Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Touch Of Love.
Magiczne Forum > Kultura > Galeria
Alexa666
touch of love

Zdjęcie zostało wykonane szybko, przelotnie, na przerwie w szkole. Jest to para moich bardzo dobrych przyjaciół. Nie jest to wycięty kawałek - jest to calutkie zdjęcie, nie widać na nim twarzy i tak ma być. Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia.
Może niezbyt artystycznie wykonane, ale naprawdę piękne zdjęcie, moim zdaniem.

Emotion.
anagda
sory... ale ja tutaj nic za specjalnego nie widzę... zdjęcie bo zdjęcie...
Alexa666
no nie wiem... dla mnie jest w nim jakaś magia... ale może to dlatego, że np. znam osoby na nim obecne, wiem co między nimi jest. i jestem nieuleczalną romantyczką.
anagda
niewątpię. smile.gif zdjęcie jest jak zdjęcie. sentyment? mi - jako ze nie znam danych osób - nie zrobiło jakiegoś olśniewającego wrażenia. smile.gif
grlouiee
Jedna z nich ma fajny pierścionek.
Ogólnie zgadzam sie, ze "zdjecie bo zdjecie", napewno wykonane w ciekawych pozach, ale zebuy je zrozumiec i pokochac, trzeba znac osoby na nim przedstawione wink2.gif
Myśka
lampą sru i tyle
niee

poza tym: zdjęcie jest TAKIE duże. radzę zmniejszyć bo nie idzie tego oglądać.
justa_lily
Tylko co to ma wspólnego z Harrym dementi.gif
Myśka
twój stary
Alexa666
tyle, że to Harry i Ginny, joł
missgranger
Mam taki sam kolor włosów!! smile.gif nom zgadzam się grlouiee fajny ma ten pierścioneczek tongue.gif Wiecie co?? zto moze jednak nie Ginny i Harry tylko Ron i Lewender?? biggrin.gif hehe..
Hermioncia13
Raczej to jest tak jak powiedziała missgranger. PRZECIEŻ TO MOŻE BYĆ RON Z LEVANDER biggrin.gif:D:D:D Popieram ten wniosek!!!!!!!
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.