Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

18 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Dresy Fee, A Brudasy Ok, całuj mnie miłości daj mi znak

Child
post 07.07.2004 22:20
Post #51 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



przecież jest po 22-giej ;]


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 07.07.2004 22:21
Post #52 

Unregistered









matoos, sorry.

Sędzia -> hmm, zyskujesz u mnie szacuken tak zwany. hmm zgadzam się z Tobą, być może był ortodoksem, jednak nie mam teraz dobrych skojarzeń z metalami. a ortodoksom mówimy precz ;>
Go to the top of the page
+Quote Post
Szara Elfka
post 07.07.2004 22:40
Post #53 

Łuczniczka doskonała


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 65
Dołączył: 12.04.2003
Skąd: Eriador




po pierwsze, twoja wyopwiedz zakrawa o faszyzm, mój drogi...

nikt Ci nie każe lubić metali, czy punków, sam chodzisz ścieżkami stereotypów...

czy ktoś powiedział, że dresy są fee? może swoim zachowaniem często zmuszają do negatywnych myśli na ich temat (niszczenie wszystkiego co sie nawinie pod rękę).

i kolejne myślenie stereotypowe vol... kto Ci powiedział, że tylko dresy się myją?

brudasami nazywają dresy i naziści punków... to cholernie prymitywne zachowanie...

sorry, ale gdzie honor? szacunek?

nie rozumiem, jak można myśleć jak Ty...


OUT! wyłączam się... tylko się co najwyżej popatrzę na dyskuję...


--------------------

Jaka twoja cena byś brata sprzedał?
Jaka twoja cena byś kupić się nie dał?
Fatalny dzisiaj czas, godnych reguł zagłada.
Brat sprzedaje brata, sąsiad sąsiada.
Jesteś normalny, ja zapewne szalony.
Jestem prawdziwy, ty dobrze ułożony.

Farben Lehre - Judasz
</b>


user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 08.07.2004 00:02
Post #54 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
czemu tak jest, że każdy dres jest ch****, a brudasy [te nie myjące się metale, czyli większość] są ok? czemu mam akceptować metala a dresa nie? jak tępić i jednych i drugich? kogo nie lubimy?


Sluchaj no kur**, wlasnie to sie nazywa podejscie, z dresow takie same ch***, jak z nas brudasy, to stereotyp rozumiesz? czy mam przeliterowac? A i jeszcze jedno kur**, nie wiem na jakiej podstawie wyrobiles sobie zdanie ze metale to brudasy, bo ja zem kur**, jak szlajak sie z nimi dzien po dniu, nie widzialem jeszcze brudnego, owszem nie dbajacego o swoj wizerunek tak, ale nie widzialem zeby ktos byl brudny i mi tu kur** mac o akceptacji nie pier*** bo to jest wlasnie jej brak. I jeszcze, w dzisiejszym swiecie z wiekszymi represjami spotykaja sie ubrani na czarno ludzie z ulubiona kapela na koszulce, niz sterydy z palami w reku. Skonczylem, dziekuje.


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szara Elfka
post 08.07.2004 00:05
Post #55 

Łuczniczka doskonała


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 65
Dołączył: 12.04.2003
Skąd: Eriador




Cudo, MisieK, tylko mi pozostało przytaknąć.
A Ty, voldius, zastanów się nad sobą.


--------------------

Jaka twoja cena byś brata sprzedał?
Jaka twoja cena byś kupić się nie dał?
Fatalny dzisiaj czas, godnych reguł zagłada.
Brat sprzedaje brata, sąsiad sąsiada.
Jesteś normalny, ja zapewne szalony.
Jestem prawdziwy, ty dobrze ułożony.

Farben Lehre - Judasz
</b>


user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sędzia Dred
post 08.07.2004 00:13
Post #56 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 29.06.2004
Skąd: Pcim Dolny




podsumujmy to w ten sposób:
stereotypy niszczą osobowość:
a) tych, którzy chcą / muszą (niepotrzebne skreślić) być stereotypowi, żeby nie wypaść z towarzystwa
b ) tych, którzy się nimi posługują w odniesieniu do religi / subluktur / kij wie, czego jeszcze (niepotrzebne skreślić)

wniosek: stereotypy - get out of my head

da end (powiedzmy)

Ten post był edytowany przez Sędzia Dred: 08.07.2004 00:14


--------------------
Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu

/Dezerter/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 08.07.2004 00:13
Post #57 

Unregistered









eh Misiek, weź do mnie nie wyskakuj z łapskami. o co? nie napisałem, że wszystkie metale to brudasy. większość, tych które ja znam. może lece stereotypami, ale tak już jest. jak zaczne się do Was przekonywać, to będzie ok. widze takich i czuje, że się nie myją.

Szara. hmm mam szacunek do wielu osób. do wielu z różnych sukultur, bo jakby nie było, to poznałem wielu ludzi. nie twierdze, że tylko dresy się myją. wiesz dużo rzeczy się teraz uogólnia. o tym, że dresy są fee, wiem z forum. czasem ludzie piszą o tym. a czemu nie można myśleć jak ja? nie mam prawe nie lubić tych brudasów i dresów? znam dresów, którzy są wporządku. heh, nawet chodzę do klasy. poza tym nie wiem w czym mam się zastanawiać nad sobą?
Go to the top of the page
+Quote Post
Szara Elfka
post 08.07.2004 00:14
Post #58 

Łuczniczka doskonała


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 65
Dołączył: 12.04.2003
Skąd: Eriador




QUOTE (voldius @ 07.07.2004 19:50)
nie no mogę zauważyć na forum ogólną niechęć do dresów. bo tak. a z metalami wszyscy, metalu słuchają, w ogóle oni są ok.b

jesteś kretynem, sorry, ale inaczej tego nazwać nie moge.


--------------------

Jaka twoja cena byś brata sprzedał?
Jaka twoja cena byś kupić się nie dał?
Fatalny dzisiaj czas, godnych reguł zagłada.
Brat sprzedaje brata, sąsiad sąsiada.
Jesteś normalny, ja zapewne szalony.
Jestem prawdziwy, ty dobrze ułożony.

Farben Lehre - Judasz
</b>


user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 08.07.2004 00:17
Post #59 

Unregistered









czemu ?
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 08.07.2004 00:23
Post #60 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Brudasy metal hehe... a drechy to absolutne bezmozgi ktore napadja wszystko co ma 2 nozki i sie rusza. Nie ma to jak stereotyp nie? biggrin.gif

A na serio
QUOTE
jak ktoś im z inną muzyką wyskoczy to odrazu, że śmierdzi i jest fekauem.

Wspolczuje znajomosci. Jakos w otoczeniu jakie mam nie przeszkadza nikomu ze ktos slucha muzyki instrumentalnej, roznych odmian rock itp. regge, punku, jakis odmian hh itd. Owszem czesc z tego rodzaju to sciera :] i przyznam ze sciera znajduje sie w hh techno ale krytycznie trzeba spojrzec bo sciera jest tez w metalu. Wszystkie kapele chyba sie nie podobaja i nie sa uwazane za bustwo tak samo nie uwaza sie kazdej piosenki lub grupy h-h za gowno.

QUOTE
a dresy się czepiają metali, bo ci śmierdzą w większości, jak mówie nie myją tych długich kudłów i w ogóle. nie mówie, że wszyscy, ale duużo.

Sorry osobiscie nie znam zadnego takiego hardcora ktory by zadziej niz 2x w tyg myl wlosy. Chyba tylko dead moze zadziej bo wrocil z wojska i dopiero mu wlosy odrastaja. Voltus dochdoze do wniosku ze masz spaczona psychike

QUOTE
no i za co trzeba nie lubić dresa ?

Ze jak ebdziesz jego znajomym nie zacznie ciebie wyzywac a pozniej gonic przez polowe osiedla i nie da ci w morde.

QUOTE
raz biłem się z metalem o to, że wyraziłem swe zdanie na temat jego ulubionego zespołu

Gdzie ty takich znajdujesz? Jestes pewien ze nie lecial na spychotropach i nie popijal ich wczesniej alkoholem?

QUOTE
po pierwsze, twoja wyopwiedz zakrawa o faszyzm, mój drogi...

Przyznac sie kto nalezy do Mlodziezy Wszechpolskiej

A teraz co to sie stalo ze ja stalem sie metalem i ze ogolnie wole z takimi sie zadaac niz z drechami.

Drechy przynajmniej te z ktorymi obcuje najblizej sa idiotami ktorych nie stac na wiekszy wysilek intelektualny i z ktorym nie pogadasz na jakies normalne tematy. Takze sadze ze drechy nie maja ochoty poszerzac swoich horyzontow myslowych a takze nie sa otwarci na inne rzeczy i na przyslowiowe odchamienie sie w teatrze lub gdzies ich nie stac. Jakos nie widzialem zadnego drecha ktory mowil ze jakis spektakl w teatrze lub filharmoni go poruszyl albo przynajmniej jakis film lub ksiazka sklonila go do myslenia.

Argumenty przechodzace za netali itd. sam zostalem w to wciagniety a wzasadzie sam sie wciagnalem przez genialnych ludzi z kolka teatralnego(3 lata temu) co bylo w mojej szkole wtedy zaczalem sie tym interesowac jakies pisoenki zdobywac itd. wtedy zobacyzlem ze metal nioe jest tylko darciem mordy i napierdzielaniem w perkusje aby byl halas.Liczy sie tez technika i cale wykonanie. Teksty klimat... mozna tak wymieniac jeszcze duzo ale nie o to teraz chodzi. A co mnei do nich sklonilo? Wspolne tematy mielismy odziwo te same zainteresowania w wtedy bardzo malo ludzi znalem ktorzy interesowali sie manga i anime, fantastyka itp. Rowniez byli to ludzie z ktorych naprawde mozna bylo brac przyklad. Zawsze byli gotowi pomoc innym mozna bylo z nimi pozartowac posmiac sie ale kiedy trzeba bylo zrobic cos waznego zawsze robili to bez sprzeciwu i tak jak nalezy. Ci ludzie mili najwiekszy wplyw na mnie. Pozniej oczywiscie na konwentach i spichlerzu poznalo sie roznych metali i punkow nie tylko takich elitarnych. Ale musze przyznac ze i tak kazdy trzymal na swoj sposob jakis poziom i nikt nie znizal sie do poziomu ze da komus w morde bo nie chce mu 'pozyczyc' kasy albo inaczej wyglada.
Cholera pozno sie zrobilo dopisal bym jeszcze cos ale spac mi sie chce doskrobie pewno jeszcze cos jutro zieeeew.... dobrej i spokojnej nocki
ZzZzZz......


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 08.07.2004 00:32
Post #61 

Unregistered









QUOTE (BlackOmen @ 08.07.2004 00:23)
Brudasy metal hehe... a drechy to absolutne bezmozgi ktore napadja wszystko co ma 2 nozki i sie rusza. Nie ma to jak stereotyp nie? biggrin.gif

A na serio
QUOTE
jak ktoś im z inną muzyką wyskoczy to odrazu, że śmierdzi i jest fekauem.

Wspolczuje znajomosci. Jakos w otoczeniu jakie mam nie przeszkadza nikomu ze ktos slucha muzyki instrumentalnej, roznych odmian rock itp. regge, punku, jakis odmian hh itd. Owszem czesc z tego rodzaju to sciera :] i przyznam ze sciera znajduje sie w hh techno ale krytycznie trzeba spojrzec bo sciera jest tez w metalu. Wszystkie kapele chyba sie nie podobaja i nie sa uwazane za bustwo tak samo nie uwaza sie kazdej piosenki lub grupy h-h za gowno.

QUOTE
a dresy się czepiają metali, bo ci śmierdzą w większości, jak mówie nie myją tych długich kudłów i w ogóle. nie mówie, że wszyscy, ale duużo.

Sorry osobiscie nie znam zadnego takiego hardcora ktory by zadziej niz 2x w tyg myl wlosy. Chyba tylko dead moze zadziej bo wrocil z wojska i dopiero mu wlosy odrastaja. Voltus dochdoze do wniosku ze masz spaczona psychike

QUOTE
no i za co trzeba nie lubić dresa ?

Ze jak ebdziesz jego znajomym nie zacznie ciebie wyzywac a pozniej gonic przez polowe osiedla i nie da ci w morde.

QUOTE
raz biłem się z metalem o to, że wyraziłem swe zdanie na temat jego ulubionego zespołu

Gdzie ty takich znajdujesz? Jestes pewien ze nie lecial na spychotropach i nie popijal ich wczesniej alkoholem?

QUOTE
po pierwsze, twoja wyopwiedz zakrawa o faszyzm, mój drogi...

Przyznac sie kto nalezy do Mlodziezy Wszechpolskiej

A teraz co to sie stalo ze ja stalem sie metalem i ze ogolnie wole z takimi sie zadaac niz z drechami.

Drechy przynajmniej te z ktorymi obcuje najblizej sa idiotami ktorych nie stac na wiekszy wysilek intelektualny i z ktorym nie pogadasz na jakies normalne tematy. Takze sadze ze drechy nie maja ochoty poszerzac swoich horyzontow myslowych a takze nie sa otwarci na inne rzeczy i na przyslowiowe odchamienie sie w teatrze lub gdzies ich nie stac. Jakos nie widzialem zadnego drecha ktory mowil ze jakis spektakl w teatrze lub filharmoni go poruszyl albo przynajmniej jakis film lub ksiazka sklonila go do myslenia.

Argumenty przechodzace za netali itd. sam zostalem w to wciagniety a wzasadzie sam sie wciagnalem przez genialnych ludzi z kolka teatralnego(3 lata temu) co bylo w mojej szkole wtedy zaczalem sie tym interesowac jakies pisoenki zdobywac itd. wtedy zobacyzlem ze metal nioe jest tylko darciem mordy i napierdzielaniem w perkusje aby byl halas.Liczy sie tez technika i cale wykonanie. Teksty klimat... mozna tak wymieniac jeszcze duzo ale nie o to teraz chodzi. A co mnei do nich sklonilo? Wspolne tematy mielismy odziwo te same zainteresowania w wtedy bardzo malo ludzi znalem ktorzy interesowali sie manga i anime, fantastyka itp. Rowniez byli to ludzie z ktorych naprawde mozna bylo brac przyklad. Zawsze byli gotowi pomoc innym mozna bylo z nimi pozartowac posmiac sie ale kiedy trzeba bylo zrobic cos waznego zawsze robili to bez sprzeciwu i tak jak nalezy. Ci ludzie mili najwiekszy wplyw na mnie. Pozniej oczywiscie na konwentach i spichlerzu poznalo sie roznych metali i punkow nie tylko takich elitarnych. Ale musze przyznac ze i tak kazdy trzymal na swoj sposob jakis poziom i nikt nie znizal sie do poziomu ze da komus w morde bo nie chce mu 'pozyczyc' kasy albo inaczej wyglada.
Cholera pozno sie zrobilo dopisal bym jeszcze cos ale spac mi sie chce doskrobie pewno jeszcze cos jutro zieeeew.... dobrej i spokojnej nocki
ZzZzZz......

1. hmm ja się spotykałem z ogólną nietolerancją w stosunku do innych rodzajów muzycznych
2. hm może i mam spaczoną psychike, who knows ;> poza tym mówiłem to, bo tak tylko przypuszczam, że oni myślą. źle tam napisałem.
3. mi w ogóle nie chodziło o bronienie dresów, może coś bardziej jakby porównanie. nie lubie dresów.

tak ogółem, wychodzę na obrońcę dresów, a faszyste, w stosunku do metali. heh, nie chciałem, żeby tak wyszło, no ale. poza tym, ja widzę to tak, jakby połowa metali, uważała się za brudasów [lol, absurd, nie?;>], bo tak się bronią. ja napisałem w topicu o brudasach, nie o ogółem metalach.


Szara--> czemu jestem kretynem?

Ten post był edytowany przez voldius: 08.07.2004 00:33
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 08.07.2004 00:35
Post #62 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Aaa i pragne zaueazyc ze metale zbytnio stereotypami sie nie spoluguja i maja szersze horyzonty i nie skreslaja ludzi po samym wizerunku itd.
Dwa osobiscie jak chodze do teatrow filharominii nie widuje tam ludzi z wygolonymi glowkami albo tzw. plackami na lbie. Tazke wiekszosc drechow skejtow nic soba nie reprezentuje. Zyja po to aby posiedziec pod klatka popalic popic dac komus w morde i tyle. Zadnych planow na przyszlosc nic ambitniejszego. Slowo opisanie do nich przestalo przemawiac juz od wielu wiekow a jedyna rzecz na jaka maja ochote to jakas panienka do poderwanie itd. Poprostu no culture at all ^^ gud najt


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sędzia Dred
post 08.07.2004 00:50
Post #63 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 29.06.2004
Skąd: Pcim Dolny




QUOTE
metale zbytnio stereotypami sie nie spoluguja i maja szersze horyzonty i nie skreslaja ludzi po samym wizerunku itd.


huh.gif no wiesz... jeśli nie mówić o wyjątkach... to w 91% masz rację. ale ja znowu poruszę kwestię jakiś nadgorliwców, także się grzecznie zamykam i już się nie czepiam. wink.gif poza tym... już się o tym napisałam...

QUOTE
[skejci] Zyja po to aby posiedziec pod klatka popalic popic dac komus w morde i tyle.


... oni są w końcu źli, niedobrzy, wychowani przez ulicę. Wszyscy jak jeden mąż. wink.gif
typowy przykład autodestrukcji - sami stwarzają sobie stereotyp.


koniec. idę spać, oczy mi wypływają.
możecie się kłócić beze mnie, ja w tym czasi poobcuje z kordełką biggrin.gif
si ja sleeping.gif


--------------------
Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu

/Dezerter/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 08.07.2004 09:00
Post #64 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
eh Misiek, weź do mnie nie wyskakuj z łapskami. o co? nie napisałem, że wszystkie metale to brudasy. większość, tych które ja znam. może lece stereotypami, ale tak już jest. jak zaczne się do Was przekonywać, to będzie ok. widze takich i czuje, że się nie myją.


Bede wyskakiwal, bo gadasz glupoty, widzisz metala w klasie, czasem na ulicy i gdzies jak zuli, i ot razu mowiesz ze brudas albo cos, ty w tym nie siedzisz, wiec mi nie gadaj. A i zaraz bedzie, ze ja w dresach nie siedze(wr....), no ale jakby ktos tak glosno chcial ci pokazac jaki jest to by nie trzeba bylo w tym siedziec.


QUOTE
pragne zaueazyc ze metale zbytnio stereotypami sie nie spoluguja i maja szersze horyzonty i nie skreslaja ludzi po samym wizerunku


Racja, i Sedzia Dred ma racje ztymi procentami, ja jestem tylko co do niekorych rodzajow muzyki uprzedzony, ale do ludzi to ja nic nie mam, za duzo ich mnie otacza...


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Marian
post 08.07.2004 10:32
Post #65 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 20
Dołączył: 17.08.2003




QUOTE (BlackOmen @ 08.07.2004 00:35)
Aaa i pragne zaueazyc ze metale zbytnio stereotypami sie nie spoluguja i maja szersze horyzonty i nie skreslaja ludzi po samym wizerunku itd.
Dwa osobiscie jak chodze do teatrow filharominii nie widuje tam ludzi z wygolonymi glowkami albo tzw. plackami na lbie. Tazke wiekszosc drechow skejtow nic soba nie reprezentuje. Zyja po to aby posiedziec pod klatka popalic popic dac komus w morde i tyle. Zadnych planow na przyszlosc nic ambitniejszego. Slowo opisanie do nich przestalo przemawiac juz od wielu wiekow a jedyna rzecz na jaka maja ochote to jakas panienka do poderwanie itd. Poprostu no culture at all ^^ gud najt

Dobra ale nie musisz odrazu ich skreslac!! widzisz zachowujesz sie troche tak jak Voldius!! bo oni t sa tacy i owacy!! osobiscie dresow fajnych nigdy nie spotkalem bo szczeze mowiac to ich subkultura to ma chyba w 80% popaprane w mozgach tak mi sie przynajmniej wydaje!! Ale przynajmniej zejdz ze skejtow!! Ja osobiscie skajtem nie jestem ale znam duzo bardzo fajnych skejtow!! Metali tez znam duzo bardzo interesujacych!! I tego wlasnie w ludziach nie lubie!! Nawet nie pozna a juz ocenia!!

A i Voldius nie uwazam zeby Dresy byly free!! Oni sa bardziej "damy ci w morde i bedzie o nas caa polska slyszala"!! Znam takich duzo baaaaaardzo duzo!!! A i u mnie w szkole to "brudasy" sa ta wyklinana subkultura!!!

Ten post był edytowany przez Marian: 08.07.2004 10:36


--------------------
Warm, warmer, DISCO!! :D:D:D:D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 08.07.2004 11:18
Post #66 

Unregistered









hehe, Misiu weź się opanuj. co ja tu takiego powiedziałem? obraziłem Cię? uważasz się za brudasa, to fajnie masz... poza tym ja nie lubię dresów.

a co do brudasów i co mnie w nich wkurwia to to, że muszę się z takimi męczyć w autobusie i śmierdzi to cholernie, wyraża się na temat swojej muzyki, jako bóstwa i kilka innych rzeczy.
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 08.07.2004 11:23
Post #67 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Stereotypy. Zarówno o dresach jak i metalach i skejtach.

Nie szata zdobi człowieka, kiedyś mówiono, chyba najwyższa pora zmienić to na "Nie subkultura zdobi człowieka".

Jak ktoś jest brudas to nie będę z nim przestawał - nie dlatego że jest dresem czy metalem czy skejtem tylko dlatego że śmierdzi. I tyle.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 08.07.2004 11:30
Post #68 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Ale przynajmniej zejdz ze skejtow!!

Pokazuje ci moje realja osiedlowo-byloszkolne. sam znam kilku w porzadku skejtow no ale niestety znam wiecej pop*** skejtow niz normalnych. Choairz wlasnie teraz mozna pogrupowac na skejtow i pseudo skejtow ktorzy tylko sie ubieraja w taki ciuchy sluchaja hh i mysla ze sa cool a o jezdzie na desce itp. nie maja najmniejszego pojecia. Wiekszosc tych hmm.. tru skejtow? jest normlana przykaldem jest moj kumpel z klasy no i paru ktorych udalo mi sie poznac. A druga grupa stanowi tych fajnych ludzi ktorzy krzycza do mnie keidy ide sobie spokojnie po ulicy "czarnuch" "brudas" itd.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sędzia Dred
post 08.07.2004 11:43
Post #69 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 29.06.2004
Skąd: Pcim Dolny




QUOTE (BlackOmen @ 08.07.2004 11:30)
.Choairz wlasnie teraz mozna pogrupowac na skejtow i pseudo skejtow ktorzy tylko sie ubieraja w taki ciuchy sluchaja hh i mysla ze sa cool a o jezdzie na desce itp. nie maja najmniejszego pojecia.

wszystko przez to, że hh jako muzyka jest teraz jednym wielkim paradoksem.
hh w założeniu muzyka z podziemia, muzyka dla wybranych, muzyka dla indywidualistów, stała się czymś modnym i komercyjnym.
doszło do tego, że powstało coś takiego jak 18L, które określa się mianem hh huh.gif a każdy osiedlowy dzieciak jest ril zomalem i pali zioło (a skąd oni wytrzasnęli ganję w ideologii sejciarskiej (zakładając, że skejci mają jakąs ideologię) to ja już nie wiem...).

prawdziwy skejt, który wie o ssso chozi, jest, powiedzmy to wprost, na wymarciu.
skejtus rilus ziomalus wink.gif


--------------------
Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu

/Dezerter/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 08.07.2004 11:50
Post #70 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
hehe, Misiu weź się opanuj. co ja tu takiego powiedziałem? obraziłem Cię? uważasz się za brudasa, to fajnie masz... poza tym ja nie lubię dresów


Po pierwsze nie Misiu, bo ci zrobie z dupy jesien sredniowiecza, po drugie nie uzywaj slowa brudas w stosunku do metali, bo to swiadczy o tym ze uwazasz tak o wszystkich metalach...


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 08.07.2004 11:58
Post #71 

Unregistered









czy psie, bardziej Ci odpowiada?

poza tym ja mówie o pewnej specyficznej grupie metali.
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 08.07.2004 12:06
Post #72 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



idiot... eh... sluchaj gowniarzu, miej troche szacunku dla ludzi bo to ci sie oplaci. Tak, wlasnie widze tom specyficzna grupe.


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 08.07.2004 12:18
Post #73 

Unregistered









kundlu, nie potrafisz zaargumentować, czemu gadam głupoty.
Go to the top of the page
+Quote Post
mayi
post 08.07.2004 12:40
Post #74 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 190
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: poznan




voldius wez na wstrzymanie nie wszyscy metale to glupki smierdziele etc. powiem wiecej tacy o jakich piszesz zdarzaja sie zdecydowanie zadziej nisz normalni.
Owszem moze sie zdarzyc ze metal jakiego spotkasz bedzie obrzydliwy ale to nie znaczy ze wszyscy sa tacy ,ja znam wielu bardzo fajnych metali.To wszystko sa zasrane stereotypy i wkurzaja mnie ludzie ktorzy nie toleruja innsci, wkurzaja mnie ludzie ktorzy dziwnie patrza na czarnych zoltych gejow transwestytow to sa do jasnej cholery tacy ludzie jak my.
S,ierdzielem itd. moze byc kazdy i nie warzne czy bedzie mial glany ,dres ,czy dlugie wlosy i koraliki
wiec naucz sie tolerancji dla innych to nie metale dresy czy hipisi sa zagrozeniem ale tacy jak ty ktozy nie toleruja innych


--------------------
szkoła :( :( :(
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 08.07.2004 12:44
Post #75 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Dokładnie !!!
Metale rlz !!!!

Voldius tak z innej strony... widze, że mocny w gębie jesteś... poczekaj.. kiedyś na pewno spotkasz taką osobą, która Ci wpieprzy, a wtedy będzie już za późno... o tylko taka przyjacielska rada....


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

18 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.04.2024 15:48