Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Sztuka Palmowania, Manipulacji
Magiczne Forum > Harry Potter > Iluzja
ferrero2
Jestem osobą poczatkujaca i nie bawia mnie triki na zasadach wybierz karte a ja ja znajde CHodzi mi o konkretna tematyke czyli pokazanie osobie karty a nastepnie dzieki umiejetnemu odwroceniu uwagi zmienic ja na inna. Poprotu chodzi mi o techniki palmowania(bo chyba tak to sie nazywa) kart czy kto mogl by mi pomoc bo jak tu zostac iluzjonista skoro nei ma pomocy nawet w necie.
Child
szczerze? tu tez duzo nie znajdziesz
Avalon
no chyba, ze masz duzo sianka to jest tu pare trickowych prostytutek ;p
Hagrid
Może na forum LSM, jest kontakt z iluzjonistami z Methamorfosiss...(czy jak to sie tam pisze;d)
poczatkujacy-rafał
ja ci moge powiedziec kilka fajny trikow z manipulacja kart biggrin.gif gg 9450208
fabina
A jakie miałeś na myśli parę trickowych prostytutek.
obuch
palm to ukrycie przedmiotu w rece tak aby byl niewidoczny dla widzow i niema nic wspolnego w zmiany karty ktorymi sa - color change i swith. z czego color change to widoczna zmiana karty z jednej w druga a swith to tak zeby widz nie skapnol sie kiedy sie zmienila. a mnie bardzo bawia triki wybierz karte a ja ja znajde, bo niechodzi o sam trik tylko jego prezentacje a taki color change jest fajny, niemozliwy ale szybko sie o nim zapomina a jesli dasz wybrac komus karte zgubisz ja w tali przetasujesz dasz przetasowac widzowi a potem wezmiesz inna karte i zmienisz ja w te wybrana w sposob gdzie widza jedna ktora widocznie zmienia sie w druga w ulamku sekundy tak ze mysla ze oczy ich zawodza - i to jest trik ktorego szybko niezapomna
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.