Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Reakcja Lsmowa
Magiczne Forum > Talk Show
Pages: 1, 2
voldius
Nie jestem pewien czy było...

Ostatnio mi się tak zebrało przez zlot. Jak reaguje Wasze środowisko na LSM? Że jesteście 'głupimi', dziecinnymi Harrymi Potterami, latacie na miotłach, robicie mikstury, machacie różdżką i gracie w quidditcha? Społeczność dziwinie podchodzi do tego typu 'imprezy'. Nie akcetpują czegoś takiego. Moi równieśnici z klasy próbują być nazbyt dorośli i uważają, że nie mogą okazać swojej 'słabości', którą może być na przykład Harry Potter. A moi starsi znajomi... Chyba bardziej wyrozumiali, bo wiedzą, że każdy ma jakieś swoje 'odchyły' [w pozytywnym znaczeniu tego słowa]. Poza tym człowiek potrafi być bardziej tolerancyjny, kiedy jest starszy. Miałem problem, bo nie wiedziałem co powiedzieć, że jadę do Poznania. Jednak, jak się dłużej zastanowiłem to stwierdziłem, że nie oszukując się i innych, jestem fanem Harry'ego Potter'a. W dupie mam, co myślą o tym tacy 'przejrzali', którzy uważają to za cholernie dziecinne i nie warte zwrócenia uwagi, tylko wyśmiania i zbluzgania. LSMowcy to nic innego, jak ludzie. Oczywiście, jak się ma bardziej wyrozumiałe środowisko, wszyscy zrozumieją i mogą nawet bardziej się 'cieszyć' z wyjazdu kogoś na lsm ;> Chyba było też kilka przypadków [TimmY i Human], którzy jechali z kimś z klasy. W dupie miejcie to, jak ktoś zaczyna się z Was wyśmiewać ze względu na HP. Można zawsze to też zawsze w żart obrócić...
Pozdrawiam.
NeMhAiN
chiba jestem pierwsza laugh.gif jesli chodzi o zlot to byłam rozczarowana ze niektórzy widząc nas w szatach po prostu sie ździerali na maksa...nie wiem co w tym takiego zabawnego moze to ze ja sie w tym dobrze czuje i dobrze bawie na LSM??eh...ciężko jest tych ludzi zrozumiec nie chca sie czasem przyznac ze lubia Harryego tylko dlatego że nie chca byc nazbyt dziecinni...moge sie załozyć ze gdybym ubrała sie w koszulke lsm do szkoły to by podzierali...tak jak było w zimie z mojego szalika HP blink.gif i to jush ostatnie co napisze znam taki przypadek ze gosciu lubi HP i chciała pojechac na LSM ale po jakimś czasie doszedł do wniosku że nie może być taki miekki i został w domu...dla opini kolegów...oj troche długie to wyszło ...ale warto było pisac wink.gif
voldius
Hyh, ja chyba na zlocie miałem większy ubw z reakcji tych ludzi, niżeliby oni z nas ;> Albo jak krzyczałem, że Harry Pottery jesteśmy ;> Koleś też się Dyrcia spytał czy my sektą nie jesteśmy... Ale narazie przyłączyć się nie chciał ;P Nazwał nas Dzieci Uśmiechnięte czy jakoś tak ;]

NeMhAiN: wiesz też tak prawie ze mną było. Ale dłużej się zastanowiłem i stwierdziłem, że byłoby to głupstwo straszne.
Dyrcio LSM
To sobie wyobraźcie moich studentów, którzy wiedzą, że jadę na LSM - to jest jazda.
Wykładowca w szacie lata sobie z dziećmi.
Ciekawe połączenie.
Ja tesh "wdtm"
dintojra
no i co z tego, że się śmieją, że latacie w szatach? oni po prostu zazdroszczą, że sami tak nie mogą...ja ulicami Leśnej, Berlina czy Sanoka biegałam w krynolinie na kole a koło mnie facet pzrebrany za kowboja a drugi za żołnierza armii amerykańskiej z 18 wieku...i co-ludzie patrzyli na nas jak na zjawisko...śmiali się i w ogóle...a potem co-zaczeli robić sobie z nami zdjęcia biggrin.gif należy takimi zachowaniami wprowadzać trochę kolorów w to nudne, szare życie...
NeMhAiN
Dintojra pomysł EXTRA tesh kiedys spróbuje czegos podobnego!!!:lol:
dintojra
QUOTE (NeMhAiN @ 02.09.2004 06:37)
Dintojra pomysł EXTRA tesh kiedys spróbuje czegos podobnego!!!:lol:

hehe no wiesz-to nie było tak, że ja miałam taki kaprys...po prostu-tak jak Wy biegacie w szatach, bo należycie do Hogwartu, tak ja biegalam w przebraniu, bo...yyyy...jak by to powiedzieć...tego wymagał scenariusz tongue.gif
zaleffka
hmmm.... wlasnie wrocilam ze szkoly.

Spotkalam sie tam z duzo iloscia glosnych pytan, bijacych ironia : "Jak

tam kolonie z Harrym Potterem?". Reakcja mojej klasy jest zgodna :

KOLONIE DLA DZIECI. Az nie chce mi sie im opowiadac o LSMie (za duzo

wtajemniczania), chyba najdokladniej ze wszystkich moich znajomych, o lsmie

wie moja kolzanka Magda, ktorej sie to bardzo podoba i sama szykuje sie na

nastepny rok.
Jest mi przykro, gdy ktos nabija sie z LSMu i z tego ze ja

tam bylam. Ale, coz.....MUGOLE
src='http://www.harrypotter.org.pl/forum/html/emoticons/dementi.gif'

border='0' style='vertical-align:middle' alt='dementi.gif'

/>

PS. Pozdrawiam Galie , ktora ma dzisiaj urodzinki


src='http://www.harrypotter.org.pl/forum/html/emoticons/czarodziej.gif'

border='0' style='vertical-align:middle' alt='czarodziej.gif'

/>
szpieg
Heh ze mnie sie smieja, ze bylam na LSM, ale tez sa zaciekawieni i troche mi zazdorszcza, ze tak swietnie sie razem na LSM bawimy :>
Potti
w sumie to wszyscy z mojego najbliższego środowiska wiedzą gdzie byłam dwa razy na kolonii, po co jeżdżę np. do poznania bla bla bla. na początku reakcje były dziwne, trochę to wszystkich śmieszyło. ale się przyzwyczaili [chociaż kolega nadal nazywa to ''leśnym obozem magii'' ;p], a reszcie, czyli byle komu, nie rozpowiadam o tym- bo i po co.

pozatym ludzie i tak się ze mnie dzisiaj śmieją, bo jak wychodziłam z domu to koleżanka stała pod drzwiami i nie wzięłam bluzy, a bluzkę miałam z krótkimi bardzo rękawami... i wracając ze szkoły z bardzo optymistycznymi kotkami [w formie napisowo-rysunkowej] doświadczyłam dziwnych spojrzeń. jedna pani na mój widok nawet pokusiła się o stwierdzenie ''tragedia'', co spotkało się z rozbawieniem moim i koleżanek.

jakakolwiek inność się spotyka ze zniesmaczeniem.

mopsik
Większość moich znajomych jechała na obóz harcerski nad morze. Nieźle się ze mnie nabijali, że wolę latać na miotle niż jechać z nimi, :/ ale co tam. Wielu ludzi z LSMu lubię bardziej od nich. A w Poznaniu specjalnie z Gosią chodziłyśmy w szatach, żeby Miśka miała siarę :] Bo ona tam mieszka, a my nie biggrin.gif
NeMhAiN
QUOTE (mopsik @ 02.09.2004 14:40)
Większość moich znajomych jechała na obóz harcerski nad morze. Nieźle się ze mnie nabijali, że wolę latać na miotle niż jechać z nimi, :/ ale co tam. Wielu ludzi z LSMu lubię bardziej od nich. A w Poznaniu specjalnie z Gosią chodziłyśmy w szatach, żeby Miśka miała siarę :] Bo ona tam mieszka, a my nie biggrin.gif

w sumie nie obchodziło to nas bo nie mieszkamy w poznaniu a miska dopiero po spotkańiu z wszystkimi włożyła szate wink.gif czarodziej.gif
Syriush
Ja zawsze mówię, że jadę na LSM, jak ktoś spyta co to jest to mówię co i tyle. I w dupie mam, że ktoś sie ze mnie śmieje czy też nie.
Ciaptak
a ja pokazalem ze nie jestem glupi i dziecinny i ze jestem tacy jak oni.

moja "paczka", klasa i cala buda wie, gdzie jezdze co tam robie i wogle.
i raczej nikt mi nie powie ze jestm glupi czy dziecinny, jest nawet na odwrot jak by dostali list z LSM czy chca sie zapsiac, to by to zrobili biggrin.gif
przynajmniej kiektporzy
szpieg
Ciaptak, zazdroszcze znajomych :/
Marionetka
Jak ja wyjaśniam co to jest LSM nik nic mi nie mówi. Czasami "Fajnie!" albo "ja też chciałbym/chciałabym tam pojechać". na szczęście jeszcze nikt mi nie powiedział, że to dla małych dzieci. czarodziej.gif
Ciaptak
spy, przyjaciol musisz opracowac biggrin.gif

tak naprawde duzo zalezy od ciebie biggrin.gif

oni wiedza ze jestem normalny(albo i nie normalny), ze jestem taki jak oni, i moze maja jakies watpliwosc, ale dziewczyny nie biggrin.gif


Marta
sie nie przejmuje tongue.gif. niech mowia co chca i tak wiem ze mnie kochaja biggrin.giftongue.gif. w sumie to nikt mnie nie brechta, a szkole i klase i ludzi mam super wiec wszystko gra biggrin.gif (za duzo emoitkonow :>).
Gosiaczek
W gimnazjum miałam za przeproszeniem przesrane, przez LSM, ale wdtm, bo moja paczka mnie kaceptowała i wogle. Ludzie, którzy mnie znali, nie mieli nic do mnie, bo wiedzieli, ze to nie jest powazne spaczenie umysłowe, chodzic w szacie np. (podkreślam "poważne" tongue.gif )
A w liceum chciałam sie niezbyt obnażać z moim LSMostwem, ale i tak wynikło, ze trza było opisac swoje wakacje na anglika biggrin.gif wiec nie omieszkałam ze szczegółami opowiadziec o lsm. No i na przerwach sie mnie pytali wogle o wszystko, i jak na razie, jestem dobrze przyjeta. Zobaczymy co bedzie potem..
ale tolerancja. Ludzie, tolerancja niech rządzi i niech wymrze głupota ludzi, sądzących innych po pozorach. Amen.
Vlary
Nietolerancja jest głupia. Ja nie miałem takich problemów. Znajomi ze szkoły i nauczyciele zawsze bardziej się podniecali moimi koloniami, niż ja sam. Dopytywali się, czy to, czy tamto. Co będę znowu tam robił i czy im pokażę zdjęcia. Jak tam moje kontakty ze znajomymi z LSM i czy na kolonie jadę z TimmY'm. Kurcze, On to zawsze był atrakcją wśród dziewczęcego grona mojej klasy z gimnazjum. Pamiętam, jak wszystkie narzekały, kiedy ściął włosy. Trochę mnie to wszystko krępowało, a na pytania odpowiadałem zawsze odpowiedzią, którą chcieli usłyszeć. W końcu to miał być mój dla nich hermetycznie zamknięty świat...
Ludwisarz
Co ty opowiadasz?
Dzielisz sie z kolezankami z klasy informacjami, ze jakis chlopiec ze wsi 500 km dalej scial wlosy i ze jedziesz z nim na kolonie?
lol.


W nowej szkole nie wspomnialem nikomu o lsm.
Vlary
Same chciały wiedzieć kto to, po obejrzeniu zdjęć z LSM2, to im grzecznie wyjaśniłem. Poza tym takie to były koleżanki, jak ze mnie motylek, ale oburzyły się, kiedy na pytanie "A co u Tymona?" odpowiedziałem "Ściął włosy"...

XD. No jasne, bo ja się wszystkim dookoła chwalę, że byłem na kolonii razem z TimmY'm ze wsi Osięciny.
mayi
jak milo ze taki temamt ktos zalozyl myslalam ze to tylko na mnie dziwnie patrzyli jak mowilam ze lubie HP ,mysle o wyjezdzie na lsm i boje sie na reakcje otoczenia nawet rodziny ze rodzice beda sie dziwc ze chce jak 5 latka latac i wymachiwa kijkiem smile.gif sadzilam ze innych wszyscy toleruja ale widze ze tak nie jest ten temat dal mi odwage ze nie warto sie kryc w koncu to nie jest zadne zboczenie i najnormalniej wszystkich nietolerancyjnych miec w dupie biggrin.gif
Tancerka
Ja tam chwalę się, gdzie popadnie o LSMie. I tak dzięki temu w tym roku zyskaliśmy super lsmowiczkę- Kajcię z mojej klasy(buźka kofanie). Ludziom ogólnie podoba się LSM i co tam wyprawiamy. Pamiętam jak istniał BioClub to szerzyłam nasze idee na forum klasy, a teraz gdy jest S***a R******a to normalnie wszyscy chcą do niego wstąpic(ale nie ma tak łatwo). Np. teraz gdy wracałam z Kaja ze szkoły to nagle słyszę ''Amen" i odpowiednie ruchy. Czułam się przez chwile jak na Lsm, ale niestety tylko przez chwilę.
Hermijonina
A moje znajome mowia na LSM - LSM DD czyli Letnia Szkoła Magii Dla Downów XDD no i może dla downów ale za to jakich fajnych i milusich XDDDDDD
Galia
O mniw wszyscy, którzy mnie znaja wiedzą ,że byłam na LSM. Zawsze chętnie o tym opowiadam, bo każdy LSM jest dla mnie ważny i zawsze zmienia coś w moim życiu. Poznałam tam przyjaciółkę -pozdrawiam cię Dominika biggrin.gif - i wielu wspaniałych ludzi. Dlatego nigdy nie miałam oporów przed przyznawaniem się do LSM-owstwa i polecam LSM wszystkim tym, których uznam za odpowiednio zakręconych ( czyt. pozytywnie, acz zdrowo rąbniętych biggrin.gif tongue.gif ). Czyli wszyscy LSM-owcy łączcie się!!!
czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif
NeMhAiN
ostatnoi troche zabolało mnie to że moim

kolezankom wydaje sie to cholernie zabawne i nie zwracaja uwagi ze ktos to

może kochać
border='0' style='vertical-align:middle' alt='sad.gif' />


border='0' style='vertical-align:middle' alt='cry.gif'

/>
HikariNeko
No ja sama jestem małym dzieckiem, więc

nikt mi nie wypomni że to dla dzieci:) Tylko babka od reli tak jakos dziwnie

się patrzyła na moją LSMową koszulkę:>
Super_Kasia
hehe u mnie sie nikt nie brechtal, troche byli zaskoczeni ale ja na nich leje. to ja wyjeżdżam i nie wsydze sie tego ze jestem ogromną fanką hp. niech sobie inny mysla co chca.. mtwd
pozdrwiam wszystkich kochajacych lsm a inni niech sie cmokną biggrin.gif
Marionetka
Ech...... Ostatni dziewczyny, które doszły do mojej klasy zaczeły się ze mnie wyśmiewać. dry.gif Walić ich! biggrin.gif Odpowiedziałam im : "Och, rozumiem was! Wy jesteście na etapie "Obóz z Kubusiem Puchatkiem!"". Mówiłam do nich jak do malutkich dzieci. smile.gif
Ludwisarz
a ja nie mowie.


dziwnie by to wygladalo.
- ej, a wiecie co, ja to jezdze na takie kolonie tematyczne co sa bardzo magiczneee!

mi wystarczy ze jade tam, ze poznalem kilka wartosciowych ludzi. na co komus ze szkoly informacje o tym?

Wczoraj natomiast odbylem pewna rozmowe z 27 letnim facetem. I LSM jest jaki jest, jest swietny ale dziwnie mi sie mowilo, ze pojechalem na kolonie Harry Potter. Bo tak to wyglada, a glebsza interpretacja mojego wyjazdu nie wchodzila w gre gdyz nie bylo czasu a i % robia swoje.
=)
6cio
moi wszyscy znajomi wiedza gdzie jezdze i po co! i wiekszosc z nich wyraza szczera ochote poznania moich znajomych. nawet pare osob wyrazilo swoj zal, ze nie przeczytali Harry'ego POttera i nie moga pojechac na LSM i sami przekonac sie jak tam naprawde jest.
Gosiaczek
u mnie w szkole jedna laska sie dokłądnie wypytywała mnie o LSM, po tym, jak wspominałam o wakacjach na angliku. No i jak jej zareklamowałam i wogle i powiedziałam, zeby se pojechała, bo jest niezła zabawa, to powiedziała, ze to nie dla niej. Nie dla kazdego jest lsm, powiem nawet dla niewielu. Ale wiele ludzi, ktorzy by sie definitywnie nadawali do zabawy lsm'owej, uwaza to za polewke i siare, jezdzic na "kolonie harry'ego pottera". I ich strata tongue.gif
Potti
no prawdę mówiąc, po głębszym przemyśleniu tematu, sama bym się lekko uśmiechnęła jakby ktoś mi powiedział na tą chwilę, że jeździ na ''kolonie harry'ego pottera''. a więcej- nigdy bym na nie nie pojechała gdyby nie to, że chciałam paru ludzi spotkać. no i naprawdę się b. zdziwiłam jak moja przyjaciółka się nie roześmiała, kiedy pierwszy raz na lsm jechałam.
6cio
u mnie się tylko śmieją jak słyszą, że jeżdżę na "kolonię harry'ego pottera" ale kiedy im mowie, co tam robie, z kim i gdzie to jest, to widze, ze naprawde wg nich to nie jest glupi pomysl... ale moze ja po prostu na takich ludzi trafiam =P sami fani Harry'ego albo fantasy albo magii =)
Syriush
QUOTE(Mornariel @ 26.09.2004 09:05)
QUOTE(6cio @ 25.09.2004 21:18)
kiedy im mowie, co tam robie
*


a co robisz? XDD
*



Taak, oto podchwytliwe pytanie... No bo czego to się na LSM jeszcze nie robiło XD?
Galia
Jest tak rzecz, której się nie robi na LSM - nie nudzi się ( ani Się ani innych - brak czasu) biggrin.gif .
A co się tam ROBI... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
szpieg
Ekhm :> Moze nawet dobrze, ze niektorzy nie wiedza co sie robi tongue.gif
NeMhAiN
w sumie nie chciałabym tego ujawniac co sie działo w naszym pokoju gdy mop była widzem...łolaboga, powiedzmy ze sie wstydam:P
szpieg
Lepiej zeby w ogole nie bylo wiadomo co sie dzialo w naszym pokoju :>
Gosiaczek
no to spoko tongue.gif ja słyszałam co tam sie działo tongue.gif (haha, moze dlatego, ze jestem bogiem). no a poza tym, najgorsze, jak sie coniektórzy nieporządani dowiedza co sie robi tongue.gif (patrz psorowie i 2gniew)
i forum po przerwie znow działa smile.gif
Syriush
Ojj tak, co to się działo w Waszym pokoju, Szpiegu ;>.

[Syriush wchodzi do pokoju.]
- O niee! Znowuu ooon! Idź sooobie!

[Mop wbiegająca do pokoju.}
- Wygrałam lalkę barbie w konkursie fox kids! Jeee!
NeMhAiN
syriush, pamiętaj, nie zdradzaj za duzo :>

zostałes oficjalnie wtajemniczony i nie możesz temu zaprzyczyc...XD
szpieg
taa Mop wbiega --> 'wygralam lalke z fox kids!'
Gosia --> 'Bede miala stale lacze!'
Szpiegu --> 'A ja * jade do Chorwacji..'

A ty Syriush lepiej tu nic nie pisz tongue.gif
mopsik
a ja wcale nie wygrałam lalki sad.gif za to Syriush wygrał biggrin.gif
szpieg
Syriush wygral lalke??
NeMhAiN
no bo dostał na urodzinki od mopa i ode

mnie ...tylko ;/ sorry mop jeszcze ci kasy nie oddałam...a tak w ogóle może

tu troche prywate robie i w ogóle nie na temat...ale kiedy mnie mopiku do

siebie zaprosisz??!
src='http://www.magiczne.pl/style_emoticons/default/tongue.gif' border='0'

style='vertical-align:middle' alt='tongue.gif' />
szpieg
No wlasnie Mop, kiedy nas do siebie

zaprosisz?? :>
mopsik
e no sorry Gosia biggrin.gif zapraszałam Cie do siebie smile.gif ale wolalaś iść na żużel tongue.gif ale możecie wpadać kiedy chcecie smile.gif mój dom stoi otworem biggrin.gif tylko moje miasto to straszna wiocha smile.gif no, nawet ostatnio otworzyli tu trolla :]
NeMhAiN
no to ja jak bede chciała przyjechac to tylko po prostu powiem...a tego trolla to ci zazdroszcze chociaz u nas tez jest:P

szpiegu ty w sumie nie masz daleko do mopa:D prawie tyle ile ja XD czarodziej.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.