Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> [filmy] Mulholland Drive!, czyli Mistrz Lynch przedstawia^^

Kira
post 15.10.2004 21:44
Post #1 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



sądze, że film jest wart poświęcenie odrębnego tematu ;]
pierwsze podstawowe pytanie: czy ktoś wie o co k... tam chodzi?! ten film to dla mnie jakaś totalna abstrakcja... stos bredni, pogubionych i poplątanych i do niczego nie przydatnych wątków biggrin.gif nie no.. pewne fragmenty 'niby' łączą się w jakąs względnie logiczną całość, ale... eh=/ przyszła mi nawet do głowy taka myśl, że facet specjalnie zrobił coś takiego... bez sensu i bez celu, żeby po prostu zaintrygowało i oszołomiło ludzi. choć w zwiastunie mówią - "...łamigłówka, którą można rozwiązac i racjonalnie wytłumaczyć".

nie wiem jak wy, ale ja nie zrozumiałam tego filmu w ogóle. może można go zrozumieć, a może nie, nie mam pojęcia, ale zafascynował mnie. może dlatego, że ja lubię filmy, które intrygują, zapadają w pamięc i nie pozwalają o sobie zapomnieć. a w nim jest własnie cos takiego po prostu...

Ten post był edytowany przez Kira: 16.10.2004 16:09


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Ludwisarz
post 13.11.2004 13:03
Post #2 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Dziwie sie sobie ze jeszcze w tym topicu nie pisalem.

Lyncha kino uwielbiam. mimo iz jest jednym z najtrudniejszych jakie stworzono - lubie ogladac z opadnieta kopara z wrazenia.
Polecam goraco jego stary film - Głowa do wycierania - Eraser Head (Albo Erasered Head?) - to juz jest kosmiczna jazda i naprawde ciezko sie oglada.
Mulholland Drive - ogladalem 4 razy. Dopiero przy 2 zaczynalem cos kumac.
Coz - to jeden z tych filmow co sie golada pozno w nocy - konczy o 2:00 i do 3:30 rozmawia z wspologladaczem. Dla scena teatru jest genialna. Mowienie 'Silencio!' to juz w moi domu rozaj przyzwyczajenia.

Film ciezki ale genialny.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 14.06.2024 09:05