='http://www.harrypotter.org.pl/board/html/emoticons/kiss.gif'

border='0' style='vertical-align:middle' alt='kiss.gif'

/>
dementorek
o, dobrze, ze mi przypomnialas. trzeba by

zrobic wyswietlanie tego... pomyslimy...
Villemo
a i chce zauważyć, że dwa razy jest GG =)
dementorek
no to zrobilem, tlen i gg sie pokazują
Levini
Proponowała bym tylko zeby nastempnym razem

forum nie niedziałało przez pare dni ^^ ( a moze tp tylko mi sie coś walneło

??O_o)
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.