Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

43 Strony « < 2 3 4 5 6 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Filmy, które ostatnio obejrzeliście

..::Black Beauty::..
post 12.02.2004 14:53
Post #76 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 70
Dołączył: 26.04.2003
Skąd: Zion




Hyhy obejrzałam niedawno The Ring... kocham takie filmy!! Ciekawy od początku do końca... Dziś wieczorem mija tydzień od obejrzenia filmu! laugh.gif


--------------------
I luv P.O.D.! =)

user posted image

"The Truth is love and The Truth is peace kid!"

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 12.02.2004 15:24
Post #77 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



a którą wersję? ameryk. czy japońską?
ja widziałam obie; o amerykańskiej już gdzies pisałam, natomiast jeśli chodzi o japońską, to nic z niej nie zrozumiałam. nie no, może trochę przesadzam, ale niewiele wyniosłam z tego filmu. wszystko było takie... po prostu dziwne. cała ta akcja, to co się działo.. i w przeciwieństwie do amerykańskiego "Ringa" ten japoński był raczej jakimś dramatem psychologicznym, a nie thrillerem. generalnie nie podobał mi się ten film, ani w jednym ani w drugim 'wydaniu', według mnie nic nadzwyczajnego. jeśli lubicie "dziwne" filmy, to polecam "don't look now" [pol. tytuł - nie oglądaj się teraz], "Carrie" [na podstawie książki Kinga o tym samym tytule] czy "Bunkier".

Ten post był edytowany przez Kira: 12.02.2004 15:28


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 12.02.2004 17:49
Post #78 

Unregistered









Kira chyba 'Nie oglądaj się za siebie'. akcja rozgrywa się w Wenecji ?

Carrie jest świetnym filmem mistrza reżyserii- Briana De Palmy. świetny horror na początku oddziaływujący na psychikę. potem zaczyna się część gore, zrobiona w świetnym stylu. a 'Bunkier' to chyba ten z 4 osób zamkniętych w bunkrze ?

Mi bardzo podobał się film 'Ręka Boga'- o rodzinie morderców. 'Siedem' też klasyk najbrudniejszego kina.

aha polecam jeszcze 'American Psycho 1' i 'Teksańską Masakrę Piłą Mechaniczną'- byle jaką część.

Darkness Falls- jestem zauroczony w pewnym sensie tym filmem. bardzo mi się podobał i na prawdę go polecam
28 dni później- końcówka może nie najlepsza ale 3/4 to dla mnie klasyka.

z horrorowatych fimów odradzam ' The House Of The Dead'(kicha jakiej w życiu nie widziałem), 'Urban Legends 2' (jedynka jest świetna w porównaniu z 2-ką), Fear.dot.com(nie jestem pewny jak się pisze, ale nie polecam, taka podróbka 'Ring'a').

Widziałem 'Mecz Ostatniej Szansy'. niee. nie oglądajcie. marnotractwo czasu. tylko tyl że gra tam 'Tony' ze 'Snatch'a' ;]

Czy ktoś widział 'Romper Stomper' ?

Aha poza tym dalej 'Boondock Saints', 'Fight Club', 'Snatch', 'American HistoryX', 'Apocalypse Time Now', 'Kill Bill', 'Pulp Fiction' 'Jackie Brown' i 'Good Morning Vietnam' dalej wymiatają xDDDD

Ten post był edytowany przez voldius: 12.02.2004 17:59
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 12.02.2004 19:59
Post #79 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



voldius - ja znam ten film właśnie pod tytułem "nie oglądaj się teraz". może różnie podają w różnych źródłach.. [i tak dla formalności: tak, zgadza się, akcja rozgrywa się w Wenecji :] <= teraz przynajmniej jest pewność, że na 100% mówimy o tym samym filmie =)

co do "Bunkra", to tak, tak się zaczyna.
"Amerykański Psychol" tez chyba powstał w oparcia o książkę Kinga, prawda?
"Ulice Strachu 2" o ile dobrze pamiętam - oglądałam kilka lat temu - nie miały nic wspólnego z 1 częścią.
"www.strach" [czyta się bez tej kropki ;] - zgadzam się. film jest bardzo słaby.. no, przynajmniej dla mnie. jedno wielkie - i to na dodatek nieudolne - żerowanie na "Ringu". dziwię się, że producenci nie oskrżyli twórców "fear..." o plagiat O_o bo niektóre sceny są jakby żywcem wyjąte z "Kręgu".

aha.. przypomniał mi się pewien film, który kiedyś oglądałam.. "Zręczne rączki" [idle hand] - notabene główną rolę grał chłopak, który wcielił się w Alexa w 1 częsci "Final destination". słyszeliście? może nie jest to zbyt ambitne kino, ale takie ma być w założeniu. po prostu taki sobie horrorek, czarny humor, spora dawka śmiechu. sama nie wiem dlaczego, ale cholernie dobrze się bawiłam przy oglądaniu tego filmu. na pewno bardziej mi się podobał niż taki "Straszny film".
a teraz trochę na temat treści:

QUOTE
W zachodnim USA grasuje seryjny morderca, praktycznie nieuchwytny dla policji. Pewnej nocy zabija on rodziców Antona, który nawet tego nie zauważa. Dopiero po kilku dniach orientuje się, że mogli oni paść ofiarą bezwzględnego zabójcy. Jego dwaj koledzy odkrywają pewien szczegół, który wskazuje na to, że to Anton morduje.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 13.02.2004 11:10
Post #80 

Unregistered









Oglądałem dwa filmy:
*"Dwóch Gniewnych Ludzi"- Sandler + Nicholson= dawka wybuchowa. filma, który można obejrzeć, trochę jak 'Analize This' z Deniro i Crystalem. śmieszny, niestety bardzo 'amerykański'
!"Better Luck Tomorrow"- filmy, który zrobił na mnie dość spore wrażenie. lubię filmy w których wczuwam się w bohatera i nie chce żeby czegoś zrobił, a on to robi. i takie uczucie miałem przy tym filmie. Azjaci w Ameryce. taka grupka, która robi małe przekręty. kończy się można powiedzieć dość 'tragicznie'.


-"Idle Hands" mnie też nieźle rozbawiło. śmieszny, czarny humor w połączeniu z takim sobie horrorem. można obejrzeć

'American Psycho" wydaje mi się, że nie jest na podstawie Kinga, ale głowy sobie nie dam uciąć.
Go to the top of the page
+Quote Post
Brenda
post 13.02.2004 18:58
Post #81 

realistka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 288
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z czocha (:




QUOTE (voldius @ 11-02-2004 00:23)
jak dużo stosunków, krwii i trupów to ja bym zaliczał do udanych xDD nie no słyszałem, że Meg Ryan do takich ról nie pasuje i że film niezbyt udany.

tez tak myslalam, dlatego poszlam na ten film, ale niestety, klapa XD

a co do Meg Ryan, to rzeczywiscie nie pasuje do takich rol. wg mnie pasuje do komedii romantycznych. wink.gif


--------------------
Nie wierzę w to, że koniec nadejdzie
Nie wierzę w to, że coś rozumiem
Nie wierzę w to, że kochać umiem...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 13.02.2004 19:30
Post #82 

Unregistered









QUOTE (Brenda @ 13-02-2004 18:58)
QUOTE (voldius @ 11-02-2004 00:23)
jak dużo stosunków, krwii i trupów to ja bym zaliczał do udanych xDD nie no słyszałem, że Meg Ryan do takich ról nie pasuje i że film niezbyt udany.

tez tak myslalam, dlatego poszlam na ten film, ale niestety, klapa XD

a co do Meg Ryan, to rzeczywiscie nie pasuje do takich rol. wg mnie pasuje do komedii romantycznych. wink.gif

Może tak:
Czy grała wcześniej w czymś innym poza romantycznymi koemdiami ? ;]
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 13.02.2004 20:01
Post #83 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



tak, grała tez w wielu dramatach [Top gun, Krew z krwi, kość z kości,
Dowód życia, Hurlyburly, The Doors].
a w "Tatuażu" było dużo stosunków, bo to był thriller erotyczny ;]


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 13.02.2004 22:48
Post #84 

Unregistered









widziałem ją tylko w komediach romantycznych, Top Gunie, Dowodzie Życia i The Doors. sorry za pomyłkę.

Go to the top of the page
+Quote Post
Brenda
post 13.02.2004 23:05
Post #85 

realistka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 288
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z czocha (:




QUOTE
Krew z krwi, kość z kości


ambitny tytuł. a o czym to? w ogole o tym nie slyszałam.


jutro ide na "Nigdy w zyciu". widział juz ktos? albo czytał recenzje?


--------------------
Nie wierzę w to, że koniec nadejdzie
Nie wierzę w to, że coś rozumiem
Nie wierzę w to, że kochać umiem...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 14.02.2004 23:23
Post #86 

Unregistered









ejj Texas Chainsaw Massacre, najnowsze, choć pozostawia niedosyt, jest zajebiste. polecam. masakra xD
Go to the top of the page
+Quote Post
Evana
post 16.02.2004 11:41
Post #87 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 20
Dołączył: 14.02.2004




W sobotę byłam na filmie "Gothika". Polecam, ale ostrzegam, że nie jest to przyjemny film. wink.gif Świetna gra aktorska, ciekawa fabuła. Jeśli lubicie się bać, to obejrzyjcie koniecznie!

Ten post był edytowany przez Evana: 16.02.2004 11:43
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mara
post 16.02.2004 12:19
Post #88 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 485
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Słupsk ;D




A ja wczoraj obejrzałam film "zakochana złośnica".
Fajny film lekki wink.gif
O ludziach młodych, którzy maja problemy i takie tam wink.gif


--------------------
'Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą'
Profesorze Włodku... na zawsze w naszych sercach ;*


Give me a whisper And give me sigh
Give me a kiss before you tell me godbye
Don't you take it so hard now
And please don't take it so bad
I'll still be thinking of you
And the times we had ... Baby

'Don't cry' Guns N'Roses

"Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 16.02.2004 16:36
Post #89 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



QUOTE (Brenda @ 14-02-2004 00:05)
QUOTE
Krew z krwi, kość z kości


ambitny tytuł. a o czym to? w ogole o tym nie slyszałam.

[orgynalny tytuł: Flesh and Bone] to jest coś pomiędzy dramatem a romansem. sama dokładnie nie wiem, do jakiego gatunku przypisać ten film.

ja oglądałam ostatnio "Lepiej być nie może" z Jackiem Nicholsonem i Helen Hunt. całkiem przyjemny film. naprawdę. oraz "Jaskinię Strachu". film składa się z 3 odrębnych historii. pierwsza opowiada o parze autostopowiczów, która spotyka tajemniczego człowieka, druga o mężczyźnie napadniętego przez psy, który trafia do szpitala a trzecia o dziewczynie, niemogącej znaleźć sobie faceta. taki sobie przyjemny dreszczowiec. może nie jest to jakieś szczególnie ambitne kino, ale fajnie się ogląda. i może się wystraszyć.

Marcia - tak; piękni, młodzi, zdolni ludzie, którzy mają problemy =) amerykański kanon.
Evana - mnie jakoś odrzuca od tego filmu fakt, że obsadzono w jednej z głównych ról Penélope Cruz [czy jak to się tam odmienia], nie lubię po prostu sławnych aktorów w horrorach/thrillerach. poza tym słyszałam, że ten film zahacza trochę o "Co kryje prawda", a ten w ogóle mi się nie podobał.

Ten post był edytowany przez Kira: 16.02.2004 16:45


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Brenda
post 16.02.2004 18:53
Post #90 

realistka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 288
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z czocha (:




QUOTE (Evana @ 16-02-2004 11:41)
W sobotę byłam na filmie "Gothika". Polecam, ale ostrzegam, że nie jest to przyjemny film. wink.gif Świetna gra aktorska, ciekawa fabuła. Jeśli lubicie się bać, to obejrzyjcie koniecznie!

eee tam. byłam w sobote na "Gothika", i.. mnie naprawde bardzo, bardzo łatwo przestraszyc. a na owym filmie prawie w ogole sie nie bałam. momentami był raczej.. smieszny, a nie straszny. i wrazenia po sobie pozostawił mi na jedynie 30minut po obejrzeniu. momentami przypominał mi gorszą kopie "the ring". ale ogolnie - widziałam gorsze filmy. napewno lepszy od "krzykow", "koszmarow minionego lata", "walentynek" etc. ma przynajmniej jakis klimat. i bardzo dobra gra aktorska. ogolnie - 4/10.


--------------------
Nie wierzę w to, że koniec nadejdzie
Nie wierzę w to, że coś rozumiem
Nie wierzę w to, że kochać umiem...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bridget
post 16.02.2004 23:33
Post #91 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 10.02.2004




Jedynym plusem filmu "Gothika" jest Robert Downey Jr. Ogólnie film jest beznadziejny, do bólu przewidywalny i wtórny. Początek zapowiada coś ciekawego, niestety takie złudzenie miałam tylko przez kilka pierwszych minut, później jest coraz gorzej. Nie polecam.

Co do Meg Ryan - piszecie, że lepiej prezentuje się w komediach romantycznych. Tyle, że ona ma już koło 40, więc coraz trudniej uwierzyć jest w jej młode, głupiutkie kreacje, do takich ról wyrosło już następne pokolenie wink.gif

Pragnę jeszcze dodać, że na TVP2 trwa teraz II Festiwal Kina Niezależnego, więc jeżeli kogoś interesuje takie offowe, niekomercyjne kino to gorąco polecam wink.gif

Ten post był edytowany przez Bridget: 16.02.2004 23:42
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Evana
post 17.02.2004 12:54
Post #92 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 20
Dołączył: 14.02.2004




Mnie się "Gothika" podobała. Może dlatego, że mam już dość romantycznych komedii, przewidywalnych filmów z wyjątkowo kiepską grą aktorską. A takich filmów jest teraz wiele. Wszystkie do siebie podobne. A "Gothika" (jak ktoś wspomniał wcześniej) ma przynajmniej jakiś klimat.


--------------------
Dwie rzeczy nie mają granic: wszechświat i głupota ludzka.
Einstein

Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy.
Hannibal
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Brenda
post 17.02.2004 17:11
Post #93 

realistka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 288
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z czocha (:




Ale "Gothika" też jest przewidywalna. A filmy typu "Gothiki" tez wychodzą często. I ja własnie mam już TAKICH filmów dość. ;P


--------------------
Nie wierzę w to, że koniec nadejdzie
Nie wierzę w to, że coś rozumiem
Nie wierzę w to, że kochać umiem...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 17.02.2004 17:29
Post #94 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



oglądałam "Krąg 2" [w wersji japońskiej oczywiście, bo amerykańska nie powstała :]. cóż, fabuła niczym nie różni się od 1 części, to po prostu powielenie tego co już było [odgrzewane kotlety ;]. nic ciekawego ani tym bardziej nowego, zaskakującego, naprawdę. podejrzewam, że nawet dla tych, którym podobała się pierwsza część, dwójka okazała się pomyłką. kontynuacje horrorów są zazwyczaj słabe, bo bieg wydarzeń najczęściej nie różni się niczym od poprzednich części. a wracając jeszcze do "Ringa"; oprócz kilku - dosłownie kilku, bo mogłabym wyliczyć je na palcach jednej ręki - momentów, w których można się wystraszyć, film w ogóle mi się nie podobał. w ogóle ten cały pomysł z kasetą jakoś mnie nie przekonuje.. jak dla mnie ten film nie ma klimatu i 'tego czegoś'.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Evana
post 17.02.2004 20:01
Post #95 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 20
Dołączył: 14.02.2004




Brenda, może wychodzą często, ale ja ich często nie oglądam. Po prostu wybieram niektóre, nie chodzę do kina na wszystkie. I być może dlatego nie mam jeszcze dość. "Gothika" nie jest może najwybitniejszym dziełem, ale trzeba przyznać, że jest lepsza od "The ring" czy innych filmów o podobnej fabule.


--------------------
Dwie rzeczy nie mają granic: wszechświat i głupota ludzka.
Einstein

Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy.
Hannibal
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Blade
post 19.02.2004 16:55
Post #96 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 15
Dołączył: 05.07.2003
Skąd: Bielsko-Biała and Jastrzębie Zdrój




Moj ostatni obejrzany film był "Władca pierscieni powrot krola"
Leją sie co chwile .film był fantastyczny ocena moja od 1 do 6
6 plus.


--------------------
"Mezopotamia miedzy Eufratem i Tygrysem Mezo styl miedzy kartka a dlugopisem mezo styl miedzy forma i trescia moze ty wiesz cos na ten temat"

"Halo chcialbym nawiazac dialog przemowic do tych co mosty za soba pala"

"maly i wielki smialy jak Frodo wchodze w ciemny Mordor i robie horror wrogom"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Black_omen
post 19.02.2004 17:48
Post #97 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 94
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Olsztyn :]




ostatnio troche Monty Pythona sobie obejrzalem ^^ od serii telewizyjnej po 2 filmy (Święty Gral i Sens Życia wg. Monty Python) do tego jeszcze cala serja anime Trigun i mecze teraz Hikaru no Go turned.gif (no co anime to kwoncu filmy tyle ze animowane i nie koniecznie dla dzieci^^ mowimy tutaj o np. Ninja Scrollu :> )


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kasandra Black
post 19.02.2004 20:28
Post #98 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 74
Dołączył: 05.02.2004




Ja ostatnio mam manię na "Matrixa". Oglądałam to z parenaście razy.


--------------------
Niechaj to Niemcowie wżdy postronni znaja iż dresy nie gęsi iż swoje kije mają...
Jeżeli muszę wybrać, dajcie mi powód...
Jestem jak jasny szczur... Nic mi nie wychodzi...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ellie
post 19.02.2004 21:09
Post #99 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 16.05.2003
Skąd: Nowy Dwór Maz.




Jeżeli chodzi o "Zręczne ręce" to bardziej się natym filmie uśmiałam niż bałam. Podobnie zresztą jak z "13 duchami". A "Final Destination" podobała mi się jedynka, dwójka była już taka sobie.
Jeżeli chodzi o horrory to wolę "Carrie" albo coś w tym stylu. A Gothici jeszcze nie oglądałam więc nie mogę ocenić.
A ostatnio oglądałam "Dziewiąte wrota" Polańskiego z Johnym Deepem. Film ciekawy, mroczny, ale koniec filmu mi się nie podobał.


--------------------
As happens sometimes a moment settled...
... and hovered and remained for much more than a moment.
And sound stopped and movement stopped?
... for much, much more than a moment.
And then the moment was gone.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Brenda
post 20.02.2004 00:41
Post #100 

realistka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 288
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z czocha (:




QUOTE
Jeżeli chodzi o "Zręczne ręce" to bardziej się natym filmie uśmiałam niż bałam


a to w ogóle miało być straszne? hm, ja myślałam, że to komedia. ;>


--------------------
Nie wierzę w to, że koniec nadejdzie
Nie wierzę w to, że coś rozumiem
Nie wierzę w to, że kochać umiem...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

43 Strony « < 2 3 4 5 6 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 22.05.2024 06:27