Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Moje Zdjecia
Magiczne Forum > Kultura > Galeria
Maga
Bardzo prosilabym o szczere wypowiedzi, opinie na temat moich zdjec smile.gif interesuje sie fotografia, ale nie potrafie obiektywnie swoich zdjec ocenic... takze prosze o szczere komentarze, a jesli zdjecia sa bardzo zle... to delikatnie o tym napiszcie tongue.gif
zdjecia nie sa zwiazane z harrym potterem wink2.gif

oto one :
http://www.picpile.com/image.php?img=404909220.jpg
http://www.picpile.com/image.php?img=316654017.jpg
http://www.picpile.com/image.php?img=434966179.jpg
http://www.picpile.com/image.php?img=819405797.jpg
Wrona
Podziwiam cię... Podejść do takiego okropnego pająka! A zdięcia są nawet fajne. Najlepsze według mnie jest to z liściem...
Eva
Zmniejsz je! Bo straszliwie duze i nic nie widze.
Absolution
akurat jadłam jogurt truskawkowy jak otworzyło mi się zdjecie z pająkiem.... dementi.gif ......

no, ale tak szczerze to dwa pierwsze mi się podobają, a dwa ostatnie nie...
3 jest za mało ostre, a 4..... poprostu nie tongue.gif
Mellisa
a w moje gusta trafilo zdjecie nr 3.
Takie niedoslowne, jak lubię.
zdjecie 1 mogloby sluzyc jako ilustracja do
biologicznej ksiazki
w rozdziale 'poznaj spód pająka'
ładne, ale za malo artystyczne
moim zdaniem
to samo zdjecie nr2

nie czwartemu!
Myśka
od ilu dni masz aparat?
Anita
kurczę, a mi się właśnie czwarte podoba
tylko kadr - ucięłabym z lewej tak, żeby nie było żadnych niebieskości w lewym górnym. i byłoby świetnie, bo pomysł (przypadek? tongue.gif) ciekawy.
1, 2 - ogromności, więc mało widzę, ale pająk jest jakiś nieostry fragmentami. liść ok smile.gif

dziewczynka dziewczynka nad jeziorem... czy ja wiem? niepotrzebny chodnik, a jako urozmaicona wersja zachodu słońca całkiem całkiem ładnie... (:

edit: literówka...
NeMhAiN
najpierw to trochu trzeba pomniejszyć dwa pierwsze bo z tego co ja na razie widze to tak:
pierwsze-hm...no niby ładne, ale bardziej do national geographics wink2.gif tam bym się nim zachwyciła:)
drugie ciężko mi się określić...ale raczej na nie...............po spojrzeniu jeszcze raz .....nawet wybitnie na nie
trzecie jest najlepsze takie, ja nie wiem...tajemnicze :)boskie, a ta niewyraźność nadaje pewien nastrój...
czwarte niczego sobie

ale trójka the best biggrin.gif
missgranger
Ogolnir fajne smile.gif a szczególnie podoba mi się 2 i co do pierwszego to ja też cie podziwiam. Nie za bardzo lubie pająki.. (syndrom Rona wink2.gif)
Kara
1 i 2 zgadzam sie z poprzednią opinią.. Nadaje się do Nationala i tam też bym sie nim zachwyciła... Co do trzeciego... jest świetne i nie wiem czy dobrze rozumuje (też się ajmuje fotografiką tak jako Hobby smile.gif ) to jest specjalnie mało ostre i poruszone...a jeżeli nie to przez przypadek wyszło Ci świetne zdjęcie z dozą tajemniczości... Co do czwartego.. pomysł fajny ale reszta zdecydowanie na nie...

Kara
Mari
Mi się podoba wszystkie biggrin.gif oprucz 1 tego z pająkiem dry.gif ...nie lubie pojąków blush.gif ....
,ale zdjęcia są ładne... wink2.gif
Wróżka14
A ja lubię pajągi (choć nie można się do nich przytulić) i podobała mi się fota. Ja takiego pająka jeszcze na żywo nie widziałam, ale jest super biggrin.gif
Foxis
Mi się najbardziej podobał pająk.Był super! biggrin.gif
Maga
Dzięki za opinie biggrin.gif Te pozytywne i te negatywne biggrin.gif
pomniejsze jeszcze jakieś fotki i wkleję niedługo coś nowego smile.gif

Pozdrawiam smile.gif
Pawli
Niezłe z tym pająkiem. Podobają mi się tylko te dwie pierwsze, a tamte dwie ostatnie nie.
Kara
Czekamy czekamy i nic!!! ): wklejaj jakies inne swoje zdjęcia...

Kara
HUNCWOTKA
Pająk naprawdę niesamowity:P.Liść taki sobie.3.zdjęcie super.4 dry.gif
Avery
Te 4 pierwsze bardzo fajne, dwa kolejne, hmm jakby to kreslic, Dziwne?, nie za bardzo mi sie podobaly w kazdym razie, za to dwa ostatnie sa swietne.

PS:Co to za szczyty które widac na tychz djeciach?
missgranger
Fajne smile.gif chyba najbardziej podoba mi sie to 2
Fauna
Najbardziej mi się podoba ostatnie zdjęcie z pierwszej "serii", a poza tym jeszcze te góry. Ale co do pierwszego... Naprawdę mogłaś uprzedzić na wstępie sad.gif Bosz, ta kreatura będzie mi się śniła po nocach...
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.