Mama
oferta kolonii Harry Potter Kolonie dla dzieci Travelkids | Szybki i bezpieczny 24h | ![]() ![]() ![]() ![]() |
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
Mama
Vredota |
![]()
Post
#1
|
![]() Tłuczek Grupa: Magiczni Forumowicze Postów: 39 Dołączył: 16.12.2005 ![]() |
Mama Nie głaszczesz włosów dawno straciły kolor dorosła głowa przecież i łuszczy się farba nie czeszesz fikuśnych kucyków gładkich warkoczy Spływają po karku strumieniem nie dotkniesz- mokną dłonie 'niech lepiej zrobi to fryzjer' I nawet grzywkę z czoła sama odgarniać muszę.. Pozwę cię mamo! tak łatwo ludziom z przypadku w pytaniu 'co słychać' ustąpiłaś miejsca |
![]() ![]() ![]() |
MaryStebbins |
![]()
Post
#2
|
Szukający Grupa: Oczekujący Postów: 461 Dołączył: 29.10.2005 Skąd: Mazowsze Płeć: Kobieta ![]() |
Mi się wydaje bardzo dobry, tylko nie wiem, czy rozumiem każde zdanie z ostatniej zwrotki - np, czy ludzie z przypadku tyczą sie 'co słychać', czy już nie.
|
Vredota |
![]()
Post
#3
|
![]() Tłuczek Grupa: Magiczni Forumowicze Postów: 39 Dołączył: 16.12.2005 ![]() |
chodziło mi o tzw wyjscie z gniazda, ze nagle to przyjaciele, znajomi czesciej interesują się moimi sprawami (pytają co słychać), niż rodzicielka.
O Boże nadeszła wielkopomna chwila, ktoś uznał mój wiersz za dobry o.O , po kurna trzech latach pisania doczekałam się ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
Kontakt · Lekka wersja | Time is now: 17.06.2025 19:29 |