Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Wywiad Z Filmową Fleur
Magiczne Forum > Harry Potter > HarryPotter.org.pl > Wasze zdanie...
Piotrek
Clemence Poesy (Fleur Delacour) dała się namówić na wywiad dla francuskiego magazynu.

PYTAJĄCY: Jak było na castingu?
CLEMENCE POESY: Akurat pracowałam nad projektem dyrektora castingów - Stephane'a Foenkinosa. Zapytał mnie, czy byłabym zainteresowana rolą. Nie mogłam w to uwierzć - myślałam, że jestem za stara. Stephane nagrał mnie i wysłał kasetę do Mike'a Newelle'a. Reżyser CO przyjechał do Paryża i rozmawiał różnymi dziewczynami. Później pojechałam do Londynu na próby... i tak się zaczęło.

P.: Jak się czułaś wstępując do sagi filmów o Harry'm?
C. P.: Własciwie to jeszcze nie wiem. Po prostu wykonałam swoją pracę. Tworzyłam ją w czarodziejskim otoczeniu z mnóstwem efektów specjalnych i wygodnym środowisku. Ten typ filmu był całkowicie inny niż wszystkie. Widziałam kilka scen i postać jest inna niż ja. Cała ekipa ją tworzyła.

P.: Jak to się działo?
C. P.: Musiałam znaleźć jakiś punkt zaczepienia. To nie jest postać, która wypowiada niezliczone kwestie i jest skomplikowana. Można więc trochę bawić się tą rolą. Zdecydowaliśmy z reżyserem, że ta postać będzie odrobinę oziębła.

P.: Jakim reżyserem jest Mike Newell?
C. P.: Jest bardzo skoncentrowany na pracy. Wie, czego chce od aktorów i całej historii. Z moją postacią mieliśmy dużo zabawy, ale wtedy, kiedy klimat stawał się straszniejszy. Newell mnie zdziwił, ponieważ nie miałam jeszcze do czynienia z taką ilością efektów specjalnych.

P.: Czy po zdjęciach stałaś się "siostrą" tria?
C. P.: Raczej babcią (śmiech). Na początku było śmiesznie ponieważ pytali się mnie dlaczego nie przyjechałam z mamą. Później dopiero dowiedzieli się, że mam 22 lata. Było dobrze, zwłaszcza, że przed zdjęciami mieliśmy czas na spotkania i rozmowy (Mike chciał, abyśmy lepiej się poznali). Są znakomitymi aktorami, bardzo dojrzałymi. Można porozmawiać z nimi na każdy temat. Nie muszę niczego udowadniać.

P.: W przeciwieństwie do Ciebie?
C. P.: Ja muszę wszystko udowadniać, zwłaszcza, że wcześniej grałam trudną rolę - byłam Mary Stuart. Po tym zadaniu Harry Potter był jak wakacje. Podczas tych 8 miesięcy świetnie się bawiłam i zdobyłam nowe doświadczenia.

Źródło: MuggleNet
Anita
skoro to było takie proste to ciekawe, jak zagrała smile.gif
Herma
zagrała super ale nie mialam pojecia ze ona ma 22 lata!!!
ciekawe jak sie czul R. Grint jak go pocalowala w policzek.... tongue.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.