Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Pierwszy Zwiastun!
Magiczne Forum > Harry Potter > HarryPotter.org.pl > Wasze zdanie...
kkate
Apple.com udostępniło pierwszy zwiastun filmu Harry Potter i Czara Ognia!

Aby go obejrzeć, kliknijcie tutaj. Po kliknięciu na niebieski znaczek Quick Time'a poczekajcie, aż zwiastun się załaduje (niestety, trochę to trwa - a mimo wszystko jakość nie zachwyca).
Jeśli film nie chce wam się otworzyć, pobierzcie go stąd (przez polecenie "Zapisz element docelowy jako". Rozmiar pliku jest dość duży - 11,2 MB i ściąga się trochę czasu, ale za to potem możemy cieszyć się bardzo dobrą jakością trailera! smile.gif

Myślę, że warto także odwiedzić nowo otworzoną oficjalną stronę WB poświęconą filmowi i zobaczyć pierwszy oficjalny plakat...

P.S. Ze 20 minut to mi z przygotowaniem newsa zeszło. Ciekawa jestem, czy dziś wszystkim wszystko włącza się w takim żółwim tempie. dry.gif
Milina
No, no, no... film zapowiada się nieźle. [a w tle zwiastuna moja ulubiona melodia wink.gif ]
Zżera mnie aż ciekawość, co oni zrobili z tą książką... A co to za plakat? Jakiś taki inny, dziwny...
avalanche
a czyj ten głos ostatni? orientuje si ktoś? ;p

edit;//
a na tym plakacie (fuj jaki brzydki, ojej ojej) to jakby tak ruszyć odpowiednio gałką oczną to z tej mglistej poświaty po lewej stronie na wysokości głowy Harrusia jest jakaś twarz XDD

(uwielbiam teorie spiskowe, powiedzcie kto to. play kids czarodziej.gif )
Meave
QUOTE(avalanche @ 08.05.2005 13:15)
a czyj ten głos ostatni? orientuje si ktoś? ;p

Jak na moje jest to głos Dumbledore'a.
Agnessa
Zwiastun oceniam na 4. Szkoda,że Seva nie było :(. Za krótki był...i szkoda,że nie w formacie .avi
Meave
Krótki, bo to był dopiero teaser. Na

prawdziwy, długi trailer trzeba trochę poczekać.
kkate
No, nie ma to jak nasz rodzimy język,

prawda?
border='0' style='vertical-align:middle' alt='tongue.gif'

/>

Ale racja, na taki dłuższy zwiastun to troszkę

poczekamy. Ten na mój gust był niezły, szkoda właśnie że taki króciutki. Ta

Madame Maxime taka lekko straszna, poza tym ok... A jak ktoś bardzo chce, to

tam jest taki moment, jak Dumbledore ogłasza, że odbędzie się turniej, i w

tle jest stół nauczycielski. Tam Sev siedzi, widziałam
src='http://www.magiczne.pl/style_emoticons/default/wink.gif' border='0'

style='vertical-align:middle' alt='wink.gif' />


/>Aha, ten głos to Dumbel. Mówi to zdanie z książki, że trzeba będzie wybrać

między tym co łatwe, a tym co dobre. Tak zrozumiałam.
Eden_ka
Całkiem całkiem...
Kurcze, że taki mały rozmiar - jakby poszukać to znajdzie się gdzieś większy?
Nawet Fleur, Krum i Digory wyglądają nieźle.
Impie - co ty majaczysz? Ja tam zadnej twarzy nie widzę (co jeszcze nie znaczy ze jej nie maXD). Niepodoba mi się ten plakat... fakt, ze jakby znowu dali trzy glowy glownych bohatwrow to moznaby sie zanudzic na smierc, ale jakis dziwny ten jest.
kkate
Eden_ko, gwarantuję że ten plik mający ponad 11MB ma naprawdę dobrą rozdzielczość i nie ma się co tego czepiać smile.gif

Ja też nie widzę tam postaci, raczej jakieś pajęczyny... :]
Eden_ka
Jak dla mnie to to jest dym ^^

No, teraz to co innego, moge klatka po klatce ogladac zwiastun i wylapac wszystkie szczególy tak jak w Gwiezdych Wojnach blink.gif


ŁoBoże - Madame Maxime wyglada potwornie...

//edit
Co to za scena w ktorej Potter biegnie z kims przez mgłę a pozniej skacze na skałę (0:41), bo jakoś nie mogę skojarzyć ?
Meave
QUOTE(kkate @ 08.05.2005 20:04)
No, nie ma to jak nasz rodzimy język, prawda? tongue.gif


I nie ma to jak przyzwyczajenie, o którym niektórzy mówią, że jest drugą naturą człowieka. biggrin.gif
Pottermenka
Okropny plakat. Beznadziejny jednym slowem.
avalanche
Drewniak - mówie ci że jest, widać! tylko trzeba odpowiednio zinterpetować odpowiedni obszar mgły XD
Pottermenka
Drewniak to zaraz w ciebie poleci ; >

Odpowiednio zinterpretowac obszar mgly ? - Co tam widzisz ? - Trupia czaszke ? Voldemorta ? Ktos podchwycil twoje zdjecie i tam wstawil ? ; >
Eden_ka
Drewniak to było do mnie ^^ Jest tu tylko jeden prawdziwy drewniak XD
Ava, serio wydaje ci sie ze cos widzisz?
Pottermenka
Ach tam - wszystko mi jedno XP XD
Pszczola
no to tak, zwiastun:niech oni Harry'emu ze 3 cm podetna wlosy ;( Madame Maxime zauwazylam dopiero po jakims 10 razie O_o Łał, duuza. Cos te efekty wydaja sie takie...komputerowe. No ale coz, moze podczas filmu beda sie bardziej naturalne wydawaly? Nie powinno widac,ze to robota komputera. Ale podoba mi sie ^__^ Inaczej sobie ten puchar wyobrazalam,ale podoba mi sie, podoba ;). Fleur nie wyglada jak Fleur ^^".A muzyka? Muzyka jest z 3 czesci...jest swietna...ciekawe co bedzie w 4 czesci? Mam nadzieje,ze chociaz glownych motywow nie zmienia! A, i ni cholery nie moge zrozumiec 4 ostatnich slow Dumbledora (jestem pewna,ze to on), reszta jest ok, ale co on mowi przy tych "choice" ?

Plakat: mysle,ze to bedzie seria podobnych plakatow. Nawet mi sie podoba, tylko ten czerwony napis taki..nachalny ^^" Ale nawet ujdzie, nadaje to tajemniczej atmosfery, ozywia jakby na to nie patrzec. A co do twarzy...no, na upartego to jest, troche jakny Ollivandra (jak sie to to pisze? O_o), ale mysle,ze to zwykly zbieg okolicznosci ;).

Ja chce liistoopaad! Tfu! Najpierw lipiec 16 ;P
avalanche
Pinokio (nie Pottermenko, to znów nie do ciebie ;p) - jak Imp coś widzi, to coś tam jest. artystycznie się może ułożyło, a że ja mam zmysły rozwinięte ponad normę to widze to zjawisko XD
Milina
QUOTE(Eden_ka @ 08.05.2005 22:20)

Co to za scena w ktorej Potter biegnie z kims przez mgłę a pozniej skacze na skałę (0:41), bo jakoś nie mogę skojarzyć ?
*


Gdy skacze na skałę to prawdopodobnie moment, w którym walczy ze smokiem. Później jest pokazane, że chowa się za takie "skałki".
A tak z moich rozważań po kolejnym obejrzeniu: film psychologiczny sie zapowiada? Przez te początkowe retrospekcje chcieli ukazać jak bardzo bohaterowie się zmienili.. jak Harry spoważniał, Hermiona wydoroślała, Ron stał się odważniejszy.
I najwyraźniej postanowili kontynuować to, że więzień azkabanu przestał być filmem dla dzieci. Groźna muzyka, no i sama fabuła...
Mam nadzieję, że dokonali cudu. Nie poprzycinali wielu ważnych scen i na listopad zapowiada się ostra jazda wink.gif
Pszczola
A tak swoja droga; nie uwazacie,ze Hermiona najmniejs ie zmienila? Najwiekasza matemorfoze przeszedl chyba Harry ;P Te wlosy ^^""" A Ron? W 3 czesci najbardziej sie posunal.

A jezeli chodzi o ten film psychologiczny...zeby tylko, ale mam zle przeczucia. Boje sie,ze troche odpuszcza poziom. Beda chcieli to zrobic chyba za bardzo pod nastolatkow, a to zazwyczaj zle sie konczy. Ale kto to wie? Uzbroic sie trzeba w cierpliwosc i te pol roku poczekac ;) Byleby tylko do lipca *_*!

I przysluchalam sie troche tej muzyczce, musze sie pokajac, muzyka opiera sie na tej z 3 czesci, ale jest juz nowa. Czyzby nie miala sie bardzo zmienic? No coz, pozostaje tyklo nadzieja. Odkad dorwalam sie do soudtrackow z filmow, szczegolnie trzeciego, zmienilam zdanie o muzyce Williamsa. Jest swietna!
vigga
QUOTE
Co to za scena w ktorej Potter biegnie z kims przez mgłę a pozniej skacze na skałę (0:41), bo jakoś nie mogę skojarzyć ?
skaczę po skałach, keidy walczy ze smokiem.

zwiastun ogólniemi się podoba.
ale zauważyłam, że główni bohaterowie wyglądają coraz gorzej wraz z kolejnymi częściami.
Felur jest dla mnie największą porażką tego filmu.
Cedrik jest w sumie bardzo dobry.
Krum, gdyby miał bardziej krzaczaste brwi, również by był.
fajne trytony.
smok beznadziejny. taka wyrośnięta jaszczurka.

no. ogólnie na film na pewno się wybiorę, ale nie spodziewam się, aby był jakiś powalający...
Michał_15
QUOTE(Milina @ 08.05.2005 10:55)
No, no, no... film zapowiada się nieźle. [a w tle zwiastuna moja ulubiona melodia wink.gif ]
Zżara mnie aż ciekawość, co oni zrobili z tą książką... A co to za plakat? Jakiś taki inny, dziwny...
*



Jak nazywa się ta melodia??
Jeśli wiesz to prosze napisz tytuł !!!!!!

1. Nie pisz postów jeden pod drugim.
2. Staraj się pisać je nieco dłuższe.
3. Główny motyw muzyczny HP to "Hedwig's Theme", o ile się nie mylę.
/kkate
Michał_15
QUOTE(Michał_15 @ 22.05.2005 12:19)
QUOTE(Milina @ 08.05.2005 10:55)
No, no, no... film zapowiada się nieźle. [a w tle zwiastuna moja ulubiona melodia wink.gif ]
Zżara mnie aż ciekawość, co oni zrobili z tą książką... A co to za plakat? Jakiś taki inny, dziwny...
*



Jak nazywa się ta melodia??
Jeśli wiesz to prosze napisz tytuł !!!!!!

1. Nie pisz postów jeden pod drugim.
2. Staraj się pisać je nieco dłuższe.
3. Główny motyw muzyczny HP to "Hedwig's Theme", o ile się nie mylę.
/kkate

*




to nie jest "Hedwig's Theme" !!! Ja się pytam jak nazywa się ta melodia na początku, a nie na końcu !!! Bardzo mi się podoba i chciałbym ją sobie ściągnąć ale nie znam tytułu !!! Jak znasz to podaj !!!
Tom
QUOTE(Pszczola @ 08.05.2005 21:23)
A, i ni cholery nie moge zrozumiec 4 ostatnich slow Dumbledora (jestem pewna,ze to on), reszta jest ok, ale co on mowi przy tych "choice" ?
*


Chodzi chyba o te slynne slowa na koncu? Ze nadejdzie czas, by wybrac pomiedzy tym co dobre, a tym co latwe? Zrozumialem tylko 'choice', 'right' i 'easy' wiec to raczej o to chodzi ^^
Milina
QUOTE
to nie jest "Hedwig's Theme" !!! Ja się pytam jak nazywa się ta melodia na początku, a nie na końcu !!! Bardzo mi się podoba i chciałbym ją sobie ściągnąć ale nie znam tytułu !!! Jak znasz to podaj !!!


Jeżeli dobrze pamiętam, na początku leci miłe dla ucha Window To The Past.
Tomak
sciagnołem to na moj komp ale wogóle nie ma obrazu słysze muzyke i jakies głosy a obrazu nic

Co sie stało??
Child
zassaj kodeki albo odtwarzaj pod czymś innym niż windows media player ;p

poszukaj na tej stronie
Itilien
QUOTE(avalanche @ 08.05.2005 14:15)
a czyj ten głos ostatni? orientuje si ktoś? ;p


Ja stawiam na głos Alana Rickmana czyli Severusa Snape'a, ale to tylko moje domysły.

A trailer fajny, co prawda nie przeszły mnie ciary, ale zaintrygował mnie, do kina na 100% się wybiorę.



Berta Griphook
Bardzo dobry zwiastun. Chyba najlepszy ze wszystkich części HP. Zapowiada się bardzo ciekawie. Mam nadzieję, że dobry zwiastun, zwiastuje dobry film. Okaże się niebawem. Pozdrawiam
Verita
Fajnie widac, na tym zwiastunie jak Harry sie zmienia. W sumie Radcliffe najbardziej do roli Harry'ego pasowal mi w 1 i 2 części filmu.
Hm.... Madam Maxime troche jest dziwna, zupelnie inaczej ja sobe wyobrazalam :|
Taka jakaś wydłużona....

Eeee z filmu wynika, ze Harry nie bedzie przy pierwszym zadaniu korzystal z miotly :|
No in juz widac, ze chyba ucznowie Hohwartu nie wyjda na spotkanie swoim gosciom tongue.gif
Zwiastun.... fajny tylko za malo pokazuje ujec z filmu.
Tomak
QUOTE(Child of Bodom @ 15.07.2005 01:23)
zassaj kodeki albo odtwarzaj pod czymś innym niż windows media player ;p

poszukaj na tej stronie
*



Odtwarzałem własnie za pomoca Quick Time i dlatego nie wiedzialem co robic bo go prawie nigdy nie uzywam. Juz sobie poradzilem. Zwiastun jest cool. Tylko te ujecie niekture jakies dziwne. Raz Harry wygląda nawet fajnie i normalnie a raz widac ze ma w tyle kłaków na głowie ze ja nie moge. Ten głos na koncu to głas Bumbledora
z tego co zrozumiałem jest to ten tekst "Pamiętajcie o nim gdy nadejdzie czas w którym bedziecie musieli wybrac miedzy tym co słuszne a tym co łatwe"
On nie mówi całego tego fragmentu z tego co słyszałem to mówi tylko to co pogrubiłem
grlouiee
Uuuu niezły jest ten zwaistun tongue.gif
Wszystko mi sie podoba tylko, ta Madam Maxime...moim skromniutkim zdaniem jest jakas ...dziwna blink.gif
I szkoda, ze troche odbigaja od ksiazki, no ale na to juz nie poradzimy dry.gif
Sihaja
Poprzedni widziałam już gdzieś, całkiem mi się podobał. Niezły jest motyw z pokazywaniem trójki bohaterów jak się zmieniali przez te cztery lata.


A to właściwie nie trailer, ale króciutki program o filmie ze scenami nie uwzglednionymi na pierwszym trailerze ani na zdjęciach. W sumie gadajązy facet trochę wkurza, ale czasem wtrąca ciekawe rzeczy. Muzyka w tle, którą ów mężczyzna zagłusza jest bardzo ładna. Kto chce zobaczyć, niech klika tutaj
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.