Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: 53 Sekundy Gołoty
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
Nes
'ostatnia nadzieja bialych' zostala znokautowna po bohaterskich 53 sekundach ;]
Gdzie sie podzial Andrew z tamtych lat?
argh, czuje sie oszukany, siedze po nocy zeby obejrzac walke, a on sie polozyl po niecalej minucie ;/
a podobno byl faworytem tego pojedynku. choc niektorzy twierdza ze walka byla sprzedana, bo Andrzej 'tak jakos nienaturalnie upadal'...

Powinien stoczyc nastpna 'ostatnia walke'?
voldius
nie powinien.

facet normalnie do niego doskaczyl kilka ciosow i juz lezy. coz no, zadna tam nadzieja. nigdy nie bylem jego fanem, a boks uwazam za prymitywny sport, chociaz cos w nim jest /tak jakby lubie prymitywizm/
a Adamek walczyl ze zlamanym nosem.
Pawelord2
endriu kaman ;]

To ja, wierny kibic, wracam do domu o 2 (inaczej bym sie zanudzil ;]) by spac przez godzine i trzydziesci minut, budze sie o 4;30 i po minucie ide spac? ehh, to trzeba mu przyznac, zaskoczył mnie ;]
Przezucamy sie na michalczewskiego, comon tygrys ;]
"...P..."
Sumiko
bo boks jest głupi i tyle. koniec filozofii.
Ludwisarz
Nowa jednostka czasu w SI.

1 gołota = 53 sekundy


Pozatym walke w Teleexpressie mozna bylo obejrzec.
Katon
Ja obejrzałem rano. Ale spóźniłem się 20 sekund więc obejrzałem tylko 33 czadowe sekundy pełne napięcia.
anagda
QUOTE(TimmY @ 23.05.2005 21:25)

1 gołota = 53 sekundy

*





chyba to swojemu belforowi od fizy pokaże tongue.gif


ja boksu nie lubię, bo sądzę, że nawalanie się po pystkach jest po prostu mierne. ale fakt, faktem, że gołota to już zupełnie się shańbił...
Hefaj
no cóż..

mam tylko jedno do powiedzenia -

user posted image

i pytanie:

czy puścili całą walkę w KURIERZE ?

ew. czy w Przekręcie Sportowym czy innej Wybiórczej walka została opisana minuta po minucie ?

achh , uwielbiam zapach ironii o poranku (lol)
Lilly Lill
QUOTE(TimmY)
Pozatym walke w Teleexpressie mozna bylo obejrzec.


Mój ojciec stwierdził, że Teleexpress napewno płaci Gołocie za takie krótkie walki, żeby mogli w całości pokazać^^


user posted image
Miwako
Specjalnie kazałam się obudzić bracholowi na walkę,ale i tak obejrzałam ją dopiero w wiadomościach sportowych laugh.gif
Stwierdziłam,że jak przegapie z 5 min to nic się nie stanie i położyłam się z powrotem,a tu mój brat po niecałej minucie krzyczy zza ściany ,że pojedynek się skończył dry.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.