Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Witaj W Świecie Kary...
Magiczne Forum > Kultura > Galeria
Kara
Postanowiłam dodać tu jakies moje prace. jestem otwarta na wszelka KONSTRUKTYWNĄ krytykę.

Akt

alchemiczka
nie bój się - ja tylko raz na jakiś czas tak narzekam, akurat miałaś niefarta:
star.gif
czysto techniczne:
* za małe... nie można było załatwić większego skanu?
* i ta sexy ramka czarna z boku - domyślam się że nie zamierzony efekt, więc co tu robi?
* kartka jakaś pofalowana... oj, nieestetycznie
star.gif
brudniej technicznie:
* kompozycja sucks - postać "uderza" głową w "sufit", podczas gdy na dole zostaje jej kupe wolnej przestrzeni. Taka kompozycja po prostu zgrzyta. Powinno być bardziej przemyślane

inne tam uwagi czepialskie:
* nieestetycznie ogólnie, jakieś mazy na podłodze ni to cien ni to co.
* ten akt to raczej studiium anatomiczne nie jest, ale mam jakieś mgliste wrazenie, że nie miało nawet nim być. A jednak nawet jak na abstrakcyjen studium niektóre kfasy anatomiczne biją po oczach - te niektóre cienie są jakoś dziwnie porozkładane. Nie sądziecie?

Ogólne to nie widzę zbyt wielu plusów, oprócz jednego - jakiś inny temat niż mangowe oczy. I właściwie to dlatego oddałam kilka minut z mego życiorysu na skomentowanie tego, yaya.
Trzymaj sie, rysuj dalej, kup mi kaganiec jakbyś nie chciała żebym dalej gryzła.
o_cholibka55
Rzeczywiście jest sporo niedociągnięć w tej pracy ale ogolnie nawet mi się podoba. Ciekawe przedstawienie ludzkiego ciała tongue.gif Mam wrażenie ze ta postać wyraża jakis straszny ból.
Ale te równomiernie rozłożone listki w tle nie były chyba najlepszym pomyslem, wszystkie takie same i w jednakowych odleglosciach... dry.gif
Musisz koniecznie pokazać wiecej prac bo trudno ocenic twoje możliwosci po jednym rysunku.
Jess
no nie wiem.. nie wiem... mnie sie osobiście praca nie podoba... jest naprawde wiele niedociągnięć...a z aktem to ona ma niewiele współngo... chociaż teraz abstrakcja jest w modzie to moze to miało być jakieś takie połączenie... no i ta "estetyka" hmmm...
lineczka_lolo
ehmmm....zaskok.....
ale potem ...opinia raczej pozytywna....wiecej prac wiecej
Avadakedaver
łał. normalnie a'la artysta.
Kara
Avada-->Szczerze powiedziawszy nie rozumiem twojego posta...Może trochę konstruktywniej??

alchemiczka-->nie obrażam się. Dziękuję za twoje cenne rady. Co do ramki na digarcie niestety tak jest i nic nie moge na to poradzic. Co do reszty postaram się poprawic. Nowe prace wybaczcie dam 26 sierpnia bo pisze to tuż przed wyjazdem na obóz...

Pozdrawiam was szczególnie Ciebie alchemiczko smile.gif
Avadakedaver
no.. to jest inne niż to co zazwyczaj widujemy - twarz, głowa, ręce, klata, śmierć, bożejakjachceumrzeć, zwierzołaki, itp. Jest takie inne. beztwarzowe, takie fajne. takie...
a'la artysta.

jest jak autoJET* i moje wiersze - inne niż wszystkie


* : odkurzacz sprzedawany przez Mango Gdynia w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych. Co chwile powtarzano na reklamie - "autoJET! odkurzacz inny niż wszystkie!". Tak to powtarzali, że do dziś pamiętam.
Kara
Rozumiem... Szanuje twoje zdanie i opinie... Uwielbiam twoje wiersze i sa inne niż wszystkie... Moze moje prace muszą dojrzec... niektóre błedy anatomiczne sa "specjalnym zabiegiem rysującego"

Deszcze i zapomnienie

Pozdrawiam
Somei
Szczerze mówiąc to niedokońca zrozumiałam tego rysunku, ale to zo zrozumiałam nawet mi się podobało biggrin.gif No oczywiście jest kilka niedociągnięć, ale i tak jest fajnie:P
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.