Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

90 Strony « < 67 68 69 70 71 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Piłka Nożna, No zbiorówka do diaska no!

Potti
post 17.03.2007 00:27
Post #1701 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



phi, mecze o pietruszkę mnie nie podniecają ;]

ale fajnie byłoby, gdyby podwójna korona powędrowała do ManU- zboczenie "byle na złość Romkowi" mam. tak więc 3mam kciuki.

aha, brawo Rijkaard, za mecz odpoczynku dla Marqueza. lepiej późno niż wcale, choć nie będę miała na czyje zbliżenie czekać wink2.gif


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 17.03.2007 23:23
Post #1702 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



rozmawianie ze sobą w tym temacie to moje hobby wink2.gif ale okazja warta zachodu- pierwsze zwycięstwo w La Liga na wyjeździe od 4 miesięcy!

Recreativo Huelva- FC Barcelona 0-4! Eto'o x2, Zambrotta, Messi!
Rijkaard wrócił do systemu 4-3-3, a na dodatek wystawił skład najbardziej ofensywny z możliwych. żadnego typowego DM'a, lubiący pobawić się z przodu boczni obrońcy. ale nie było tak jak to czasem w przeszłości, czyli festiwalu nieskuteczności- ciągłych ataków, obronionych lub zakończonych na słupku czy poprzeczce. gra była spokojna i w przeciwieństwie do przeciwników umieliśmy wykorzystać słabości obrony Recreativo (a u nas Valdes bronił aż miło!).
najładniejszy moment meczu to końcówka pierwszej połowy wg. mnie. przez chwilę nie wiedziałam co się dzieje wink2.gif Zambrotta strzelił bramkę /so good to see you again!/ i nie miałam nawet czasu na cieszenie się z niej, bo zaraz po powtórkach zaczęłam komuś relacjonować jak to się stało, a tu patrzę, kolejna świetna akcja i Eto'o marnuje sytuację. potem myślałam, że zrobił drugi raz to samo, ale zdziwiłam się trochę, skąd ta radość. a tu jednak piłka wpadła do siatki =) ładna asysta Sylvinho. 0-3.
druga połowa raczej nudna. sporadyczne ataki, z których nic nie wynikało /u Recreativo kończyły się zawsze na VV, nie do przejścia dziś/. ale w końcu Messi dostał piłkę i wiedział co z nią zrobić, prezentów się nie marnuje wink2.gif

cieszę się głównie, że Eto'o i Messi w formie, bo jest to wreszcie alternatywa dla Ronaldinho, który nie potrafi się odnaleźć. dziś straciłam rachubę licząc jego straty. i wreszcie mogę powiedzieć- gratulacje dla Rijkaarda! dobre zmiany i wreszcie klapki z oczu, nie bał się posadzić na ławce Gaucho.

o Recreativo nie chce mi się pisać, bo nic nie pokazali raczej wink2.gif pochwalić mogę może tylko Uche, który naprawdę się starał, ale znów- Valdesowi rady nie dał. jak tam, panie Pol?

Visca El Barca wink2.gif



--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 18.03.2007 17:28
Post #1703 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



chyba specyfika ligi włoskiej gdzieś zaginęła wraz ze straconymi punktami czołowych klubów i spadkiem Juve. okazjonalnie jeszcze Derby Mediolanu potrafią wywołać jakieś emocje, ale oglądałam przed chwilą Fiorentina-Roma i w porównaniu do tego, jakie sezon temu były ich pojedynki- żal dupę ściska jak się teraz patrzy. a miałam obejrzeć mecz, bo mnie wszystko denerwowało... żeby jeszcze nie pogorszyć tego stanu przełączyłam więc na ligę holenderską, na PSV- Ajax i poza tym, że przywitała mnie irytująca mina Van Bastena na trybunach- o to mi chodziło! młode, zaangażowane zespoły, które grają ofensywną piłkę i dopiero mają coś do udowodnienia, doświadczenie do zebrania /o! właśnie jest 1-5!/... w dodatku trenerzy, którzy nie są żadnymi tam Mourinho pchającymi się na świecznik, ale potrafią świetnie pokierować zespołem, co udowadniali już w Benfice /Koeman/ i Barcelonie /Ten Cate- drugi trener aż do tego sezonu/.
mimo, że widowisko było dość jednostronne, jak widać po wyniku 1-5 /przed chwilą się skończyło/, świetnie się oglądało, bo widać było starania, złość piłkarzy PSV, radość Ajaxu i radość Ten Cate /I miss you!/. strasznie tego brakuje wśród doświadczonych klubów często- ambicji na pierwszym miejscu. no i sentymentalność moja się odezwała, jak zobaczyłam Davidsa i Kluiverta :}

a teraz wrócę do Serie A i znów się zdenerwuję. ale brawo Ajax! a PSV życzę powodzenia w LM, choć pewnie niewiele pomoże i oznacza, że mam rozdwojenie jaźni- bo chciałabym mimo wszystko półfinał Liverpool- Chelsea wink2.gif

edit: siedzę dziś cały dzień i oglądam mecze, bo wszyscy dookoła smęcą. poszłam do kolegi i zanudził mnie jeszcze bardziej niż SerieA, więc doszłam do wniosku, że Premiership gorsza być nie może i wróciłam.
dobry to był wybór- prawie się wzruszyłam na Everton- Arsenal wink2.gif i naprawdę byłam bardzo za Kanonierami, bo ich lubię jako jedynych z Anglii właściwie. i podoba mi się jak grają, na ich akcje ofensywne aż chce się patrzeć zwykle. tyle, że co im po pięknych zagraniach Fabregasa /La Masia się jak zwykle spisała tongue.gif/, Freddy'ego czy nawet Baptisty, skoro ilekroć ich oglądam trafiają po nich w poprzeczkę/ słupek/ bramkarza/ Panu Bogu w okno. coby jednak nie mówić, Everton też sporo okazji zmarnował i ogólnie do ostatnich minut czekałam na gola Arsenalu, póki Johnson nie strzelił. bo to jak się cieszyli było niesamowite. i jego łzy w oczach, kiedy arbiter ostatni raz zagwizdał... warto było się poirytować, że gola nie ma, by to zobaczyć. dawno mi piłka nożna takiej frajdy jak przez ostatni tydzień /od soboty zeszłej =P/ nie sprawiała, szczególnie poza meczami, w których Barca gra.

Ten post był edytowany przez Potti: 18.03.2007 20:16


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 25.03.2007 16:30
Post #1704 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



nikt nie ogląda eliminacji Euro 2008?

wczoraj Polacy wygrali z Azerami 5 do 0! nieźle. i tym sposobem zostaliśmy liderami swojej grupy user posted image chociaż mecz sam w sobie był dosyć nudny. od 5 minuty wiedziałam jak się skończy user posted image
Portugalia w ładnym stylu 4 do 0 z Belgią.
Hiszpania 2 do 1 z Danią (Villa - złote dziecko Espanii user posted image . )
Niemcy 2 do 1 z Czechami. Czesi tego kontaktowego gola zdobyli cokolwiek farciarsko user posted image ale tak to jest jak się ignoruje przeciwnika.
Anglia bezbramkowo remisuje z Izraelem! ._. Anglicy się zacięli, heh.
Holandia 0 do 0 u siebie z Rumunią. po stronie rumuńskiej nie grał Chievu user posted image a po holenderskiej nie został powołany Kuyt.
to tak z ciekawszych spotkań.

w środę Italia ze Szkocją. jeśli Włosi nie rozjadą ich równo to nie nazywam się Zuzia user posted image Portugalia nie powinna mieć problemów z Serbią. ciekawe, czy Anglicy w końcu się przebudzą w meczu z Andorą. oby nie. Hiszpanii z Islandią pójdzie, mam nadzieję, gładko. no i Polandia - Armenia, stadion w Kielcach, formalność :]


a dziś towarzystki Meksyk - Paragwaj : )

Ten post był edytowany przez Kira: 07.11.2007 10:32


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 26.03.2007 19:00
Post #1705 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Czytajcie 'Z czuba'. To taki moj apel.

A teraz ciekawy filmik - czyli ze nie tylko u nas mamy dziwnych sedziow ;) http://www.youtube.com/watch?v=umRjCudNvI4


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 28.03.2007 22:33
Post #1706 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



czytamy, czytamy wink2.gif

strasznie głupio, że nie umiem się emocjonować polską piłką.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 28.03.2007 23:20
Post #1707 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



Ja tylko reprezentacją.


Włosi 2 do 0 ze Szkocją user posted image 2x Toni.
Materazzi krzyczał 'fack off Miller!', poznałam po ruchu warg :>
Di Natale zmarnował 2 stuprocentowe sytuacje.
Grosso nie grał. kurna bez Fabio nawet hymn im wychodzi mniej przekonująco.
A Cannavaro znowu zapuścił włosy i ślicznie wygląda :]


nie wiem, co ci włosi mają w sobie, ale to jest jakaś magia. tak wygląda M A G I A.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 29.03.2007 15:50
Post #1708 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



naprawdę to wielka szkoda, że selekcjonerem rep. Hiszpanii jest ten pajac Aragones. nie wiem zresztą czy to jego wina, bo jedyne z czym mi się będzie do końca życia kojarzył to incydent z Henry, ale stać ich na pewno na więcej. solidna drużyna z wieloma piłkarzami, którzy są więcej niż solidni i nigdy im nie wychodzi. a to sędzia ich oszuka, a to Zidane będzie chciał się pożegnać ładnie... wink2.gif

a co do Włochów, pokaż mi jak wygląda Cannavaro, nie widziałam! ;]


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 30.03.2007 17:46
Post #1709 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



Gra pięknie jak nigdy, przegrywa jak zawsze user posted image

Też nie lubię tego pana, łee.
Hiszpania strasznie się męczyła z Islandią. Dziwny, niefajny mecz. Paskudna kontuzja Morientesa, niezaliczona bramka Silvy, pogoda, tyle zmarnowanych sytuacji bramkowych, na nieszczęście świetna postawa bramkarza Islandii. I tylko skromne 1 do 0 przy całkowicie zdominowanej przez Hiszpanów drugiej połowie. Eh. Ale wygrali. fuerza Espania user posted image
Portugalia 1 do 1 z Serbią.
Zarówno Hiszpanie jak i Portugalczycy grają z takim... polotem, pewną lekkością, mają przede wszystkim niesamowite serce do futbolu i czasem aż szkoda patrzeć jak nie zawsze im wychodzi.


Fabio wygląda teraz mniej więcej tak ;p


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 31.03.2007 09:46
Post #1710 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



nice. szkoda tylko, że zwykle muszę go oglądać w koszulce Blancos i wtedy już nie jest tak fajnie ;]

dziś wreszcie mecz Barcelony. teraz mi się przypomniało, co było nie tak przez ostatnie 2 tygodnie.

co do Hiszpanii i Portugalii. racja, ale to jeszcze nie to cudo co rep. Brazylii (tylko taka trochę młodsza) =)


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 31.03.2007 20:03
Post #1711 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



...i chociaż Juve trochę przebrzmiał i w ogóle, to na pewno milej byłoby widywać Cannavaro w barwach starej damy. a real... w moim odczuciu on tam w ogóle nie pasuje. to prawie tak jakby Totti przeniósł się do premiership. (swoją drogą - brrr, co za koszmarne porównanie w ogóle. )

tak, co mistrz to mistrz, jednakowoż ja bardziej lubię Portugalię i Hiszpanię :) . i bardzo się ucieszyłam, kiedy Portugalczycy tak ładnie wygrali z Brazylią w lutym. dziwi mnie natomiast, że do kadry Brazylii konsekwentie nie zostaje powoływany świetny Mancini. Brazylijczykom ostatnio cieżko przyszło zwycięstwa nad Ghaną.


i dzisiaj Roma - Milan user posted image

Ten post był edytowany przez Kira: 31.03.2007 20:28


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 31.03.2007 22:28
Post #1712 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



ale Dunga chyba trochę ożywił reprezentację i będzie coraz lepiej wink2.gif

mecz Barcelony z Deportivo niezbyt ciekawy, ale nurtuje mnie w tym momencie coś innego, bo właśnie zauważyłam. jak to się stało, że Liverpool wygrał z Arsenalem aż 4-1 i żeby tego było mało, hattricka zaliczył "wspaniały" Crouch? shit!


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 01.04.2007 10:17
Post #1713 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Ronaldinho :*!
nie ma co się nadmiernie podniecać, ale te kilka- efektownych i efektywnych- sztuczek, udział przy bramkach (świetne podania!) i kilka razy mniej strat niż zwykle to dobry początek, nawet ze słabym obecnie Depor (szczególnie kiedy reszta nawet z nimi średnio funkcjonowała) wink2.gif


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 01.04.2007 15:58
Post #1714 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



Roma niestety 1:1 z Milanem. Gilardino wyrównał w '62 minucie. w ogóle myślałam, że Alberto jest kontuzjowany? i jeszcze nie zagra. duo Totti & Mancini dobrze, tylko zabrakło trochę szczęścia...
a tak poza tym - TO już za 3 dni! mam nadzieję, że nie umrę ze zdenerwowania do tego czasu.


dzisiaj mówili, że w Hiszpanii pada, bo płacze z radości ze zwycięstwa Barcelony ;d

Crouch fajny jest user posted image wszystkie głową? ;p


edit: wymiana Barcelony, ManU i Milanu O_.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 01.04.2007 16:07
Post #1715 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Milan ma już wagowo 1,5 Cristiano Ronaldo więc niech się w pokoju pańskim odpieprzy :}


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rysiek_Kowal
post 01.04.2007 18:47
Post #1716 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 984
Dołączył: 12.07.2006

Płeć: Mężczyzna



taa 1 kwietnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 01.04.2007 20:56
Post #1717 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Rysiek, w sportowych brukowcach codziennie jest 1 kwietnia ;]


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 02.04.2007 16:21
Post #1718 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



ale ja jestem głupia, zupełnie nie skojarzyłam z datą :F
tym bardziej, że newsy transferowe są często zdumiewające, niekoniecznie 1 kwietnia.


w moje urodziny Roma gra finałowy mecz z Interem o Puchar Italii, teraz już mogę być pewna, że nie zawiodą :]


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 02.04.2007 16:32
Post #1719 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Ja także jestem pewien, że Crespo i Ibrahimovic nie zawiodą ;)


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 03.04.2007 17:25
Post #1720 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



... jednakowoż ulegną Tottiemu i Manciniemu : >


oggi forza Milan! giń Bayern, giń! :]


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 03.04.2007 21:16
Post #1721 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



e tam. oglądam PSV- Liverpool, właśnie The Reds strzelili gola. zaczynam powoli już liczyć tylko na to, że Chelsea zatrzymają w półfinale ;] zobaczyłabym wtedy minę Mourinho i od razu lepiej by ta edycja LM wyglądała.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 04.04.2007 12:58
Post #1722 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



manU vs. as roma.
mam tylko nadzieje, ze to bedzie mecz z kategorii 'dlaczego pilka angielska jest ciekawsza od wloskiej'.

Ten post był edytowany przez GrimmY: 04.04.2007 13:13


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 04.04.2007 18:28
Post #1723 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



ja natomiast mam nadzieję, że będzie to mecz z cyklu 'jak pęka nadmuchany do granic możliwości balon w postaci manu'. zresztą, nie chce mi się już powatrzać, jak bardzo wierzę w Rzymian. i że wprost proporcjonalnie nie znoszę Manchesteru. Roma złapała wiatr w żagle. gra nieprzewidywalny futbol i na pewno nie popuści z Angolami, będą bardzo zmotywowani. Man jest trochę zmęczony, trochę przepalony i naprawdę nie pokazał nic ciekawego w spotkaniach z Lille.


a jakby co, to angielscy kibice z Włoch nie wyjadą, szare wilki ich dopadną ;p


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 04.04.2007 21:53
Post #1724 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



haha tylko, że ManU prowadzi w (obiektywnie, bo przecież nie przepadam) najmocniejszej obecnie lidze, a Roma nawet w beznadziejnej w tym sezonie SerieA została za Interem daleko wink2.gif
i nawet jeśli Roma dziś wygra, to do klasy ManU jej daleko, o!

właśnie zauważyłam. o matko. Valencia prowadzi.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 04.04.2007 22:40
Post #1725 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



w miarę dobra sytuacja przed rewanżem dla Manchesteru. Valencia zremisowała z Chelsea na SB, amazing. i w ogóle niby nie tak miało to wszystko być, ale w sumie fajnie =)

brawo dla Romy mimo wszystko, no bo dobrze sobie radę dała i trochę sobie po nich pojeździć musiałam, ale jest coraz lepiej. chociaż nigdy ich nie polubię, nie o to się rozchodzi.



--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

90 Strony « < 67 68 69 70 71 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 24.05.2024 13:11