Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: We're going to Hell
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Avadakedaver
QUOTE(czternasta poległa)
Przepraszam, że niezupełnie zgodnie z tematem, ale omal nie spadłam z krzesła, gdy przeczytałam, ze mój brat ( Avada-Czasem-Nie-Myśle-kedaver)od 1996 słucha Nirvany,
heh wyobrażacie sobie siedmiolatka nucącego: "Light my candles in a daze...
Cause I've found god"? buehehehe


słuchałem, słuchałem, kochani. śpiewałem tak, że nawet ktoś nieznający angielskiego skrzywiłby się niemozebnie, ale słuchałem. Stałem w korytarzu przed lustrem, obok drzwi do pokoju siostry i słuchałem z ciarkami na plecach i gdzie tak sie da (nie Child, nie tam). Potem podnieta jak zobaczyłem pierwszy teledysk i zapuściłem długie włosy. Później dowiedziałem się, ze chłop nie żyje bo się zastrzelił. Pomyślałem, że kiepsko, bo skoro może sobie słuchać nirvany kiedy chce, a nie tylko wtedy kiedy siostra jej słucha, to dlaczego chciał umrzeć? przecież miał wzystko!

There ya go, Omen ;P
Czternasta
Nie no zwracam honor, ówczesne przemyślenia rzeczywiście godne są siedmiolatka, szkoda tylko, że to nie zmienia się do po dziś dzień
Avadakedaver
join S. C. M. & Q. spawnkillers team.

Sumi, ja, Misiek i Quizer? Hell yeah, doborowe towarzycho :}
MisieK
siostro avady masz u mnie piwo XD
Czternasta
No to, Misiek, zdrowie Avady?
MisieK
o nie nie nie XD
BlackOmen
Dobra wiemz e offtopic ale zawsze meni to pytanie nurtowalo:
Jakim sposobem avada zostal modem?!
MisieK
już ci mówie. cat sie upila i poprosiła felka zeby zrobił avadakedavera(szejten źą!\m/) modem. a że felek nie zwykł cat odmawiać, albo moze ze cat ma niesamowity dar przekonywania a pozatym wie kim tak naprawde jest nasz admin(johny bravo!) to felek uległ.
Child
paluchem wskazałbym też na Kfizera, ale zdaje się, że skasowałem dowody ;[
BlackOmen
No to...
user posted image
vold
Czternasta poległa została moją top 1 dzisiejszego dnia [a noc jest noo... niezbyt młoda ale zobacyzmy co przez resztę dnia się wydarzy, póki co do 3 nad ranem idolka], piękny piekielny post, chociaż nalegałem, by przestać śmiać się z Avady, to masz u mnie piwo, za mega sarkastyczny post.
Ejou.
Avadakedaver
QUOTE(MisieK @ 17.08.2006 23:43)
już ci mówie. cat sie upila i poprosiła felka zeby zrobił avadakedavera(szejten źą!\m/) modem. a że felek nie zwykł cat odmawiać, albo moze ze cat ma niesamowity dar przekonywania a pozatym wie kim tak naprawde jest nasz admin(johny bravo!) to felek uległ.
*


poprostu Cat zrozumiała mój geniusz i przekazała go Felkowi.
Child
Katon? dobrze się z tym krył
Avadakedaver
własnie, skoro Cat się wstawiła za moim moderatorstwem u Felka i poskutkowało, to w takim razie chyba sam Bóg podsunął Demkowi Miśka.
anagda
Albo ma jeszcze jakieś chody w nieco "innej" sferze u felka tongue.gif
Neonai
estiej->sugerujesz, że sobie nie zasłużył, czy jak?
MisieK
właśnie, kto jak kto ale katon moderatora ma za zasługi a nie za debilizm, który rozśmieszył pijanego kota ;}
Quizer
QUOTE(Avadakedaver @ 18.08.2006 11:40)
własnie, skoro Cat się wstawiła za moim moderatorstwem u Felka i poskutkowało, to w takim razie chyba sam Bóg podsunął Demkowi Miśka.
*



Cat, pff. Toz to ja sie wstawilem przy okazji proponowania dementiemu dania moda magicznym forumowicza ;]
BlackOmen
QUOTE(Quizer @ 18.08.2006 23:15)
Cat, pff. Toz to ja sie wstawilem przy okazji proponowania dementiemu dania moda magicznym forumowicza ;]
*


A co sei stalo ze Avadzie? Dowcipem cie jakos zauroczyl?
MisieK
quizer, apokalipsie ty mój.
Neonai
szkoda mu sie chlopaka zrobilo.
MisieK
nie dowcipkuj tak brutalnie ;}
Neonai
pseplasam =(

lol, brutalnie to my se dopiero podowcipkujemy, muahahaha:>
MisieK
ależ mi się nic nie stało. raczej bym się bał na twoim miejscu tego czy teraz pupilek cat nie przeisotoczy się w pożałowany przez nai
Neonai
nie sądzę. sądzę, że jak voldius zobaczy nasze frywolne konwersacje tutaj to się wzburzy.
MisieK
taaa... ale on teraz lezy pod obrazem piłsudzkiego napruty. wzburzy się potem, mamy czas XD

no ale nic, my tu o czym innym mieliśmy XD
Avadakedaver
QUOTE(Quizer @ 18.08.2006 23:15)
Cat, pff. Toz to ja sie wstawilem przy okazji proponowania dementiemu dania moda magicznym forumowicza ;]
*


O_O
Czternasta
Postawionymi piwami zapije smutek i żal - Avada sie do mnie nie odzywa, chyba ma mi coś za złe? pójde zastanowić się o co może chodzić.
vold
ej nie rozumiem o co chodzi.
itak no
Child
O - Felek uciął voldiusowi końcówkę :}
Avadakedaver
e tam, kobieta bredzi. zbanować po IP .
Neonai
miałam wielką ochotę napisać, że mnie denerwujesz, ale jednak tego nie zrobię.
BlackOmen
QUOTE(estiej @ 19.08.2006 02:51)
Zależy o kim mówimy. Ja miałem na myśli kogoś innego, ale jeśli chodzi o Katona, to zasłużył na moda bez dwóch zdań. Choć oczywiście teraz, gdy jego nałóg wychodzi na światło dzienne, powinniśmy mu przyjacielsko pomóc wydostać się z niego. Proponuję dać mu bana na czas odwyku i medal imienia Che za aktywny autodestrukcjonizm. To go otrzeźwi.
*


Ooo dobry pomysl. Bedziemy trzymac forum w trzezwosci. 0 tolerancji dla alkoholu

QUOTE(vold @ 19.08.2006 13:00)
ej nie rozumiem o co chodzi.
itak no
*


Wyciagamy brudy kto zasluzyl na moda i dlaczego Avada takowym zostal. Wiesz, wstep do flamewara.
Ps. Przez to ze teraz tylko vold mas juz nigdy Voltus nie ebde mogl napisac : ( Conajwyzej Volt : (
Neonai
on nie wiedzial o co chodzi bo wlasnie sprzątał i miał kaca.
BlackOmen
To volt na kaca jak znalazl user posted image
hazel
QUOTE(BlackOmen @ 19.08.2006 16:48)
Wyciagamy brudy kto zasluzyl na moda i dlaczego Avada takowym zostal. Wiesz, wstep do flamewara.
Ja proponuję komisję powołać.
Child
ja przewodniczącym i teczka na teczce się nie ostanie ;}
BlackOmen
Ja moge byc z grupy niezaleznych user posted image
Z reszta caly ten threat to jest jedna wielka komisja o!
vold
QUOTE(Neonai @ 18.08.2006 23:43)
nie sądzę. sądzę, że jak voldius zobaczy nasze frywolne konwersacje tutaj to się wzburzy.
*


Tego nie rozumie, wyczuwam jakas ironie, czy cos.
A poza tym, volt moze byc.
Neonai
ironie,wzyciu! ale Ty przeciez jestes przeciw..no Sam Wiesz Czemu=P
vold
Dalej nie czaje, rozumiem, kminie.
Jak mozesz to obrazkowo jakos albo no bardzo prosto.
Bo mnie to zaintrygowalo.
Aha
.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.