alternatywa/indie, pojmowane szeroko
| oferta kolonii Harry Potter Kolonie dla dzieci Travelkids | Szybki i bezpieczny 24h | Pomoc
Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
|
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
alternatywa/indie, pojmowane szeroko
| Katon |
18.12.2004 19:13
Post
#1
|
|
YOU WON!! Grupa: czysta krew.. Postów: 7024 Dołączył: 08.04.2003 Skąd: z króliczej dupy. Płeć: tata muminka |
The Strokes, The Libertines, The White
Stripes, The Killers, The Music, The Hives, Franz Ferdinand (seria się
kończy), King Of Leon, Razorligth, Jet, Black Rebel Motocykle Club (chyba
walnąłem byka w nazwie).....
Wiecie wogóle że istnieją? Słyszeliście chociaż single tych kapel? Wiecie, że właśnie odmieniają oblicze rocka? Możlliwe że nie, bo w Poslce świadomość istnienia całej nowej i młodej fali rocka nie jest kompletnie przyjmowana do wiadomości. Za szczyty nowoczesnego rocka uważa się Linkin Park i Fridorsdałn, a i tak króluje stary, zmurszały, nieprzemakalny metal. I tak oto, mając w Polsce gigantyczny rynek rockowy tkwimy w muzycznym skansenie, który funduje nam Metal Mind (nie mam pretensji do firmy;jest odbiorca, róbmy produkt; naturalne) zasypując rynek co roku tonami IDENTYCZNYCH metalowych płyt. A gdzieś po garażach pewnie czai się nowe, które wszyscy mają w dupie... |
Katon alternatywa/indie 18.12.2004 19:13
em_ Że istnieją, to owszem, wiem. Nie przepadam co pra... 19.12.2004 22:29
Child brak odpowiedzi, bo ludzie szukaja
zespołów po... 19.12.2004 22:37
Myśka Kocham kocham kocham New Rock
Revolution.
Zesp... 19.12.2004 23:07
Laura_
vampirka a ja kocham moje grandzowe wroclawskie Dust
Bl... 19.12.2004 23:34
Neonai Taak (: Cat mi przesłała i się w tym
lubuję.
... 19.12.2004 23:59
Norriśka znam każdy z wymienionych przez Katona
zespołó... 20.12.2004 00:10
BlackOmen Ja o takich zespolach zwykle dowiaduje sie
jak... 20.12.2004 09:23
Myśka Nełonaji - The Vines dla mnie 'za
brudne... 20.12.2004 14:39
Pawelord2 Ja niestety nie znam! a zresztą, nie jest
... 20.12.2004 15:41
BlackOmen "The Rite Of Stings" to jest
niestet... 20.12.2004 21:47
voldius z tych ktore znam to najbardziej godne
polecen... 20.12.2004 23:20
Katon The Thrills proszę w to nie mieszać. Sama
nazw... 21.12.2004 21:02
Wiedźminka
Neonai a ja tak, jako jeden z pierwszych. mam dwie
pł... 21.12.2004 21:06
matoos Słyszałem wszystkie z tych zespołów, żaden
jak... 24.12.2004 09:28
Neonai St. Anger? nie..to już nie Metallica, z
całą p... 24.12.2004 10:39
PEQU Tak wielka odmiana... Dzieci Kwiaty
Reaktywacj... 24.12.2004 11:40
matoos Ja tam uważam że ta zmiana wyszła im na
dobre.... 24.12.2004 14:19
Norriśka no niee, jak można mówić, że ten album
jest Me... 24.12.2004 15:01
matoos E tam bzdura, jakie uczucia? Ten ostatni
album... 24.12.2004 15:20
Norriśka
PEQU
Neonai pfff.
po prostu widać wyraźną
różnicę między ... 24.12.2004 22:00
Child to pewnie przez ten świąteczny, jakże
splugawi... 25.12.2004 00:29
Eva Bedziecie sie licytowac malo znanymi
zespolami... 25.12.2004 01:19
Teodora co do linkin park?? mam ich pierwszą
płytę... ... 25.12.2004 11:28
matoos Przypominam że dyskusja jest o muzyce a nie
o ... 27.12.2004 10:36
Psia Gwiazda a ja znam i slucham wiekszxosc z tych
zespolik... 27.12.2004 20:17
Katon Ależ przeciwstawianie NRR komercji jest
idioty... 28.12.2004 17:33
Silda Z tych zespołów co wymienił Katon słyszałam i
... 28.12.2004 19:10
Katon Ostatnio zrozumiałem dlaczego o gustach
należy... 03.01.2005 13:17
Norriśka
Myśka no to ja wymienię teraz pozycje obowiązkowe
i ... 11.04.2005 19:52
Wiedźminka re: Myśka
no i jeszcze King Crimson -
moim skr... 11.04.2005 20:10
Myśka no można zaliczyć, ale ja srednio przepadam.
za to... 23.04.2005 11:38
Myśka zacznijmy od Patricka Wolfa. okropnie miły chłopie... 01.05.2005 16:18
Katon Nie martw się Wiedźminko. Ja ostatnio słucham Chem... 04.05.2005 10:17
Wiedźminka
No nie, ja pierdyczę, tobie też się ten kawałek... 05.05.2005 21:55
nookielb The Revolution Smile, Fear Factory, Mudvayne i nie... 04.05.2005 17:37
Katon Starzejemy się słonko. I popiejemy. Podobno to nor... 09.05.2005 11:23
Kira znam i lubię:
The Strokes, The White Stripes, The ... 18.06.2005 23:24
Ahmed Zdecydowane TAK dla Franz Ferdinand i White Stripe... 29.09.2005 22:58
Vilanda odkurzają i odnawiają w dobrym stylu i dużym poten... 30.09.2005 09:06
Katon Ostatnio bardzo podoba mi się [cenzura!], The ... 30.09.2005 12:40
NeMhAiN
Razorlight, wspaniali są tylko szkoda że niektóre... 01.10.2005 14:44
Katon Pierwsz płyta Stripesów wyszła bodajże w '99ty... 03.10.2005 15:25
Myśka ojojoj. bloc party to dla mnie rewelacja roku. maj... 03.10.2005 15:31
Katon Czy tak się znowu pozbyli brudów....? Powiedziałby... 03.10.2005 16:09
Myśka ja poprostu nie znoszę tego wiejskiego brzmienia h... 03.10.2005 17:17
Katon Można nie lubić brzmienia harmonjki. Ale nie rozum... 06.10.2005 11:10
voldius uwielbiam harmonijke. 06.10.2005 15:46
Katon Słyszał już ktoś nową płytę Franza Ferdinanda? Ja ... 07.10.2005 13:07
matoos Powiem tak. Zasadniczo z tzw. "the..." r... 07.10.2005 17:17
Myśka bo do harmonijki się pluje i tupie przy tym nogą... 08.10.2005 13:16
Eva A ja sie przyznam, w ogole to zle mi z tym niezmie... 09.10.2005 18:01
Katon Przez całą młodość mówiłem, że metal jest dla mnie... 10.10.2005 10:24
Ahmed Ekhem...Nazbierało się tego już sporo, więc pora s... 29.04.2006 23:38
Katon Ech, w moim uwielbieniu dla motocyklowych harmonij... 04.05.2006 13:19
Katarn90
chyba Kaiser Chiefs przede wszystkim. a The Libe... 06.05.2006 20:19
Child nie znam sie, moze tu nie pasuja, ale Wolfmother m... 27.06.2006 23:43
Ahmed Clap Your Hands Say Yeah!
Jeden z dziwniejszyc... 27.06.2006 23:54
MisieK Wolfmother rox! ;d Płytka już się ssie.
Eagles... 28.06.2006 08:45
Katon Fajny ten Wolfmother. Nie odkrywają Ameryki, ani n... 28.06.2006 12:12
Ahmed Jak to nieznani? Jak to niedoceniani? Ja znam ;] P... 28.06.2006 13:56
Katon Ech, Ahmed, to że my coś znamy i doceniamy to jesz... 28.06.2006 13:57
MisieK a ja to co?xd
ty też, ty też xP Chociaż Maximo Par... 28.06.2006 15:36
Myśka the kooks. nie wiem za co ich lubie. moze za seasi... 29.06.2006 11:22
MisieK Ooh La jest zajebiste;p Przyjemni są generalnie.
... 29.06.2006 15:11
Katon
Nie, żadnych. Żałosny koncert w dodatku. Dobrze,... 08.07.2006 17:29
Myśka odczepppppp sie.
za kare nie ide na mundial. 09.07.2006 14:05
Katon I tak mnie nie bylo, bo wrocilem wczesniej... =P A... 10.07.2006 15:08
Ahmed Musze stanąć w obronie Myśki tak jak obiecałem. On... 10.07.2006 18:40
MisieK gdzieś czytałem ze na Roskilde zagrali dużo gożej ... 10.07.2006 18:44
Katon No ba, co się mieli wysilać na podrzędnym festiwal... 13.07.2006 13:03
Katon Nowy klip Strokesów (nowy? chyba nowy, ja dziś wid... 20.07.2006 17:05
Myśka o, juz szukam w necie, bo mam zaleglosci.
no i zo... 20.07.2006 20:41
GrimmY
wytrzymasz do jutra?
no może parę godzin.
ja wrzu... 20.07.2006 22:49
MisieK posłałbym ci ale mam na drugim kompie ;p
a teledy... 20.07.2006 21:07
Katon A ja bym Ci posłał, jakby mi się wszystko nie piep... 20.07.2006 21:57
Myśka dla mnie sa. czynnie brali udzial w tworzeniu nowe... 20.07.2006 22:11
Katon No to akurat jest oczywiste. Ale historyczną płytą... 20.07.2006 22:14
Rysiek_Kowal
Byli, od pierwszej plyty juz. a teraz za duza kon... 20.07.2006 22:31
MisieK
TWS bliżej do klasyków jak Led Zeppelin niż do N... 20.07.2006 22:33
Ahmed Kapranos pwns Casablancas ;]
Zaraz tu wrzucę Gaw... 20.07.2006 22:34
Rysiek_Kowal
to zaraz tu podwaze jego teorie :]
zeby jakis ze... 20.07.2006 22:41
MisieK już widze odpowiedź Katona XD
"nie liczy się ... 20.07.2006 22:42
Rysiek_Kowal to ciekawe jak udowodni ta jakosc :] i do tego wyk... 20.07.2006 22:44
Ahmed Czuję flame war'a w powietrzu. Niech Katon to ... 20.07.2006 22:46
MisieK Co do Franza. Koncert ich zawsze będzie mi się koj... 20.07.2006 22:52
Rysiek_Kowal Franz swietny to prawda! Kalos Kaghatos Kapran... 20.07.2006 22:54
Ahmed jestem okrutnym nabijaczem postów, ale tym razem p... 20.07.2006 23:14
MisieK guds bles ju.
ojezu. 10% po 10 sekundach, wtf? zac... 20.07.2006 23:15
Rysiek_Kowal to ja wam jeszcze dorzuce wlasnie wyczajoną druga... 20.07.2006 23:23
Rysiek_Kowal wow
teledysk wymiata
chyba sie zorientowali ze t... 21.07.2006 00:04
Ahmed Nie będę się wtrącał w kłótnie libertinesowo-strok... 21.07.2006 09:23
MisieK *__________________* 21.07.2006 09:27
Katon Nie zamierzam udowadniać jakości w sensie empirycz... 21.07.2006 16:06
Rysiek_Kowal wcale nie mowie ze ilosc nagranych plyt jest wyzna... 21.07.2006 18:31![]() ![]() ![]() |
| Kontakt · Lekka wersja | Time is now: 26.06.2026 23:18 |