Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Będzie Encyklopedia
Magiczne Forum > Harry Potter > Harry Potter
owczarnia
QUOTE(MuggleNet)
In an interview with the Today Show, JK Rowling revealed who the character is that received a reprieve in Deathly Hallows. Highlight between the arrows to read who it is! --> Arthur Weasley <--

Additionally, Jo announced that she "probably will" create a Harry Potter encyclopedia! From NBC's website:

The encyclopedia would include back stories of characters she has already written but had to cut for the sake of narrative arc (“I've said before that Dean Thomas had a much more interesting history than ever appeared in the books”), as well as details about the characters who survive “Deathly Hallows,” characters who continue to live on in Rowling’s mind in a clearly defined magical world.

Click here to read the full article, including full details on the character reprieve. BEWARE of spoilers if you haven't read Deathly Hallows yet!

QUOTE(tłumaczenie)
W wywiadzie dla Today Show JK Rowling ujawniła, która z postaci została "ułaskawiona" w siódmym tomie. Jeśli chcesz się dowiedzieć o kogo chodzi, podświetl tekst pomiędzy strzałkami. --> Arthur Weasley <--

Dodatkowo, Jo ogłosiła iż "najprawdopodobniej" stworzy encyklopedię Harry'ego Pottera! Ze strony NBC:

Encyklopedia ta zawierałaby szczegóły na temat rozmaitych postaci, napisane już, ale wycięte z konieczności utrzymania płynności fabuły ("Wspominałam wcześniej, że historia Deana Thomasa jest znacznie ciekawsza niż wynikałoby z samych książek"), jak również informacje o tych, którzy przetrwali "Deathly Hallows", tych, którzy wciąż żyją w umyśle Rowling, w precyzyjnie stworzonym magicznym świecie.

Tu znajduje się cały artykuł, włącznie z detalami na temat "ułaskawienia". UWAGA na spojlery, jeśli jeszcze nie czytaliście książki!
Ginnusia
O cześć jej i chwała! Niech pisze, niech pisze... O Deanie, o Lunie, o Lupinie, o Malfoyach - że o głównych bohaterach nie wspomnę. Będzie na co czekać.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.