Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Dwa Newsy
Magiczne Forum > Harry Potter > HarryPotter.org.pl > Wasze zdanie...
Piotrek
We wtorek, 27 września, w Stanach Zjednoczonych rozpoczął się Tydzień Zaakanych Książek organizowany przez ALA (American Library Association). Ta uroczystość ma na celu udowodnić Amerykanom, że mają prawo do wolności i do wyrażania wszystkich, nawet niepochlebnych opinii w zakresie literatury. Mogą więc uznać jakąś książkę za mało przystępną i wciągnąć ją na listę. Niestety, na liśnie znalazły się także powieści JK Rowling.

Wydawnictwo Media Rodzina ogłosiło na swojej oficjalnej stronie konkurs na akcję promocyjną szóstej części.

A oto treść ogłoszenia:

Ogłaszamy wielki konkurs na najlepszy pomysł akcji premierowej szóstego tomu cyklu JK Rowling, "Harry Potter i Książę Półkrwi".
Fani Harry'ego Pottera doskonale wiedzą, że podczas poprzednich premier bawiliśmy się już czarodziejsko w księgarniach o magicznej godzinie 00.00 i o wschodzie słońca, jeżdżąc tramwajami.
"Książę Półkrwi" również zasługuje na stosowną oprawę!
Pomysłodawca najoryginalniejszej, ale i możliwej do zrealizowania w rzeczywistości, akcji promocyjnej zdobędzie bardzo atrakcyjną nagrodę. Co to będzie? Niech na razie pozostanie to tajemnicą...
Propozycje prosimy przesyłać na adres promocja@mediarodzina.com.pl pod hasłem POMYSŁ.
Czekamy na Wasze propozycje!


Źródło: MuggleNet, Media Rodzina
eNoPe
No ciekawe. Daje do myslenia przynajmniej. Teraz setki fanow moga otworzyc swoja tworcza czesc wyobrazni. Poza tym siemanko dawno mnie nie bylo... Musze na nowo sie wciagnac w spirale redy. Pozdro Piotrek dobrze trzymasz stronke
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.