Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony  1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Skąd bierzecie natchnienie do pisania ficków?, Jak zapowiedziałem w "Poradach..."

ikar
post 10.04.2003 17:47
Post #1 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



No właśnie, skąd? Ja już tam podałem troszkę moich myśli na ten temat, ale proszę o umieszczanie swoich pomysłów, doświadczeń i rad w tej kwestii w tym topicu ^^


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Abaska
post 10.04.2003 18:05
Post #2 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 240
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: a nie wiem, tak z powietrza.

Płeć: Kobieta



Skad?? Heh... natchnienie przychodzi samo, a potem to trzeba juz miec tylko pod reka kartke i jakie pisadlo. Potem tworzy sie historia i swietne pomysly same wlatuja do glowy. 1slowem: przyplyw weny tworczej. Pozniej ta wena sie wyczerpuje i koniec opowiadanka... Taka jest przynajmniej moja hipoteza na te temat ^^


--------------------
uhm.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 10.04.2003 18:08
Post #3 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Z natchnieniem różnie bywa. Najlepszym sposobem jest czytanie. Kiedy dużo czytasz, różne pomysły wpadają Ci do głowy i mieszają się ze sobą. Wtedy możesz napisać niezłe opowiadanie, podobnie jest jak oglądasz wiele filmów, bądź zafascynowała Cię jakaś gra. A skąd ja biorę natchnienia? Trudne pytanie... jestem nieco dziwnym przypadkiem. Ja po prostu wychodzę z psem na spacer , albo słucham muzyki, bądź po prostu leże sobie w łóżku i myślę: Może by napisać jakieś opowiadanie?
I pomysł przychodzi... na początku jest to tylko szkic. Czyli to o czym mniej więcej będzie opowiadanie. Kiedy siadam przy kompie i zaczynam wykorzystywać mój pomysł jest już łatwo. Po prostu wszystko mi się gładko układa w jedną całość =) Nie mam problemów z brakiem pomysłów... dodaje nowe wątki i zdarzenia w trakcie pisania... często siadając do Opowiadanie tak naprawdę nie wiem jak akcja się potoczy... znam od razu bohaterów, wiem co i jak... ale drobne zwroty akcji , jak i uczucie bohaterów wciąż się zmieniają. Z Fickami możecie naprawdę poeksperymentować...możecie stworzyć masę orginalnych postaci. Rozejrzyjcie się wkoło. Może przekażecie swojemu bohaterowi cechy najlepszej przyjaciółki, albo nauczycielki z chemii. Co do wymyślonego świata( to się odnosi do fantasy) Nie musicie go wcale tak szczegułowo opisać... może być to mała , zwyczajna wioska... wystarczy jeśli podacie jej nazwę i kilka charakterystycznych cech, to nie trudne. Może dacie miasteczku jakieś cechy swojej okolicy, bądź okolicy w której byliście kiedyś na wakacjach...Dla mnei pisanie opowiadań to przede wszystkim zabawa... zabawa w mieszanie charakterów i uczuć bohaterów. Trzeba po prostu do tego podejść z luzem... piszcie tutaj głównie dla swojej zabawy i satysfakcji, nie ma za to ocen w szkole ani nagród. Trzeba starac się być jak najlepszym... a pomysł? Pomysł przyjdzie sam... tylko trzeba go wykorzystać i nie zmarnowac =)


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aeth
post 10.04.2003 18:57
Post #4 

Ice Queen


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 97
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: krakowskie czeluście




Ja to robię trochę inaczej niż Psychpatka. Zawsze najpierw pojawia mi się w głowie postać, kim jest, jaka jest, jak wygląda, co robi itp. czyli cechy. Zawsze ją też potem rysuję. I zwykle razem z postacią pojawia się jakiś wątek, króciutka scena. I dopiero potem to rozwijam. A inspirację do postaci czerpię z czego się da. Przeważnie z filmów, bo jestem kinomaniakiem i dużo oglądam, ale też z książek, komiksów czy rpg - mam np. takie postacie, które najpierw były moimi bohaterami w jakiejś grze komputerowej (np. NWN się kłania). Na tyle mi się podobają, że je rozwijam.
Ale mam też inne sposoby. Ja lubię miejsca same z siebie i np. obejrzałam film "Piekielna głębia", dodałam wątki z "Dragonika" i "Szczęk" i powstał mi nowy pomysł. Właśnie, mieszam, albo przerabiam coś znanego, tylko tak, że nikt się nie orientuje co było oryginałem. Nie potrafie usiaść przed kompem i powiedzieć sobie - "Teraz coś napiszę". Nigdy mi to nie wychodziło i tylko się denerwowałam. Ja zwykle długo, po kilka dni myślę jak co rozwinę, a dopiero potem z ułożonym planem sięgam po kartkę i na wszelki wypadek spisuję pomysły. Bo mi już się zdarza, że mylę wątki z dwóch osobnych historii.
I tak jak powiedziała Psychopatka - z natchnieniem różnie bywa, ale nic na siłę.


--------------------
"May it be a light for you in dark places, where all other lights go out."
"The dwarf breathes so loud we could have shot him in the dark."
"Haldir o Lórien. Henio aníron, boe ammen i dulu lîn. Boe ammen veriad lîn."
"In the jungle the mighty jungle I've got a lovely bunch of coconuts"!
"Ohana to znaczy rodzina, a w rodzinie nie można nikogo odtrącić ani porzucić."

MovieForum, Strefa Forumowych RPG!!, FanfikPl - Pierwszy Polski Portal Fanfikowy!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Allya
post 12.04.2003 17:19
Post #5 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 06.04.2003




Z kąd?
Ja natchnienie mam zazwyczaj wieczorem.
Oczywiscie, kiedy wieczór jest the romantic biggrin.gif


--------------------


"I'm standing on a bridge
I'm waitin in the dark
I thought that you'd be here by now
There's nothing but the rain
No footsteps on the ground
I'm listening but there's no sound"


Odwiedzać mojego blogusia! allya.blog.pl
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mara
post 13.04.2003 21:23
Post #6 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 485
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Słupsk ;D




J biorę natchnienie po przeczytaniu czegoś wspaniałego i wtedy bardzo chcę napisac coś równie dobrze. No i mi to nie wychodzi, ale staram sie nie załamywac. Czasem jest również tak, że wpadnie mi coś do głowy i musze od razu to napisać bo inaczej mnie rozsadzi... no tak jest ze mną smile.gif


--------------------
'Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą'
Profesorze Włodku... na zawsze w naszych sercach ;*


Give me a whisper And give me sigh
Give me a kiss before you tell me godbye
Don't you take it so hard now
And please don't take it so bad
I'll still be thinking of you
And the times we had ... Baby

'Don't cry' Guns N'Roses

"Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avalon
post 14.04.2003 18:44
Post #7 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 360
Dołączył: 13.04.2003
Skąd: Gdańsk




Moje natchnienie pochodzi z dwóch żeczy.
Podobnie jak niektórzy inny, biorę natchnienie z przeczytania czegoś wciągającego, ale moje natchnienie pochodzi też nie raz od snów. Nie wiem czy wiecie o czymś takim jak Lucid Dreaming [Świadome Śnienie], Pozwala na robieniu we śnie żeczy których chcemy i możemy w nich robić praktycznie wszystko, głownie chodzi o to, żeby uświadomić sobie we śnie, że to jest sen i wtedy zaczyna się cała zabawa =) (jeżeli jest ktoś tym zainteresowany zapraszam na wyszukiware wp i wpisanie tam świadome śnienie), i właśnie z takich snów czerpię pomysły, wene i natchnienie =), Chodź ze zwykłych snów też czasem czerpałem jakieś pomysły...


--------------------
/pewnie znowu wpadlem na jednego posta/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 15.04.2003 14:00
Post #8 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Generalnie z głowy. Z tego co widziałem, przeżyłem, przeczytałem. Są dwa rodzaje natchnienia. Albo natychmiastowe które powstaje podczas pisania i samoistnie przelewa się na papier, albo też takie które rodzi pomysły wielkie(dla mnie) i trudne. Takie coś muszę w sobioe nosić długo. Mam pomysł na powieść od 2 lat ale jeszcze nie czuję się na siłach żeby ten pomysł wprowadzić w życie. Muszę go "donosić" w sobie aż dojrzeję.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ikar
post 15.04.2003 19:50
Post #9 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



[QUOTE=Avalon]wiecie o czymś takim jak Lucid Dreaming [Świadome Śnienie], [/QUOTE]

Sorki za off-topic, ale właśnie przed chwilą dowiedziałem się, że mój rodzaj snów ma swoją tak "uczoną" nazwę tongue.gif. Chyba zaledwie ze trzy razy w życiu nie miałem kontroli nad tym co się dzieje w moich snach... i to były jedyne trzy razy, w których nie czułem się pewnie w snach... smile.gif.

O ile to wogóle jest sen... Bo jestem całkowicie świadomy tego co się dzieje we śnie, a czasem nawet i wokół mnie - potrafię się w jednej chwili obudzić gdy coś ktoś do mnie powie, albo coś się obok mnie dzieje... ale ja wtedy chyba jednak śnię... - bo rozgraniczam to od "marzeń"... smile.gif


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Higlit
post 16.04.2003 20:58
Post #10 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: Gondor




Powiem szczerze:
nigdy nie dałam tutaj żadnego ficka,
a pisze.
Mój pamiętnik jest podzielony na dwie części:
rzeczywista i świat Hogwartu.
W tym drugim to ddzziiiwwwwwnnnneeeee rzeczy się dzieją,
i na różne tematy.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkLady
post 24.04.2003 13:20
Post #11 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 11
Dołączył: 16.04.2003




Ja mam podobnie. Stworze w umysle jakas krotka scenke, potem czesto ona mi sie sni. A sni sie tak dlugo, az ja z siebie wyrzuce. Inaczej nie da mi spokoju. A potem sni mi sie ciag dalszy... Absolutna podstawa jest zapewne podswiadomie wzieta z zycia codzinnego albo jakiejs ksiazki czy filmu, ale to tylko drobna czastka. Cala reszta to juz produkcja mojej chorej wyobrazni wink.gif


--------------------
Follow the white rabbit
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Silda
post 24.04.2003 15:13
Post #12 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 05.04.2003




mnie zazwyczaj chwyta natchnienie w wnajmniej oczekiwanych momentach. po prostu patrze sobie na coś i nagle w głowie zaczyna mi się układać jakaś historia. z prędkością błyskawicy wskakują kolejne wątki i mam prawie gotową historyjkę. kiedy jednak zdaję sobie sprawę z tego, co robię, pomysły przestają się pojawiać jak odjął i sama musze wymyślać zakończenia ficka. z założenia, bo niewiele kończę.


--------------------
sekai no hatemade
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ikar
post 29.06.2003 19:46
Post #13 

Mały człowieczek...


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Wawa :D

Płeć: Mężczyzna



Postanowiłem wskrzesić temat, a conajmniej go przypiąć - a nóż widelec komuś się przyda - szczególnie osobom szukającym natchnienia ^^ - więc po raz kolejny apel - zdradzajcie swoje pomysły na ficki i sposoby na natchnienie tongue.gif - kto wie? może zaowocuje to nowymi i niesamowitymi opowieściami? ^^


--------------------
"At least we had a chance to say... Goodbye"
Nie ma opowiadań doskonałych - są tylko takie, w których jeszcze nie znaleziono błędów... (albo już je poprawiono :D)
Tolerancja, Wolna wola, Miłość (:)), Optymizm :)
Największe polskie forum RPG by Forum: Strefa Forumowych RPG ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jade^_^
post 01.07.2003 00:46
Post #14 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 124
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: z dużej wsi

Płeć: Kobieta



Skąd biorę natchnienie?
Z wszystkiego co się da.... Tzn. głównie to z jakichś filmów, mang, komiksów lub gier... A nawet z życia codziennego lub (co najśmieszniejsze może) z piosenek... Jestem typową romantyczką (nie śmiać się tongue.gif ) z bujną wyobraźnią (chyba aż zbyt) i natchnienie u mnie pojawia się dość szybko i równie szybko potrafi zniknąć.. A żeby się pojawiło czasami wystarczy jakiś gest, jakiś dialog lub też całokształt.. Moje ficki (mam już ich kilka, ale żaden nie jest skończony) są oparte głównie na już istniejących postaciach, miejscach lub wątkach, ale zawsze wplatam w ten świat swoje elementy, na których potem opiera się fabuła.. Ja też nie potrafię sobie powiedzieć, że coś napiszę.. Mnie musi się albo nudzić, albo muszę mieć wenę, żeby coś pisać.
Głównie u mnie jest tak... Oglądam coś i trochę później albo nawet podczas pojawia mi się w głowie pomysł najpierw na sytuację, a potem zaczyna mi się układać wygląd dodanej osoby i tak powstają moje ficki.. To chyba tyle smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 02.07.2003 00:00
Post #15 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



kiedyś to przychodizło samo... siadałem do kompa i nagle ogarniała mnie ochota coś napisać, stworzyć.
potem jakoś to zanikło, wspomagałem się muzyką ale i to przestało pomagać.
ostatnio jakoś tak mało piszę, czasami wpadnie mi do głowy jakiś pomysł stworzony z kompilacji kilku motywów z różnych rzeczy - filmów, książek, mang, opowiadań... światów które znam...
brakuje mi tej pierwotnej siły, tego popędu do pisania...
szkoda że on umarł...

powiem Wam, nie ważne co się dzieje i co Wam mówią pielęgnujcie TO w sobie jeśli to macie. Nie dajcie temu umrzeć.


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pensy Nocard
post 03.07.2003 20:22
Post #16 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 35
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: z Warszawy




Ja mam często natchnienie jak oglądam jakiś nudny film smile.gif Mówię poważnie. Wtedy zwracam uwagę na szczegóły np. że jakaś dziewczyna wygląda jak córka Snape'a albo co i tak się zaczyna.
Często pomaga mi też, jak chcę nowe opowiadanie albo kolejną część poprostu usiąść przed monitorem, włączyć Worda i patrzeć na czystą stronę biggrin.gif Nawet jak piszę dalszą część, to zaczynam w nowym dokumencie i dopiero potem kopiuję do jednego.
Czasem też zaczynam od wymyślenia tytułu, a pomysł sam przychodzi.
No, ale ja za dobrze nie piszę, więc nie mówię żeby się do tego stosować biggrin.gif


--------------------
Pink it was love at first sight
Pink when I turn out the light, and
Pink gets me high as a kite
And I think everything is going to be all right
No matter what we do tonight

AEROSMITH :-)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 03.07.2003 20:57
Post #17 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



Natchnienie.....fajanie czasem mieć tongue.gif

ja czerpie z różnych żródeł mojej natchnienie

1. słucham ulubionej muzyki i wobrażam sobie różne sytuacje w jakich mogliby się znaleźć moi bohaterzy. Wyobrażam sobie co wtedy mówią, jak się zachowują, jakie gesty wykonują. A to wszystko jakoś tak z głowy przychodzi tongue.gif

2. tak jak mówili moi poprzednicy - filmy i ksiązki i to te dobre oraz ulubione. Szczególnie gdy są utrzymane w mrocznych, tajemniczych tematach lub gdy opowiadają o przyjaźni.

3. z reportaży telewizyjnych typu kroniki policyjne, uwaga! i inne opowidające o prawdziwym życiu, o zwyczajnych ludziach.

4. Niekiedy sytuacje jakie zachodzą wokól mnie mają duży wpływ na moje pisanie oraz ludzie z którymi się spotykam. Czasami spotykam ludzi o tak zróżnicowanych charakterach że niekiedy zaczerpuje to do opoiadań.

5. słucham kasety z muzyką do filmu "Pearl Harbor" - tak mnie jakoś natchnienie wtedy nawet trafia.....


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Megan
post 07.07.2003 12:54
Post #18 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 12
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Dolina Godrika




Chociaż narazie na forum nie zamieściłam żadnego to też piszę ficki, a natchnienie tak po prostu przychodzi. Tylko, że u mnie to jest dośc nietypowe, bo najpierw do głowy przychodzi zakończenie punkt kuliminacyjny całego opowiadania, a potem dopiero wymyślam opis postaci i resztę opowiadania.


--------------------
...And even left alone one day,
ain't gonna change, it's not my world,
before me there's a road I know,
the one I choose myself to go...

---------------------------
user posted image
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iskra
post 12.07.2003 01:22
Post #19 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 207
Dołączył: 06.06.2003

Płeć: Kobieta



Skąd? wink.gif Zewsząd. Dosłownie. Przychodzi samo. Powodowane jest śpiewem patków, słowami piosenki, włosami kumpla, żulem leżącym pod monopolowym, wilkiem z obrazka, ulicą główną, kobietą w czerwonej sukience, psem, lipą, miodem, pszczołam, stawem... wszystkim smile.gif Prawdę mówiąc pierwszy impuls do pisania to nic takiego, problemy zaczynają się kiedy trzeba to to rozwinąć i doprowadzić do końca tongue.gif Tak naprawdę do "natchnieni" i "wena" zalezy od czlowieka i jego wyobraźni, no i od otoczenia (natchnienie "zewsząd", pamietacie tongue.gif biggrin.gif )...

Jednego i drugiego zycze Wam bardzo serdecznie happy.gif


--------------------
...uuuu, powrót.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Atlashia
post 12.07.2003 07:06
Post #20 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 79
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Ja tu tylko na chwilę.




ja?
Wiadomo, ja raczej tworze opowiadanie pesymistyczne. Kiedy mam doła muszę sie wyzyć. Często jeśli jakiejś sceny nie potrafię opisać, zamykam się w pokoju i ją po prostu gram. Jednym słowem bawię się w aktorkę. Kiedy udaje mi się wczuć w rolę bohatera, odgrywam 'smutne sceny'. Tak się wczuwam w rolę że płaczę, jeśli ten bohater robi, czuję nienawiść jeśli on czuje to wlasnie do kogoś itp. Zupełnie jakby ta postac istniałą naprawdę i ja nia byłam i czuła to samo co ja.

Ale wracajmy do natchnienia. Kiedy pada, płaczę, czuję sie samotna. Samo mi przychodzi.


--------------------
Poszła, aha! ;D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klaud ze Slytha
post 12.07.2003 09:00
Post #21 

Ślizgonka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 430
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Mazańcowice

Płeć: Kobieta



Natchnienie?
"Nie zna dnia ani pory
Przychodzi nawet, gdy męczą nas nocne zmory"
jak napisałam w jednym z moich (jeszcze) nieopublikowanych wierszy.
Ale zazwyczaj je dostaję, jak przeczytam jakąś b. dobrą książkę, czasem podczas kąpieli, jak biegnę ze sklepu na wsi (gdzie budujemy sobie domek), nawet podczas gry w Baldur's Gate...no w wielu momentach...ale czasem...natchnienie to wydaje mi się zbyt słabe i nieosiągające dobrego poziomu by wyciągnąć kartkę i pisać coś.
Ale bardzo lubię pisać i lubię jak ktoś docenia moje wysiłki smile.gif
Nom to tyle.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Villemo
post 12.07.2003 09:08
Post #22 

Unregistered









Klaud, a kto nie lubi? happy.gif

Ja też piszę ewidentnie po to, żeby posłuchać uwag, ale przede wszystkim pochwał...uwielbiam jak ktoś chwali moje działa, skaczę wtedy z radości, wyciągam Bakę na wieeeelką wyżerkę....
A natchnienie czerpię z motywów jakiś książek, z muzyki Nightwisha [bo ciężko pisać coś przy ryku "THE GODS MADE HEAVY METAL!"] happy.gif" , no i z Arkadii.
Go to the top of the page
+Quote Post
Klaud ze Slytha
post 12.07.2003 13:42
Post #23 

Ślizgonka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 430
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Mazańcowice

Płeć: Kobieta



QUOTE (Villemo @ 12-07-2003 09:08)
Klaud, a kto nie lubi? happy.gif

Są ludzie i parapety Villemo smile.gif
Nie wiadomo, czy naprzykład jakiś forumowicz nie lubi pisać
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
loonatyk
post 25.07.2003 21:53
Post #24 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 146
Dołączył: 14.05.2003
Skąd: z manhattanu




Ja natchnień to mam dużo, najczęściej z filmów. Najgorsze jat to, że gdy mam już jakiś pomysł to nie umie doprowadzić go do końca. Zaczynam pisać, później czytam w pewnym momencie to co już stworzyłem i wydaje mi się to beznadziejne. Wtedy zawsze kończe. Dlatego nie mogliście do tej pory przeczytać niczego ode mnie. Niedawno znowu zacząłem pisać coś nowego. Na razie mie się podoba. Zobaczymy co będzie później.... Aha/acha (??) wracając do natchnień. Mi najlepiej pisze się przy muzyce, nie ważne, czy ostrej czy nie. W końcu każda niesie sobą jakąś treść. 3majcie kciuki za moje nowe opowiadanie XD


--------------------
yesterday i woke up sucking a lemon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SSWk
post 09.08.2003 20:07
Post #25 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 21.05.2003




Hmmmm siedzę w pokoju i naglebiorę zeszyt i zaczynam pisać po 10 stron ^^


--------------------
Ownlog
Nie klikaj tu!
Eliasie (ty wiesz, że do Ciebie mówię) jeśli to czytasz to odezwij się do mnie w jakiś sposób na GG!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony  1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.03.2024 06:16