Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Voldemort Czy Harry Potter, Porównanie i ocena.

hermionak
post 22.10.2012 22:41
Post #1 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 175
Dołączył: 04.01.2008
Skąd: z Rudy Śląskiej

Płeć: Kobieta



Porównajcie kto jest dobry lub zły, gorszy lub lepszy i oceńcie kogo lubicie a kogo wręcz odwrotnie.
Więc ja uważam że Harry jest dobrym człowiekiem, a Voldemort złym człowiekiem Uważam że Harry jest lepszy od Voldemorta a on sam jest gorszy. lubię Harrego a nie cierpię Voldemorta.


--------------------
user posted image

Gryfindor i Slytherin
zgadzali się nawet we snach
i zawsze widziano razem
Ravenclav i Hufflepuff!
Czarodzieje górą a Śmierciożercy dołemXD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
MariettaGordon
post 29.10.2012 20:39
Post #2 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 37
Dołączył: 31.08.2012
Skąd: Lestrange Manor

Płeć: Kobieta



Zgodzę się z przedmówcami, którzy twierdzą, że Harry jest niedoceniany.
Spotkałam się z kilkoma opiniami, że postać Harry'ego jest... banalna. Że jest zbyt prostolinijny i uczciwy.
Ale czy, patrząc na to z drugiej strony, taka właśnie postać nie była potrzebna? Czy nie sądzicie, że większość bohaterów jest w mniejszym lub większym stopniu zakłamana, egoistyczna, okrutna? Śmierciożercy, np. Malfoyowie albo Snape (który był w stanie poświęcić życie Jamesa i Harry'ego tylko dlatego, by być z Lily)? Albo Dumbledore, postać teorytycznie w stu procentach dobra, czy końcem końców nie okazała się po części zła, zasłaniając się "większym dobrem"?
Postać Harry'ego, taka jaka jest, była potrzebna. Bo był postacią, która rzucała Expelliarmusa wśród avadującego tłumu biggrin.gif
http://forum.freeware.info.pl/viewforum.php?f=5
A Voldi? Gdyby miał kogoś, kto by go kochał, może nie stał by się tym, kim się stał. W pewnym sensie, trochę go rozumiem. Był samotny, opuszczony przez wszystkich, nie miał motywacji do pójścia dobrą drogą. A czy miał motywację do pójścia tą złą? Oczywiście. Motywacją była zemsta na wszystkich, którzy go zostawili. Najpierw to, a potem już samo poszło.
I tak jeszcze poza tym, przy okazji, czytałam kiedyś fanficka w którym Voldek okazał się być dobry, a Dumbel zły. I coś mnie w tym ficku ujęło, podobał mi się smile.gif

Ten post był edytowany przez vampirka: 06.10.2016 13:08


--------------------
Wolność to nie stan, ani miejsce.
To nie poglądy ani prawa.
To cholerny wrzask pełen nienawiści lub radości, w który wkładamy całe swoje serce i nie obchodzi nas, że wezmą nas za wariata.

I'm from Slytherin, bitches.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 08.05.2024 09:46