Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: [muzyka] R'n'b
Magiczne Forum > Kultura > Muzyka
Lullaby
Co sądzicie o tej muzyce?? Lubicie ją? Podoba Wam sie? Jezeli tak, to ktorego wykonawce cenicie najbardziej i dlaczego:) Ja ostatnio bardzo polubilam Usher'a...hehe tongue.gif A Wy?
BlackOmen
Wychodzi mi bokiem za duzo jej w telewizji i radiu. Kolejny trendi styl ktory do mnie nie przemawia.
voldius
tak. bardzo lubię rnb, przyjemna muzyka. w szczególności kelis. missy elliot w niektórych kawałkach.
Ellie
Lubię czasem posłuchać r'n'b. Missy Elliot, Aaliyah, Alicia Keys, Kelis. Miła i przyjemna dla ucha muzyka, lubię posłuchać, kiedy chcę się zrelaksować.
Ale za Usherem nie przepadam. A "Yeah" doprowadza mnie do szału.
Lilly
Siiiistars wub.gif <33
Ale Kelis, Alicie Keys, Beyonce, Brandy, Joss Stone, Jill Scott, Macy Gray tez lubie. I różnych innych, pojedyncze songi, np.Mary J Blige, Eve, Mis Teeq czy Missy Elliott. Róznych. Lubię ten rodzaj muzyki (:
GrimmY
a czy erykah badu to tez arenbi?
Lullaby
QUOTE(GrimmY @ 15.10.2004

23:25)
a czy erykah badu to

tez arenbi?
*


/>


chyba bardziej soul
GrimmY
dziekuje, pewnosci nie mialem.
a co do

samego rnb - muzyka z fabryki jak dla mnie (wiem, ze to nie ladnie

generalizowac).
Mellisa
strasznie miło się taką muzyke spiewa =)

/>samemu czy na glosy z kolezankami...
jest duzo ciekawych

mozliwosci=]

jak slysze piosenki Sistars, Aaliyah, Alici Keys,

Destiny's Child (lub podobnych, ale żeńskich) to caly dzien nucę chocby

maly fragment ^^'
Niewinni Czarodzieje
To ostatni temat jaki działa. Nie wiemy czemu wszyscy mają w dupie arenbi, bo jest spoko. I murzynki i Ewa Sonnet i wogóle no spoko. Lepsze niż całe to new rock revo i inny szit. A Ahmed lubi Bijonse i podkreśla to z uporem wartym lepszej sprawy.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.