Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Skórka Quidditch
Magiczne Forum > Organizacja > Magiczne Forum - pytania i odpowiedzi.
Norriśka
niedawno obczaiłam, ze jest w ogóle taka skórka i zastanawiam sie nad uzywaniem jej cały czas, ale czy władza mogłaby ja troche poszerzyc? z dwóch stron mam ok. 2,5 cm bialego tła ;/ troche to psuje wygląd wszystkiego.

p.s. kolorystyka jest podobna do pierwszej fioletowej skórki, jak sie ona nazywała? wiem, wstyd ^^'
BlackOmen
Hmm.. dziwnei mnie wszystko chodzi bdb uzywam tej skorki od samego poczatku jak sie pojawila i zadnych problemow nie mam. Szkoda trylko ze w exlorerze ma ona jakies cholerne gwiazdki czy inne duperele i jak na infie ogladalem to myslalem ze mi oczy wysiada. Bogu dzieki ze w FF nic takiego nie ma :]
Norriśka
nom, gwiazdki sa takie jak na głównej hp.org.pl. ale nie wiem czemu Cie to raziło, ja ich prawie w ogóle nie widzę. to jak z tym poszerzeniem?
Norriśka
hey, ppl! nie pozwólcie zebym myslala ze macie w dupie uzytkownikow forum...
kubik
user posted image
U mnie też jakoś dziwnie działa i tło białe X_X naprawiłbym ale nie mam dostępu do serwa z zainstalowanym IPB v. 2.0.0 anforczunetly :'(

Nazywała się ona właśnie Quidditch :)
Norriśka
to Ty robiłes ta skórkę co teraz, bro'? skąd wiedziałeś że takie same kolory były w poprzednim quiddithu i skąd je wziąłeś? bo są identyczne.
kubik
QUOTE
to Ty robiłes ta skórkę co teraz, bro'?

Stopka :P
'Quidditch InVision v. 1.0 by kubik - Copyright HarryPotter.org.pl'
QUOTE
skąd wiedziałeś że takie same kolory były w poprzednim quiddithu i skąd je wziąłeś? bo są identyczne.

Stąd:
http://www.phpbb.com/styles/forum/index.php?style=211
Norriśka
QUOTE(kubik @ 16.08.2005 15:10)
QUOTE
to Ty robiłes ta skórkę co teraz, bro'?

Stopka :P
'Quidditch InVision v. 1.0 by kubik - Copyright HarryPotter.org.pl'


no, właśnie właśnie! zauwazylam to na stopce, ale chcialam sie spytac.. :)

QUOTE(kubik @ 16.08.2005 15:10)
QUOTE
skąd wiedziałeś że takie same kolory były w poprzednim quiddithu i skąd je wziąłeś? bo są identyczne.

Stąd:
http://www.phpbb.com/styles/forum/index.php?style=211
*



wof, a ja naiwna myślałam ze te kolory były specjalnie dla quidditcha..

no to w takim razie na kogo moglabym liczyc w kwestii rozszerzenia, huh?
dementorek
pomyslimy.
Guardian
Sprawdziłem - brakuje jednego pliku na serwerze "tlo.jpg" - dzisiaj będzie zrobione!

Już zrobione!
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.