Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Pani Rowling Martwi Się O Dręczone Dzieci, Not about potter ;)

eNoPe
post 07.10.2004 20:35
Post #1 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: Las Venturas

Płeć: Mężczyzna



Pisarka naszej ulubionej ksiązki apeluje do prześladowanych i dręczonych dzieci, żeby nie ukrywały swych przykrych tajemnic i zwierzały się z tego dorosłym.

Podczas czatowania na swojej strone J.K. Rowling prosiła młodego fana, żeby poinformował o swoich problemach i kłopotach kogoś dorosłego ze swojego najbliższego otoczenia.

“- Musisz opowiedzieć o tym komuś dorosłemu - mamie, tacie, cioci, wujkowi, nauczycielowi, bratu, siostrze albo jakiemuś dorosłemu przyjacielowi. Jeżeli osoba, do której się zwrócisz, nie zrozumie jak poważny jest twój problem, opowiedz o nim komuś innemu. Wiem, że trudno jest powiedzieć, że jest się prześladowanym, ale jeżeli chcesz rozwiązać swoje problemy, musisz o nich opowiedzieć. Życie w szkole bywa bardzo trudne, a każdy dorosły, który o tym nie pamięta, jest po prostu idiotą, więc nie musicie się wstydzić swoich problemów.”



--------------------
;] wiadomo 24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Closed TopicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Arwen Evenstar from Rivendell
post 08.10.2004 15:16
Post #2 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 29.09.2004
Skąd: Rivendell/Lothlórien




Całkowicie zgadzam się z panią Rowling...Ma bardzo czułe i wrażliwe serce, tak jak i ja.


--------------------
Trzepot łabędzich skrzydeł, czyli mój Pamiętnik..."...Tak się stało, że Frodo ujrzał tę, którą niewielu śmiertelników miało szczęście oglądać; Arwenę, córkę Elronda, w której, jak mówiono, objawiła się po raz wtóry na ziemi piękna Luthien. Nazywano ją Undómiel, była bowiem Wieczorną Gwiazdą swego ludu..."
John Ronald Reuel Tolkien, Władca Pierścieni
user posted image
"Zwiążę swój los z twoim,
Aragornie z Dunedainów.
Dla ciebie wyrzeknę się
nieśmiertelnego życia
mojego ludu"
Ktoś powiedział: "Życie jest piękne". Miał absolutną rację...
Wspaniała strona poświęcona Elfom...Polecam...Godzinami można oglądać tam cudowne rysunki Mistrzów...
Galreatho, wróć do nas...W mojej pamięci do końca mych dni będę przwchowywała twój wizerunek...Siostro...user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 13.06.2024 18:14