Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

90 Strony « < 87 88 89 90 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Piłka Nożna, No zbiorówka do diaska no!

Ramzes
post 23.06.2008 00:09
Post #2201 

Mistrz Różdżki


Grupa: Prefekci
Postów: 1237
Dołączył: 06.08.2007
Skąd: Cz-wa/Krk

Płeć: Mężczyzna



blink.gif To, co się dzieje na tych mistrzostwach przekracza ludzkie pojęcie. Wczorajszego meczu nie oglądałem i słyszałem, że Rosjanie wygrali słusznie, ale to i tak nie zmniejsza żalu po przegranej Holendrów. No nic, trzeba czekać na następny turniej. I tym samym w turnieju nie pozostała żadna drużyna, której kibicuję, a przy okazji wychodzi na to, że Niemcom najbardziej będę kibicował w półfinałach dry.gif piłka nożna schodzi na psy


--------------------
As the philosopher Jagger once said - "You can't always get what you want"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rysiek_Kowal
post 23.06.2008 00:56
Post #2202 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 984
Dołączył: 12.07.2006

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Ramzes @ 23.06.2008 00:09)
piłka nożna schodzi na psy

To najgłupsze zdanie jakie można można powiedzieć o tym turnieju. Prędzej "wreszcie nie wygrywają ci sami", "każdy ma szansę", "ten kto wygrywa rzeczywiście gra świetny futbol, a już na pewno lepszy od drużyny przeciwnej."

Szkoda, że jest półfinał Turcja - Niemcy bo akurat te dwie drużyny z pozostałej czwórki grają najbrzydziej i najmniej zasługują na finał.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Miętówka
post 23.06.2008 10:40
Post #2203 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 558
Dołączył: 08.02.2007
Skąd: z górnej półki

Płeć: arbuz



Hiszpanie grają całkiem "ładnie" (dużo "ładniej" niż Turcy), tylko nie umieją strzelać bramek. Zupełnie jakby wszyscy mieli zeza.
Stawiam, że Rosjanie ograją ich 4:0 smile.gif


--------------------
"In the Internet nobody knows you're a dog"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 23.06.2008 10:44
Post #2204 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Akurat z Portugalią Niemcy zagrali całkiem ładny i składny mecz.
A Ballack jest Włochem Bawarii xD


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
feliztriste
post 23.06.2008 12:34
Post #2205 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 18
Dołączył: 23.10.2007

Płeć: Kobieta



największym przegranym meczu Włochy-Hiszpania jest dla mnie Donadoni. jedyny plus to taki, że po euro na pewno pożega się z reprezentacją. i bardzo dobrze. zatrudnienie go było wielkim błędem (gdyby Włosi jakimś cudem doszli do półfinału, to Donadoni zostałby na ławce - broniły by go wyniki i klauzula w kontrakcie, a na to po prostu nie zasługuje). nie mam pojęcia, dlaczego nie wyznaczył Del Piero do karnych, a już w ogóle nie mogę pojąć po jakiego groma pozwolił strzelać Di Natale. tylko głuchy by nie słyszał, jak hiszpańscy kibice gwizdali, gdy Antonio był przy piłce. jak on miał strzelić z tak przeczesaną po końcówce psychiką i wobec gwizdów tysięcy kibiców? De Rossi po raz kolejny niestety udowodnił, że zawodzi w stresujących, ważnych momentach sad.gif i też raczej strzelać nie powinien. a gdyby Pirlo grał... nie rozumiem też uporu w graniu na Toniego, który nie pokazał zbyt wiele (grał w każdym z dotychczasowych meczów, rozegrał pełny sezon w bundeslidze i ma swoje lata - miał prawo być zmęczony. poza tym każdy najdurniejszy obrońca połapałby się w tej taktyce na którą postawił Donadoni). czemu ani razu nie zagrał Boriello? nie rozumiem również jak król strzelców ligi, w której bramki zdobywa się najciężej, zostaje wpuszczony dopiero na 10 minut przed końcem, i to jeszcze po to, żeby nie strzelić karnego! gra Italii w meczu z Hiszpanią przypominała catenaccio z dawnych lat sad.gif gorszej taktyki Donadoni nie mógł wymyślić, a przecież w chwili obecnej Włosi dysponują o wiele większym potencjałem niż w przeszłości i tak grać po prostu nie muszą!
jak słusznie zauważył Boniek, Włosi mają w swojej historii mecze piękne i doskonałe, ale też brzydkie i przespane, i ten z Hiszpanią już wpisał się do tej drugiej grupy.

najbardziej szkoda mi Del Piero i Cannavaro nie będą mieli już okazji pokazać się na turnieju takim jak euro czy mundial.
a płaczący Pirlo pokonał mnie totalnie cry.gif

z całej włoskiej ekipy mogę pochwalić chyba jedynie Buffona, Chielliniego i Grosso - za kapitalną postawę i grę.

podsumowując: słaby selekcjoner (gdzie Inzaghi?) - słaba Italia sad.gif
w sumie nie ma się czemu dziwić, że przegrali (bo grając w ten sposób nie da się wygrywać), ale serce i tak boli.
no to co? czekamy na nowego trenera (LIPPI!).


dziwne to wszystko, bo teraz wychodzi na to, że będę musiała kibicować Hiszpaninom, bo są moim faworytem nr 3 (Włosi i Portugalczycy odpadli). ale jakoś nie dociera to do mnie i strasznie abstrakcyjne wydaje mi się teraz, żeby trzymać kciuki za drużynę, którą wyeliminowała mi Włochów (a jeszcze gdyby tego wszystkiego było mało, zaraz idę na hiszpański...).
właściwie teraz to już wszystko mi jedno, będę oglądała na chłodno, niech wygra futbol, z jednym zastrzeżeniem - wszyscy byle nie nasi wspaniali zachodni sąsiedzi, czyli Niemcy! do których niechęć dostałam w genach. Turcy zaimponowali mi nerwami ze stali, niesamowitą motywacją i grą do ostatniej sekundy - taka piłka mi się podoba (Niemcy jak to Niemcy - pewnie zlekceważą i obśmieją Turków w gazetach, a po meczu - mam nadzieję - będą płakać). Rosjanie odesłali Holendrów do domu (hehe), grając naprawdę imponująco (w tym nie było przypadku. byli po prostu o dwie klasy lepsi). a Hiszpania to jednak zawsze południowcy i mimo wszystko bliżej im do Włochów niż którejkolwiek innej drużynie.

byle NIE NIEMCY, naprawdę, i będę (względnie - bo nic nie wynagrodzi mi odpadnięcia Italii) ukontentowana.
a jak będzie finał Rosja-Turcja to będzie chociaż śmiesznie.


--------------------
ven conmigo al fin del mundo.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ramzes
post 23.06.2008 15:02
Post #2206 

Mistrz Różdżki


Grupa: Prefekci
Postów: 1237
Dołączył: 06.08.2007
Skąd: Cz-wa/Krk

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Rysiek_Kowal @ 23.06.2008 00:56)
QUOTE(Ramzes @ 23.06.2008 00:09)
piłka nożna schodzi na psy

To najgłupsze zdanie jakie można można powiedzieć o tym turnieju. Prędzej "wreszcie nie wygrywają ci sami", "każdy ma szansę", "ten kto wygrywa rzeczywiście gra świetny futbol, a już na pewno lepszy od drużyny przeciwnej."
*


To było zdanie ironiczne, ale widzę, że czasem bez emotek nie da rady tego pokazać. Wyraziłem w ten sposób swoje rozczarowanie tym, że drużyny, którym kibicowałem, odpadły. Zresztą, te mistrzostwa są naprawdę dziwne. W ćwierćfinałach odpadli trzej faworyci pojedynków. Jedynie Hiszpania wygrała swój mecz, ale i tak fartem (każdy zespół, który wygrywa po karnych, ma dla mnie farta) i jak tak będą grać z Rosją, to możemy mieć odwrócony wynik z grupy.

"ten kto wygrywa rzeczywiście gra świetny futbol, a już na pewno lepszy od drużyny przeciwnej." - taa, szczególnie pojedynek Turcja-Chorwacja to pokazał.

Co do półfinałów - meczu Rosja-Holandia nie widziałem, ale z tego, co przeczytałem, wydaje mi się, że zaprezentowali się najlepiej w ćwierćfinałach, więc wyrastają na faworyta. Żadnego z półfinalistów nie lubię, ale jednak najbardziej bym chciał widzieć Niemców jako zwycięzców (południowej Europie mówię nie). Natomiast, jeśli ma wygrać ładny futbol, to albo Hiszpania albo Rosja. Tak czy inaczej, na te mistrzostwa już patrzę mniej emocjonalnie i zwycięstwo, czy porażka któregokolwiek zespołu obejdą mnie mniej niż przegrane Chorwacji i Holandii.


--------------------
As the philosopher Jagger once said - "You can't always get what you want"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 25.06.2008 21:46
Post #2207 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Turcja gra nawet ładniej niż chciałam, żeby grała. poprzednimi meczami średnio sobie zasłużyła na półfinał i to co się dzieje teraz jest tak samo zadziwiające jak Rosja - Holandia. jeśli nie wygrają będzie mi podwójnie przykro i generalnie zawiedzie mnie ten turniej tylko, kiedy w finale wygrają Niemcy.

edit:
darzę sympatią inne narodowości i nie mam właściwie nic (albo bardzo mało) przeciwko temu, żeby homoseksualiści mogli adoptować dzieci, ale ojej jak nienawidzę reprezentacji Niemiec! nawet mnie jeszcze nie interesowały jakoś szczególnie ani piłka, ani Brazylia podczas finału MŚ '02, kiedy to sobie uświadomiłam. żeby już nie wspominać o stylu gry- fryzury gorsze niż najtragiczniejsze momenty Beckhama, a tych, którzy ich nie mają i tak można się przestraszyć. przykro mi się robi jak kamera pokazuje Lehmanna, który i tak przecież ustępuje pod tym względem poprzednikowi. No i najmniej przeze mnie lubiany piłkarz świata. mówiąc krótko- mogę się nawet zniechęcić do piłki nożnej, jeśli ograją którąś z tych fajnych, grających ofensywnie drużyn.
poza tym naprawdę mi szkoda świetnej dzisiaj Turcji. nie odstępowali co prawda strasznej, ale zawsze liczącej się drużynie. a biorąc pod uwagę, że dźwigali nie bez powodu tytuł najgorszej do tej pory drużyny, której udało się prowadzić tylko przez 2 minuty, a w dodatku byli pozbawieni ważnych zawodników- jest za co chwalić. gdyby udało im się wygrać, powiedziałabym, że za takie mecze lubię piłkę nożną. tym razem jednak odwrotnie.

Ten post był edytowany przez Potti: 25.06.2008 23:14


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 26.06.2008 22:29
Post #2208 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



wreszcie hiszpania gra tak jak nigdy i wygrywa jak nigdy.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 26.06.2008 22:30
Post #2209 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



niemcy me?


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 26.06.2008 22:32
Post #2210 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



sam nie wiem, ale wiem, że finał będzie wielce ciekawy. cholera ktoś w ogóle pamięta jakieś potyczki hiszpania-niemcy w historii futbolu? bo jak sięgam pamięcią to nie mogę sobie przypomnieć czy widziałem kiedyś taki mecz =D


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 26.06.2008 22:33
Post #2211 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



ma ktoś tv z anteną na zbyciu na nd? ech.


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 27.06.2008 00:11
Post #2212 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



przypuszczam, że w Krakowie można obejrzeć mecz w kilku miejscach poza swoim mieszkaniem wink2.gif

a Hiszpanie mają duże szanse, jeśli psychicznie będzie ok.

Ten post był edytowany przez Potti: 27.06.2008 00:11


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 27.06.2008 11:17
Post #2213 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



grimson, ostatni mecz o stawkę hiszpania-niemcy był w usa na world cup. taaaki mały byłem.


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 27.06.2008 11:43
Post #2214 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Tjaaa... Hiszpania w finale. Wydawalo sie rownie prawdopodobne, co Rosja w półfinale.
Ale i tak wygraja Niemcy. Solidnie ida przed siebie, nie kalkulują, nie liczą na słabość rywali [hello Poland], wychodza po prostu na boisko i wygrywaja. Cos jak Wlosi, tyle ze mam do nich mniejsza awersje wink2.gif


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 27.06.2008 12:41
Post #2215 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
feliztriste
post 27.06.2008 13:29
Post #2216 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 18
Dołączył: 23.10.2007

Płeć: Kobieta



mecz Turcja-Niemcy oglądałam w barze. gdy Turcy zdobywali bramki wszyscy cieszyli się, natomiast gdy Niemcy strzelali słychać było tylko jęk niezadowolenia i zawodu.

Niemcy w tym turnieju to jak dla mnie dowód na to, że można grać marnie i wygrywać. Turcja mimo ogromnych problemów kadrowych zagrała najlepszy mecz na turnieju. przeważała przez całe 90 minut, co potwierdzają wszystkie statystyki. więcej posiadania piłki, więcej celnych strzałów na bramkę. niestety kilka błędów indywidualnych spowodowało, że Dojczland fuksem wygrał. mam nadzieję, że dostanie w kość od Hiszpanii. fajnie by było.

kopać niemca, fuerza espana! :D


--------------------
ven conmigo al fin del mundo.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 27.06.2008 14:42
Post #2217 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



szczerze życzę hiszpanom wygranej. moze w koncu uda im się coś wygrać.


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 27.06.2008 14:51
Post #2218 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Nie obraze sie, jezeli wygra ktokolwiek. Acz bardziej cieszylbym sie z niemieckiego czempiona. Taki przeblysk sympatii powodowany starą Borussią Dortmund. Tą bardzo starą - z czasów Sammera.


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 27.06.2008 15:00
Post #2219 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



No nie. To tylko metal może być za Niemcami =DDD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 27.06.2008 15:13
Post #2220 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Tfardym cza być =P


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 30.06.2008 08:27
Post #2221 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



ale niemce dali dupy ;d


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 30.06.2008 08:37
Post #2222 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



No, to do zobaczenia Hiszpanio w kolejnym finale. AD 2032 ;p


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 30.06.2008 22:14
Post #2223 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Nikt nie porusza tematu, to dopisze swoje trzy maksymalnie subiektywne zdania.

Sposrod czterech druzyn polfinalowych, trzy graly pilke czysto ofensywna. Wreszcie! Mam nadzieje, ze ten trend utrzyma sie na najblizszym Mundialu, a zespol grajace wyraznie 'do tylu' i liczace na kontry odpadna juz w fazie grupowej.
Stanowcze NIE dla Grecji! [i Wloch xP]

Bałkany znow licza sie w europejskim futbolu. Co prawda Rumuni ani Chorwaci zbyt wiele nie ugrali, ale zaprezentowali sie conajmniej poprawnie, momentami nawet zachwycali ograniem i wyrafinowaniem, ktorego spodziewac bylo sie moza po Wlochach czy Francuzach.

Rosjanie. Czyli Polacy patrzcie i uczcie sie. Tam z - za przeproszeniem - gowna ulepiono porcelane. Kosztowalo to sporo czasu, jeszcze wiecej kasy, ale efekt zachwycał.

Hiszpanie. Moze dlatego, ze poza finalem nie widzialem ich zadnego meczu jakos orgazmu z powodu ich wygranej nie przezywam. Acz statystyki z turnieju - jak marzenie. /salute


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 26.08.2008 22:33
Post #2224 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Wisła wygrała z Barceloną
o lawd!


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 27.08.2008 18:54
Post #2225 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



:o
a ja nawet byłam w krk wtedy, ale niestety już nie na moim starym osiedlu, gdzie newsy dotarłyby do mnie immediately


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

90 Strony « < 87 88 89 90 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 14.05.2024 00:02