Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Harry Potter I Zakon Feniksa
Magiczne Forum > Harry Potter > Harry Potter
Maćko
Siema, mam problem z grą Harry Potter i ZF. Chodzi mi o miejsce w której mam pomóc Nevilowi spalić Diabelskie Sidła. Pochodzę do krzaczora i rzucam INCENDIO. Problem w tym że rzucam je tylko ja a żeby g spalić rzucić go muszą także będący ze mną Ron, Hermiona i Nevil. Nie wiem co mam robić. Próbuję i próbuję ale nic z tego oni tego zaklęcia nie rzucają. Tylko różdżki podnoszą. Jeśli kto to przeszedł lub wie jak to zrobić t proszę o odpowiedź.
Cherlai
lol :}
tam coś chyba trzeba było prawym przyciskiem myszy kliknąć :}
aleks
Głowy nie dam,ale wydaje mi się,że musisz spowodować jakoś, żeby wszyscy w tym samym czasie rzucili incendio...
Maćko
Wiem że trzeba jakoś to spowodować ale jak. Zaraz spróbuję z tym prawym przyciskiem myszy smile.gif
owczarnia
Ja grałam na PS3 i na Xboxie i w obu przypadkach było tak samo - walisz ile wlezie, a oni się samoistnie dołączają. Generalnie chodzi o to, żeby walić do upadłego, bo to paskudztwo odrasta i trzeba je wytępić do imentu. Później w środku jeszcze też.
Maćko
Próbuję tak. Naciskam prawy przycisk myszy a potem chcę rzucić zaklęcie ale jak naciskam prawy to znika mi to światełko a końca różdżki. Kurde nie wiem dlaczego nie mogę tego zrobić. Aha i nawalałem w to z 15minut (stracony czas?) ale nic się nie stało. Może ma ktoś save'a??
Cherlai
prawym przycisikiem i wykonujesz ten ruch - u mnie było tak
może spróbuj tak jeszcze raz
albo wiem!
klikasz raz prawym, puszczasz i wykonujesz ruch, czy jakoś tak smile.gif
aleks
Aż chciałem pomagając, załączyć grę i spróbować to przejść i potem Ci powiedzieć jak,ale otwierając pudełko spotkał mnie zawód w postaci braku płyty biggrin.gif.
Ale mam przebłyski jak to robiłem ; spróbuj nie urywać szybko zaklęcia, tylko trzymać dopóki pozostali się nie przyłączą...
Maćko
No nareszcie to zrobiłem smile.gif Wyszedłem sobie na dworek potem wróciłem i włączyłem HP i zrobiłem to. Po prostu za szybko kończyłem rzucać zaklęcie smile.gif
Maćko
Mam następny pytanie, gdzie jest książka dla Flitwick'a?? Niby jest w bibliotece ale szukam i nie wiem gdzie. Oczywiście chodzi mi o grę HP i Zakon Feniksa smile.gif
aleks
Wystarczy poszperać w Internecie - chociażby forum onetu tongue.gif :
Książka jest w Wielkiej Sali, ma ją dziewczyna siedząca ze ...
... stosem ksiąg.
Maćko
No i następny problem, tym razem chyba poważniejszy. Mam zadanie od Parvati Patil i muszę poszperać przy tych głośnikach. Stawiam ławki tak jak trzeba, wspinam się na nie i nic się nie dzieje. Naciskam Enter i nic się nie dzieje a powinienem wylać ten eliksir na głośniki. Co mogę robić źle??
aleks
http://gry.onet.pl/1,6,8,32386242,87960502...16,0,forum.html

http://www.harry-potter.net.pl/forum/viewt...01&rowstart=140

Proszę Cię...
Szukanie nie boli...
Jakby Ci się nie chciało otwierać linków : ustaw na sobie 2 (DWIE) ławki i naciśnij ENTER.

Pozdrawiam i proszę byś następnym razem sam poszukał odpowiedzi dry.gif .

Czytanie też nie boli... A wyraźnie przecież napisał, że ustawiał ławki i mimo to miał problem. Na przyszłość polecam mniej zgryźliwości. A tak w ogóle, to pouczanie użytkowników najlepiej zostawić moderatorom.
Cherlai
Coż w tym złego, że się chłopak pyta? Forum m.in. od tego jest, żeby sobie pomagać.
owczarnia
QUOTE(Maćko @ 15.08.2009 16:38)
No i następny problem, tym razem chyba poważniejszy. Mam zadanie od Parvati Patil i muszę poszperać przy tych głośnikach. Stawiam ławki tak jak trzeba, wspinam się na nie i nic się nie dzieje. Naciskam Enter i nic się nie dzieje a powinienem wylać ten eliksir na głośniki. Co mogę robić źle??
*


To jest bardzo wkurzający fragment, fakt. Upewnij się, że wziąłeś eliksir od Parvari i Lavender, one muszą Ci go za każdym razem dać (trzeba do nich podejść i pogadać). Mało tego, musisz rozegrać to w odpowiedniej kolejności (te wszystkie głośniki, bo jest ich kilka, chyba z pięć). Na wszelki wypadek podejdź do nich i pogadaj jeszcze raz, a jeśli ich tam już nie ma, to znaczy że musisz najpierw "zrobić" inny głośnik. Jak już ustawisz te ławki i na nie wleziesz, podświetli Ci się, co masz wcisnąć żeby wlać eliksir. Jak się nie podświetla, nie wlejesz choćbyś pękł. Swego czasu szału dostawałam przy tym zadaniu.
aleks
W takim razie bardzo przepraszam i proszę o wybaczenie tongue.gif.
Trochę mnie poniosło, ale na innych forach często czytam wypowiedzi typu : ,,google nie gryzą" itd. i troszkę mi się to udzieliło biggrin.gif.
Więc pewnie jedynym problemem jest to,jak już ktoś wcześniej napisał, że robisz to w złej kolejności - poszukaj tego głośnika, przy którym są bliźniaczki tongue.gif.
Jeszcze raz przepraszam biggrin.gif.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.