'wszyscy Ludzie Prezydenta', political thread
oferta kolonii Harry Potter Kolonie dla dzieci Travelkids | Szybki i bezpieczny 24h | ![]() ![]() ![]() ![]() |
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
'wszyscy Ludzie Prezydenta', political thread
vold |
![]()
Post
#1
|
![]() rzygacz pospolity II Grupa: czysta krew.. Postów: 1190 Dołączył: 25.04.2006 Skąd: Spółdzielnia Osiedlowa Płeć: Mężczyzna ![]() |
Dawno nie było żadnych rozmów politycznych [nie wiem czy zagorzali obrońcy Kaczyńskich nie chcą się bawić w tłumaczenie się itd. i ich nie zakładają]. Ja nie mam zamiaru prowokować, tylko zaczynam się mocno bać.
Fotyga, Gosiewski, Macierewicz, Cymański, Kuchciński, Kaczmaerk [do niego mam chyba najmniej zastrzeżeń], pan premier, Lepper, Giertych, Orzechowski [!!!] ... Cholera, wszędzie spiski, agenci, służby specjalne i paskudni niemcy. Przecież połowa z tych ludzi to jeden wielki żart. Chyba nie muszę mówić dlaczego, wystarczy poczytać gazety [nie tylko te koszerne ![]() O tych wszystkich śmiesznych przepychankach z Gilowską, Marcinkiewiczem, Dornem nie będę wspominał. O Samoobronie czy LPRze też już nic nie mówię, temat chyba przedawniony [zatrudnimy może kogoś za seks albo zamówimy pięć piwek?]. Opozycja też jest śmieszna. Tusk jest kiepskim politykiem, który siedzi na dupie i krytykuje, zamiast próbować cokolwiek zrobić. Olejniczak jest zakłamany i niemniej cyniczny niż Giertych. Jak ma się polityczna Polska? -------------------- Dwudziesta trzecia, dzień jak Kukuczka zleciał.
|
![]() ![]() ![]() |
Katon |
![]()
Post
#2
|
YOU WON!! Grupa: czysta krew.. Postów: 7024 Dołączył: 08.04.2003 Skąd: z króliczej dupy. Płeć: tata muminka ![]() |
Wow, moja dziewczyna jest neokonserwatystką =D Powiało grozą...
Ja nie otwieram żadnego szampana. Przez dwa lata PO była opozycją z cyklu hardcore, więc zapewne jest przygotowana do reakcji PiSu. Jeśli to mają być rządy miłości i pozytywnej energii a nie ostrych reform gospodarczych to wybraliśmy (ale ja bez cienia radosnej identyfikacji) ciamciaramcie jakąś faktycznie. Oj jak brak Rokity. Liczę na: - olanie postulatów większości budżetówki - radykalną obniżekę podatków - reformę górnictwa - kontynuację twardej polityki w UE tylko w ładniejszym opakowaniu - likwidację KRRiTV - likwidację setek innych zbędnych instytucji - zmianę ordynacji na większościową Jak nie zrealizują połowy tych punktów, to będę strajkował. A przemówienie Kaczyńskiego bardzo eleganckie, przypierdalacie się już, żeby się przypierdolić. A jak słyszę Kwaśniewskiego o szkodach tych dwóch lat to mam ochotę mu nakłaść po ryju. W porównaniu ze szkodami jakich on narobił. I przestańcie atakować Avadę, ż jest za PiSem, bo wyłazi z was taka ohydna studenciakowatość jakiej nienawidzę. A w szkle kontaktowym pewnie teraz będą nurkować w wazelinie. I teraz taka demagogia na koniec - co wam się stało przez te dwa lata? Kto wam coś odebrał, kto w was coś zdławił, kto was za coś zamknął. Jezu. Ludzie. Od studenciakowatości gorsze jest tylko pseudokombatanctwo studenckie. Ten post był edytowany przez Katon: 23.10.2007 00:44 |
![]() ![]() ![]() |
Kontakt · Lekka wersja | Time is now: 15.05.2025 14:32 |