Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> I-doser

Gem
post 07.09.2007 01:38
Post #1 

Magik


Grupa: Prefekci
Postów: 749
Dołączył: 24.07.2005
Skąd: z oślizłego lochu >:]

Płeć: Kobieta



I-Doser
Ostatnio zainteresowałam się tym programem, bo ponoć posiadał dosy ułatwiające projekcje astralne i LD. Oczywiście, ma też wiele innych zastosowań... fajniejszych, czy też, równie fajnych... niah.
A że moje wysiłki w świadomym śnieniu były kompletnie nieproporcjonalne do efektów, miałam nadzieję, że w końcu coś osiągnę, a tu surprise i nic. Prawdopodobnie mam nieszczęście być osobą wyjątkowo mało podatną i dlatego tak ciężko osiągnąć cokolwiek. Jakkolwiek po zastosowaniu Absyntu miałam niezła zabawę...

Macie może jakieś doświadczenia z OBE, albo LD? Jak oceniacie działanie I-Dosera?

Ten post był edytowany przez Gem: 07.09.2007 01:39


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Gem
post 07.09.2007 11:43
Post #2 

Magik


Grupa: Prefekci
Postów: 749
Dołączył: 24.07.2005
Skąd: z oślizłego lochu >:]

Płeć: Kobieta



No wiesz, emo, 50% sukcesu to autosugestia.
I jestem pewna i nie jestem. Pod względem naukowym, jest bezpieczne (o ile jest licencjonowany program, bo kto wie co taki delikwent za fale podsyła), ale że tak to nazwę, "tradycyjnym ezoterycznym" już nie tak do końca. ( tylko w przypadku projekcji astralnych). W każdym razie dla LD i OBE jestem w stanie się poświęcić. Niah!

Z początku ja też zaliczałam to do Saurons Devices, ale gdyby nie było żadnego efektu, dałabym sobie spokój. Problem polega na podatności, no i co już wiadomo, mózg jak wszystko inne wymaga treningu.

BTW. Fale mózgowe to nie żadna czarna magia, są już dobrze znane i opracowywane przez naukowców. Często używane w hipnozach. Normalne metody do osiągnięcia auto transu w medytacjach itp nie zawsze łatwo osiągnąć.



Ten post był edytowany przez Gem: 07.09.2007 11:48


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 24.05.2024 03:23