Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Szokujące Triki
Magiczne Forum > Harry Potter > Iluzja
Golumek
Jakim trikiem zaskoczyliście najbardziej

rodziców i znajomych?
Moi
src='http://www.harrypotter.org.pl/forum/html/emoticons/blink.gif'

border='0' style='vertical-align:middle' alt='blink.gif'

/> najbardziej zaszokowani byli "rybką" czyli

wiązaniem supła trzymając dwa końce sznurka
src='http://www.harrypotter.org.pl/forum/html/emoticons/smile.gif'

border='0' style='vertical-align:middle' alt='smile.gif'

/> Niech żyje rybka
src='http://www.harrypotter.org.pl/forum/html/emoticons/czarodziej.gif'

border='0' style='vertical-align:middle' alt='czarodziej.gif'

/>
Super_Kasia
Moi sie zadziwili


border='0' style='vertical-align:middle' alt='blink.gif'

/> jak im wyrównalam 3 sznurki


/>
border='0' style='vertical-align:middle' alt='wacko.gif'

/>
takie zdziwnkozrobili!! ale jak

na iluzjonistke przystalo nie wiedza jak to sie stalo bo sekretu im ni

zdradzilam
Piromanka:)Ryuu
........Kubusiem
src='http://www.harrypotter.org.pl/forum/html/emoticons/blink.gif'

border='0' style='vertical-align:middle' alt='blink.gif'

/>
Inciaa
Kubusiem i kartą, pokazywałam to na

przedstawieniu szkolnym i o dziwo udało mi sie nie zawalić tego i mi

genialnie wyszło, czym uratowałam swoją ocenę z zachowania na koniec roku ^^

Dorcia
Ćieńcie sznura ten trik ich zaskoczył najbardziej
Piromanka:)Ryuu
Niestety nie miałam okazji pokazać komukolwiek cięcia sznura because Chicago roz****ł mi rzeczony sznurgodzine po tym jak go dostałam.
Sunlight Priestess
Ha a moja rodzinka była w lekkim

szoku, kiedy im pokazałam numer ze znikającą szklanką
src='http://www.harrypotter.org.pl/forum/html/emoticons/smile.gif'

border='0' style='vertical-align:middle' alt='smile.gif'

/> Cięcie sznurka też jest niezłe. I oczywiście mnóstwo

sztuczek karcianych
src='http://www.harrypotter.org.pl/forum/html/emoticons/biggrin.gif'

border='0' style='vertical-align:middle' alt='biggrin.gif'

/>
Sati
Moi byli pod wrażeniem jak zrobiłem żeby znikła karta i pokazałem że z 2 strony też jej niema... Potem znikały już różna rzeczy: monety, ołówki, długopisy, sznurki i inne drobiazgi...
Dziub Dziub
golum moich lewitujaca karta tongue.gif ciekawe kto tą sztuczke zna??
iludozjak
Witam zan ktos moze wild lewitation??? jezlei tak zapraszam na moje g 1444233.
Janet
Ech moja jedna z ulubionych sztuczek którą pokazywałam na konkursie talentów w pobliskim domu kultury to z trzema pudełkami zapałek do których wkłada się monete która znika a jednak brzdęka ( jakie monrta wydaje odgłosy???). Kocham tą sztuczkę a chociasz komisja się nie poznała i dała tylko wyrużnienie biggrin.gif Kubusia pokazywałam w szkole tak samo jak trzy sznurki na dzień dziecka. Ogólnie lubie iluzje i kocham triki tylko ja nie moge się przełamać żeby tak odrazu pokazać musze mieć conajmniej półgodziny żeby się odpowiednio przygotować. O i nie lubie zbytnio trków z małymi rzeczami, wole z czymś większym niż np. zapalka ( koperty wymiatają smile.gif )
MalGanis
Eee tam...
Dla mnie to tylko głupie sztuczki... Takie coś mnie nie bawi.
Wolę coś może mniej ekscytującego, nawet coś, czego nie można zaprezentować na scenie wzbudzając okrzyki podziwu, ale za to coś pasjonującego i realnego. Tutaj wiemy że to tylko iluzja, ale jak ktoś nam pokazuje coś, co iluzją być nazwane nie może, a mimo to wprawia nas... Hm... zastanawiamy się, jak coś takiego jest w ogóle możliwe - to coś o wiele bardziej ciekawego...
żaba
Hm... pewnie wypowiedź MalGanisa nad

wypowiedzią Forhira zaraz znowu doprowadzi do tego jaki to HP jest

wspaniały... nie wiem czemu, ale mam dziwne przeczucie...

Dobre

pytanie Forhir, czemu taki podpis masz, MalGanis?

A wracając do

Iluzji to bardzo lubie na nią patrzeć, ale pokazywac jej nie umiem


style='vertical-align:middle' alt='smile.gif' /> .
artur_waw
Ech sznurek w 3 cześciach nawet śmiechowe.

Ja obecnie najbardziej wzbudzam podziw to tak z polska zwana "ambitna karta" która zawsze lezy na górze smile.gif A z karcianek to jeszcze Jokers Wild jest dość efektowny albo łapanie karty z nikad. A tak to moim zdaniem wyczesane triki sa z kwiatami - szczególnie trik z róża dla dziewczyn.

Ponadt uważam za fajne triki ze sznurkiem + swieca = przepalanie oraz wiele innych smile.gif

Jednak najwieksza przyjemnosc sprawai robienie sztuczek dla znajomych albo w jakichs miejcach publicznych gdzie gromadza sie ludzie i jest śmiechowa zabawa biggrin.gif
Wrona
QUOTE(artur_waw @ 01.02.2006 23:28)
Ech sznurek w 3 cześciach nawet śmiechowe.
A tak to moim zdaniem wyczesane triki sa z kwiatami - szczególnie trik z róża dla dziewczyn.
*



Gdyby mi ktoś wyciągnął różę z rękawa to chyba śmiałabym się przez godzinę z niego, a potem kazała iść do psychologa dry.gif
artur_waw
To jakie triki uważasz za normalne i takie po ktorych mnie nie byś nie wyśmiała ??
Avadakedaver
najlepsza sztuczka, którą robię często moim rodzicom, polega na znikaniu pieniędzy z ich portfeli.
Problem w tym, że już nie wracają.
Dobry iluzjonista się nie ujawnia, nie??
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ilusioner
Moją ulubioną sztuczką i najbardziej efektowną jest przemiana pomarańczy w jabłko jeszcze nikt nie skapował o co chodzi biggrin.gif
opilek
moim najbardziej podobał się trik z chusteczką do nosa znikającą w ręcę
Magik115
M biggrin.gif oja najlepsza sztuczka to lewitacja (wersja copperfilda) i chińskie obręcze
kaukaon
Ja najbardziej zadziwiłem kartą przez szybę
angel_sectomsempra
moja ulubiona sztuczka jest znikanie pieniedzy a tym bardziej rodziców biggrin.gif
łatwe i przyjemne:)
drem14
www.sztuczkimagiczne.fora.pl
rafal25
QUOTE(opilek @ 07.03.2006 21:55)
moim najbardziej podobał się trik z chusteczką do nosa znikającą w ręcę
*


Hej. Jestes w stanie mi wytłumaczyc jak robi sie tą sztuczke?? robil mi to przed nosem prawdziwy magik i jestem tym zaskoczony smile.gif chce sie tego nauczyc.
Asik
Moich rodizcow najbardziej zaskoczyłam trikiem z tym ze do obklejonej butelki wlewa sie wode przekrece i wylatuje confetti , fajny tez byłz podełkiem zapełek i kartą ogolnie lubie iluzje tylko nie zawsze mi wychodzi
Pawel_magik
jak tak czytam i czytam ....
zkond znacie takie tricki ??
jest spis wszystkich gdziesz ??
jak tak to prosze powiedzcie smile.gif

( a moja rodzinka sie zdziwiła jak pokazalem lewitacje supermana ) tongue.gif
BlackOmen
http://google.pl
MiSs_TeeQ
QUOTE(Sati @ 27.08.2004 10:55)
Moi byli pod wrażeniem jak zrobiłem żeby znikła karta i pokazałem że z 2 strony też jej niema... Potem znikały już różna rzeczy: monety, ołówki, długopisy, sznurki i inne drobiazgi...
*


Hej, mam pytanie, czy mozesz mi powiedzić na czym polega trick ze znikającymi monetami czy czymkolwiek...Mogę nawet napisać dlaczego ci o to prosze, ale najpierw odpowiedz czy jest to możliwe, oto moj nr gg 7326454 Dziękuje, Natalia
Grand
Duuuuuuuuuuuuuuużo! Znikająca wstążka, Kula Zombie, Lewitująca Laska, lina z 4 końcami i masa innych....
igus
Cz jezeli ktos potrzebuje jakis trikow magicznych wymienie sie z nim.
xMarcuSx
Bardzo dużo.

1.Lewitacja-zarówno balducciego jak i king rising
2.Babka bierze dajmy asa karo i kladzie go na dloni po czym przykrywa druga dlonia,ja mam np.króla kier i bez dotykania jej dloni okazuje sie ze asa karo mam ja a krol kier wyladowal u niej.
3.klade asa karo (juz zaczalem z tymi figurami to z nimi skoncze) na stol obok niego klade króla kier(twarza do dolu obie karty-to taka podpowiedz jakby ktos chcial podlapac "sekret").Nastepnie biore tego krola kier i odrywam mu jeden róg(róg z karty)wkladam karte bez rogu oraz oderwany róg w talie i wyciagam całego króla kier.Nastepnie biore ze stołu asa karo i wkladam w talie .Pare ruchow reka i wyciagam z talii asa karo z oderwanym rogiem
4.Obrót reki o 360 w stylu Davida Blaine'a-na ulicy ludzie sie za glowe lapali biggrin.gif
5.Pokazuje rece (palce nie są złączone ze soba!!!) nastepnie skladam rece na dłon osoby i nakazuje jej dmuchnac.Po dmuchnieciu na jej rece spada moneta-w podobny sposob tyle ze na odwrot mozna przeprowadzac wspomniany trick ze znikajaca chusteczka tongue.gif


To tylko mala czesc trickow które ludzi mocno zaciekawiały .
Piana
MOich zaskoczył numer z samobójem moja mama poweidziala zeby, tego nie robił
Polega na tym ze wbijasz wczesniej przygotowany noz w nog tam jest mas ktora po zetkniecu sie z metalem krwawi efekt powala
mati 38
moim najlepiej podobałą się lewitacja gdy wzleciałem spokojnie z 3 piętra, lewitacja innych przedmiotów lewitowałem także chomikiem. jednak najbardziej podaboła im się sztuczka ręką przez ciało polega na przebiciu ciała ręką.
supermagik
tak jasne a nie z 10 piętra? hehe
Ceq
Ja zaszokowalem ludzi trickami takie jak te:
Moneta przez szklany stol
Moneta przez szklana butelke z zakreconym korkiem
Wykrecenie reki o 360 stopni
Znikanie i pojawianie sie przedmiotow
Moneta przez puszke od napoju z zamknietym kapslem i podpisana moneta
Lewitacja Balducci i King Rising
Duuuuuuuuuuuuzo trickow karcianych np transportacja karty do widza kieszeni.
Itd itd... znam okolo 60 trickow w tym z 25 jest bardzo dobrych.
emsik1
ja mialem trick ktory zna malo kto i trudno jest odgasc jeso tajemnice. Polega on na odgadniecu karty wybranej przez widza. czarodziej.gif
pawelmagik
przechodzace przez siebie gumeczki smile.gif

25minut cwiczen i doszedlem do perfekcji tongue.gif
fabina
QUOTE(mati 38 @ 22.09.2006 17:57)
moim najlepiej podobałą się lewitacja gdy wzleciałem spokojnie z 3 piętra, lewitacja innych przedmiotów lewitowałem także chomikiem. jednak najbardziej podaboła im się sztuczka ręką przez ciało polega na przebiciu ciała ręką.
*


A mógłyś mi napisać jak te rzeczy zrobiłeś bo ja nie mogę uwierzyć w to wszystko. Mój email to rubina01@wp.pl
LilienSnape
hy hy ^^
to kolega Harry Potter widze?
w sumie na spadochornie to tez moge sobie lewitować XDXP
fabina
A przeglądałeś stronki takie jak :
japan street magic
Los mejores trucos de David Blaine ..
Criss Angel Levitation
Criss Angel
Maximus Installation..
Ripp Off Levitation
I co o tym powiesz. To są dopiero przykłady. Jak to wytłumaczysz. Czy wiesz o coś o triku "Burger Paper". Może zdołasz nam wytłumaczyć jak jesteś taki mądry jak oni to zrobili.
LilienSnape
hy hy ^^ rany !
Zakohana w książkach
Ja przed publiką zrobiłam tylko jedną sztuczkę (bo tylko jedną umiem blush.gif ), mianowicie zamianę wody w lód w żółtym kubeczku. Nie mogli w to uwierzyć: Jakim cudem 200ml wody mineralnej zamieniło się w dwie kostki lodu?? Przecież powinny być przynajmniej cztery! biggrin.gif
Chooo
O wow. Kfszys. Nie ma to jak zabawa w piramidki. W każdym razie ja tam się nie znam na żadnych trickach. W ogóle to nie próbowałam nigdy tych waszych lewitacji itp. Hmmm. Dlaczego nie żałuję?


Kfszys nie bawi się w piramidki. A jeśli by się bawił, to mając coś do powiedzenia.
fabina
Cześć

Dlaczego masz przestać pisać z powodu braku opini.
Ludwisarz
Nie administrator tylko moderator smile.gif
kfszys
Kontakt ze mną: kfszys@tlen.pl
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.