Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Lilith
Magiczne Forum > Kultura > Galeria
Avadakedaver
ale straszne...
to znaczy zdjęcia nie, ale tematyka taka... schizowata.
nightingale
pierwsze zdjecie swietne!!!!! taki aniol w podupadlym domu ...albo zabawka przekreconego dzieciaka.....ogolnie bardzo mi sie podoba:P

drugie zdjecie jest fajnie wymyslone ^^ i tez mi sie podoba ale tamto pierwsze jest lepsze

trzecie w porzadku ale nawet z niczy mi sie nie kojarzy... takie poprostu zdjecie... choc ten cien nadaje klmatu

a trzecie jest ze tak powiem srednie (zeby nie powiedziec kiepskie) nie trafie do mnie wcale... moze dlatego ze nie wiem co to jest tongue.gif

suepr zdjecia i dawaj wiecej
smile.gif koniecznie musze zobaczyc
Kara
To ostatnie do gwiazdkowa ozdoba świąteczna na choinkę... A co do zdjęć to właśnie tylko to pierwsze i ostatnie mi sie podoba... Widać że jesteś artystka pełną gębą... xD
Lilith
to takie moje stare zdjecia: zabawa z cieniami, ćwiczenie ostrości (bo bywa, ze mam z tym problemy) i pierwsze próby w PSie wink2.gif
moniczka
Drugie wg mnie najlepsze. Co do trzeciego jakby tlo bylo ciemniejsze to te oczy bylyby niesamowite:)ogolnie koty piekne:)
Avadakedaver
jaaa. ale boskie. pierwsze rządzi.
też mam kota, też! i to nawet trzy, i psa!
aina
Z aniołków pierwsze zdjęcie zdecydowanie najlepsze.
Co do kotków...wow! Niesamowite.
To Twoje kociaki?
Lilith
koty jak najbardziej moje
jeden duży drugi mały
grafitowy i czerwony
pan i pani
aina
coż powiedzieć, kotki piękne
mam nadzieję, że będzie ich więcej
Kara
Tak są piekne... A mi najbardziej przypadło do gustu ostatnie zdjecie.
Nothing_
Ładnie. Tak oryginalnie i z jakimś sensem.
Robisz świetne zdjęcia.
Pogratulować czekolada.gif

Nothing.
Irmelin
Ja się właściwie na fotografii nie znam smile.gif Mogę więc powiedzieć tylko tyle, że bardzo mi się podobały smile.gif
Creative
Koty sredniawe, ale te pierwsze foty sa fajne. Takie zblizenia, zmuszajace do skupienia sie na tym, co przedstawia zdjecia na pierwszym planie, a nie np na tle. Dobre, poprosze o wiecej.
SiostraHarrego
Ja też się nie znam dry.gif .
em
post roku.
Hypacja
czemu SiostraHarrego ma avatar Dżo Kokera....?
Lilith
a Dżo Koker jest psem?
em
a to nie jest jakiś awatar z publicznej galerii forum czy coś w ten deseń?
Enigmatyczny
Koty ładne... no właśnie ładne. Ale takie jakieś bez polotu. No może z wyjątkiem tego pierwszego rudego (który, podobnie jak ten drugi rudy jest trochę nieostry). Proponuję pobawić się z innymi ujęciami tych zwierzaków, może pyszczki? ;p
Aniołek fioletowy ma złą ostrość, gdyby nie to byłoby całkiem w porządku. Ten w "normalnych" kolorach bez jakiegokolwiek pomysłu; czarny, ot w porządku, ale nic wielkiego. Za to podoba mi się słomiana (?) gwizdka. Całkiem przyzwoita głębia, choć ostrość średnio poprawna. Poza tym przyjemne światło.
A jak popatrzyłem jeszcze na fotologa, to muszę przyznać, że zdjęcia z "radnki z żabim (chyba ropuszym ;>) księciem" są świetne. Nie wiem, czy pierwsze nie jest troszkę krzywe, ale za to kolory są fajne. Odprężająco zielone. Podoba mi się.
Ropucha na drugim podobnie, po prostu genialne zdjęcie. Idealnie wyszło. Od kolorów po kadr. Gratuluję.
Katon
No proszę, jaka elokwencja. Mam nadzieję, że na Twoich zdjęciach jest dużo mroku krwi i brutalności jak w Harrym Potterze.
Eva
Hihihi, Mateusz się poczuł.
Cherlai
Enigmatyczny, wiesz...
Niektórzy nowi użytkownicy [czyli for exemple ty, czy Owca113] mają taki niezdrowy nawyk bezsensownego odkopywania starych tematów. Powiedz mi mój drogi, co to da, że po roku nie postowania na tym temacie dodasz coś od siebie, zwłaszcza jeśli nie wnosisz niczego nowego w życie forum? Rozumiem, że możesz podziwiac twórczość Lilith, ale na drugi raz się zastanów, czy postując w zamarłym temacie piszesz coś naprawdę godnego uwagi, bo takie zabiegi denerwują użytkowników, o modach (Katonie w Twoim przypadku) nie wspomnę.
managarm
A może nie podziwia twórczość Lilith, tylko samą Lilith!!!
Cherlai
Też mi to właśnie na chwilę przyszło do głowy. Lilith w końcu ładną dziewczyną jest ;) No, a jeśli tak jest to, Enigmatyczny, strzeż się Katona.
Enigmatyczny
QUOTE
No proszę, jaka elokwencja. Mam nadzieję, że na Twoich zdjęciach jest dużo mroku krwi i brutalności jak w Harrym Potterze.
Mroku oczywiście dużo, bo to przecież mrok decyduje czy zdjęcie jest ładne/poprawne/whatever.
QUOTE
Powiedz mi mój drogi, co to da, że po roku nie postowania na tym temacie dodasz coś od siebie,
Jeśli chcesz być dokładna, to nie minął rok.
Poza tym, gdzie miałem niby napisać? Forum trochę zleżałe jest, mało się dzieje.
QUOTE
zwłaszcza jeśli nie wnosisz niczego nowego w życie forum?
Wyrażenie swojej opinii na temat zdjęć, całkiem różnej zresztą od innych, jest złe? Siedzę trochę w zdjęciach, jest temat ze zdjęciami, to skomentowałem.
Oczywiście jeśli wolisz bym pisał posty typu "Ja też się nie znam." i wtedy będzie lepiej, to w porządku.

(jak już kiedyś wspomniałem wnerwia mnie straszliwie offtopowanie, więc i odpisywał nie będę)
Cherlai
1. Nie chcę być dokładna, bo to miało zaznaczyć tylko sporą odległość Twojego postu od poprzedniego w czasie. Jeżeli nie załapałeś, to gratuluję.
2. Skoro uważasz, że forum jest zleżałe [or whatever] i posiadasz już wiedzę, że okopywanie tematów drażni to po cholerę konto na tym forum zakładałeś, co? Ale jeszcze nie jest zapóźno, gdybyś zmienił zdanie. A jakbyś zechciał i miał wątpliwości, gdzie się z tym udać to tu będzie najodpowiedniej.

you make me really shirty mad.gif

Lilith
dobra, dosyć!
jako mod i założycielka tematu ogłaszam zakończenie tych osobistych wycieczek.
proszę grzecznie podać sobie dłonie wink2.gif
Cherlai
*nieufnie podaje dłoń*
Avadakedaver
a ja mam pytanie
kim jest Cherlai?


załóż temat pt: UŻYTKOWNICY, w którym każdy będzie mógł się przedstawić, a z pewnością się dowiesz wink2.gif
L.


albo dla subkont!
Cherlai
bez takich oskarżeń, please, Avada...
Katon
To niech to lepiej czyni w ukryciu, bo będę mu musiał mordę skapiszonować, cytując klasyka.
Avadakedaver
ty weź mi lepiej na PM odpisz, katon.
olizgs
Wszystkie koty świetnie wyszły. I ten pierwszy anioł też. Nie źle Ci to wszystko wychodzi smile.gif
miecinek
jak dla mnie to najlepiej wyszły koty smile.gif anioł mi się nie podoba
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.