Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Nowa Książka
Magiczne Forum > Harry Potter > HarryPotter.org.pl > Wasze zdanie...
Ania*
Rowling podarowala organizacji 999 club
nowa książke o Harrym!
Książka zawiera informacje, o przedmiotach, jakie Harry potrzebuje w Hogwarcie.
Madonna, Paul McCartney, Stephen Hawking, Margaret Thatcher, Bill Clinton, Andrew Lloyd Webber, Mohammed Ali, oraz David Beckham również podarowali mini książeczki na tę akcje.

Super, że inni też to zrobili. Jestem ciekawa, kto był tego pomyslodawcą.
matbez
Rowling nie mysli tylko o sobie - nie zgadzam sie z opiniami ludzi (napiszmy to szczeze) zazdrosnych o sukcesy innych i podkladajachych takim "swinie". A tak swoja droga - ciekawe co napisal (jezeli napisal) Beckham ?? :>
Justusia
QUOTE(matbez @ 29.09.2004 14:10)
ciekawe co napisal (jezeli napisal) Beckham
*



100 fryzur dla męszczyzn tongue.gif
Syriusz_Black
Nie... jak spartolić karnego...
Ania*
Rzeczywiscie.. ale fryzury sa lepsze, choc ot o karnym tez niezle!
kkate
Aniuś.... bo może ty nie oglądałaś EURO? Kto oglądał, ten wie, o co chodzi smile.gif (ja oczywiście wiem!)

Taa, książka o tym, jak nie strzelić karniaka w bardzo ważnym meczu byłaby niezwykle popularna biggrin.gif

Eeee... ale to nie ta temat.... blink.gif
vigga
he he he... wszyscy by sie na nią rzucyli, aby poznac tajemnice przestrzelenia bramki o pare metrow, w taaakim meczu...=P

ech, a ciekawe czy Jo nie zrobila tego po porstu 'pod publike'. w sumie to czesto sie nad tym zastanawiam, w szczerosc takich zachowan gwiazd. ale mam nadzieje, ze nie.
mayi
dziwni jestescie smile.gif przeciez to jasne ze to ksiazka dla dzieci o malym dawidzie co w pile kopal a po tem sie stoczyl ale wiedzial co zrobic zeby kas miec zrobil sie barzdo trendy i za to mu placa
ot ksiazka dla malych kopaczy i poranik dla tych gorszych kopaczy co zrboic aby dziewczyny na trybunach mdlaly laugh.gif
daigb
mdlaly? raczej wymiotowaly! jak tego bekchama widze to od razu musze wyjs z pokoju bo brechtam sie z niego....co za palant...a co do ksiazek to tez watpie by cos ten *** napisal...raczej ktos za niego! tongue.gif
Ania*
Jasne, że patrzałam na EURO 2004 , i wiem, że Bekcham nie strzelił karnego. Ale fryzury bardziej mnie rozmieszyly!
Eowina
A ja sie bardziej smialam z karnego tongue.gif
Ale fryzury to tez dobry pomysl. np. "103 fryzury na 100 róznych meczy"
kkate
Ej ludzie, to temat o Rowling, czy Beckhamie??? biggrin.gif

Normalnie to się rozgadaliście nie na temat.

Więc pozbawię was tej możliwości tutaj i zamknę topic....
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.