'wszyscy Ludzie Prezydenta', political thread
oferta kolonii Harry Potter Kolonie dla dzieci Travelkids | Szybki i bezpieczny 24h | ![]() ![]() ![]() ![]() |
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
'wszyscy Ludzie Prezydenta', political thread
vold |
![]()
Post
#1
|
![]() rzygacz pospolity II Grupa: czysta krew.. Postów: 1190 Dołączył: 25.04.2006 Skąd: Spółdzielnia Osiedlowa Płeć: Mężczyzna ![]() |
Dawno nie było żadnych rozmów politycznych [nie wiem czy zagorzali obrońcy Kaczyńskich nie chcą się bawić w tłumaczenie się itd. i ich nie zakładają]. Ja nie mam zamiaru prowokować, tylko zaczynam się mocno bać.
Fotyga, Gosiewski, Macierewicz, Cymański, Kuchciński, Kaczmaerk [do niego mam chyba najmniej zastrzeżeń], pan premier, Lepper, Giertych, Orzechowski [!!!] ... Cholera, wszędzie spiski, agenci, służby specjalne i paskudni niemcy. Przecież połowa z tych ludzi to jeden wielki żart. Chyba nie muszę mówić dlaczego, wystarczy poczytać gazety [nie tylko te koszerne ![]() O tych wszystkich śmiesznych przepychankach z Gilowską, Marcinkiewiczem, Dornem nie będę wspominał. O Samoobronie czy LPRze też już nic nie mówię, temat chyba przedawniony [zatrudnimy może kogoś za seks albo zamówimy pięć piwek?]. Opozycja też jest śmieszna. Tusk jest kiepskim politykiem, który siedzi na dupie i krytykuje, zamiast próbować cokolwiek zrobić. Olejniczak jest zakłamany i niemniej cyniczny niż Giertych. Jak ma się polityczna Polska? -------------------- Dwudziesta trzecia, dzień jak Kukuczka zleciał.
|
![]() ![]() ![]() |
matoos |
![]()
Post
#2
|
![]() Wytyczający Ścieżki Grupa: czysta krew.. Postów: 1878 Dołączył: 15.04.2003 Skąd: Ztond... Płeć: Mężczyzna ![]() |
Mi szczerze mówiąc osobiście wisi gdzie go pochowają, ale protestowanie tego teraz, w momencie kiedy decyzja jest już podjęta i nieodwołalna jest co najmniej śmieszne, a tak naprawdę po prostu niesmaczne. Powodów do podjęcia takiej decyzji jest tyle samo za co i przeciw. Patriotyzmu chyba nikt prezydentowi nie odmówi, a i że zginął w służbie krajowi też chyba nikt nie zaprzeczy. Na Wawelu leży mnóstwo królów którym daleko do świętych a nawet do porządnych ludzi, o Miłoszu nie mówiąc, nie widzę dlaczego niby akurat Kaczyński jest tak strasznie niegodny.
Efekt wypadku był też drugi, niezamierzony ale niezmiernie ważny - publicystyka. Znajomi z USA pytają mnie gdzie można dostać Katyń z angielskimi napisami. Rosja nie fałszuje, nie zadymia tylko bierze odpowiedzialność za mord na polskich oficerach a świat o tym mówi zamiast ignorować. Takie rzeczy nie działy się nigdy wcześniej. Smutno tylko że trzeba było za nie zapłacić taką cenę. A trzecia rzecz która mnie mierzi niezmiernie to obłuda mediów. Bo jak prezydent żył to każde zdjęcie miał z otwartymi ustami albo z jakąś głupią miną, a teraz jak umarł to jakoś udało im się znaleźć ładne... -------------------- |
![]() ![]() ![]() |
Kontakt · Lekka wersja | Time is now: 15.05.2025 19:22 |