Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Nalepki Z Co
Magiczne Forum > Harry Potter > HarryPotter.org.pl > Wasze zdanie...
kkate
Na internetowych akcjach eBay można kupić nowe nalepki dotyczące filmu "Harry Potter i Czara Ognia". Widoczny jest na nich m.in. mężczyzna, którym najprawdopodobniej jest Szalonooki Moody.

Na jednej z naklejek jest zdjęcie Harry'ego z kalendarza CO 2006, Mroczny znak oraz mężczyzna, który zdaniem wielu jest Szalonookim Moodym.

user posted image


Natomiast na drugiej naklejce widzimy rysunki rogogona węgierskiego, znanego nam ze zwiastunu filmu trytona i jakiegoś innego wodnego stworzenia.

user posted image

Sprzedający potwierdził, że naklejki są oryginalne oraz że wykupił na nie prawa licencyjne od WB.



MalGanis
Ten smok wygląda jakby wymiotował XD
A co jest w tle tej pierwszej wlepy? Cmentarz?
A ten typ Moody`ego nie przypomina :/ W ogóle Moddy`ego zrobili nie tak dry.gif
eNoPe
Nie narzekam na moodego nawet nienagannie zrobiony. A ten potwór na drugiej to prawdopodobnie druzgotek, chyba ze to ma byc tryton.
Miwako
Mi też średnio pasuje ten Moody dry.gif

eNoPe<--po tym co wpisałeś w miejscu zamieszkania,wnioskuję,że grasz w GTA SA laugh.gif skoro tak to na oslode zycia nutella.gif

vigga
druzgotek? nie... przecież druzgotki miały mieć jakieś takie macki czy cośtam innego ;>
Pszczola
Mam jednak przeczucie,ze to Tryton. Chyba byly takie podobne postaci w trailerze? Albo tak mi sie przynajmniej wydaje O_o.

A Moody? No coz, charakteryzacja ok, ale ja sobie goscia zupelnie inaczej wyobrazalam. Akurat obraz Moody'ego mam ciegle przed oczami. Ma on twarz jednego z aktorow, tylko ni cholery nie moge sobie przypomniec jakiego. No coz, trudno sie mowi. Najwazniejsze zeby dobrze zagrali. Gandalfa i Aragorna z "Wladcy Pierscieni" tez sobie zupelnie inaczej wyobrazalam, ale jak przyszlo co do czego, to sie dobrze spisali. Zobaczymy jak to bedzie z "Czara Ognia".

BTW, ta pierwsza karta naprawde mi sie podoba. Gorzej ze smokiem. Ten to juz w ogole jest u mnie inny!
Carmen
jesli chodzi o moody'ego to wyobrazalam go sobie inaczej, zreszta jak polowe bohaterow, ale mowi sie trudno... a co do smoka to...to ma byc smok ??? z ktorej strony ? dla mnie wyglada jak opierzona jaszczurka, ktora cierpi na niestrawnosc..
Pszczola
o! Idealnie trafiony opis tegoz gada ;P Ja juz sobie tego smoka wyobrazalam cos na ksztalt tego z "Mortal Combat" ;P A kolce na ogonie, a nie na szyi. Do tego ten z filmu wyglada jak taki maly dinozaur z "Jurasic Park" ^^"""
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.