Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

10 Strony « < 4 5 6 7 8 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Official Bleech Topic, Oficjalny temat bluzgowin :P

Mroczny Wiatr
post 07.09.2005 11:31
Post #126 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 223
Dołączył: 07.09.2005
Skąd: Mroczny Zakątek

Płeć: Mężczyzna



tongue.gif Nareszcie skonczyłem czytać i powiem że jakos po V tomie oczekiwałem związku Harry+Luna. Zawiodłem się na zaproszeniu Luny przez Harry'ego na przyjecie. Myślałem że sie odstawi jak Hermiona w IV tomie na balu ale i tak trzeba jej pogratulowac że ściągnęła z siebie te kapsle laugh.gif


--------------------
Jeżeli sądzisz że w dobie Harry'ego Potter sztuka komputerów zanika ....... zapraszam do centrum chłodzenia i wyciszania PC cooling

The Dark Lord shall raise again!.....Give me your hand Wormtail.....Yes Master, thank you Master!.....The other hand!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 08.09.2005 01:19
Post #127 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



A zauwarzyłaś, że Potter wział ją za rękę. Trzymał ja za rękę słitttt. SQUIEEEEEE
XDD

Zresztą pamietajcie:
QUOTE(Matti)
I nadal mi się wydaje że nie doceniacie Luny.
Ona zginie aby uratować Harry'ego, tego jestem pewien.
Będzie kluczową postacią, której miłość dopełni zaklęcia ropoczętego przez Lily Evans.


a jak nie to kurna napisze własny VII tom tak mi dopomóż Bóg

Ten post był edytowany przez kubik: 08.09.2005 01:21


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mroczny Wiatr
post 08.09.2005 08:55
Post #128 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 223
Dołączył: 07.09.2005
Skąd: Mroczny Zakątek

Płeć: Mężczyzna



A mają już aktorke do odegrania roli panny Lovegood w V części? blink.gif


--------------------
Jeżeli sądzisz że w dobie Harry'ego Potter sztuka komputerów zanika ....... zapraszam do centrum chłodzenia i wyciszania PC cooling

The Dark Lord shall raise again!.....Give me your hand Wormtail.....Yes Master, thank you Master!.....The other hand!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 08.09.2005 12:10
Post #129 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



There ya go:

Rachel Hurd-Wood
user posted image

Nie, nie ma jeszcze ale to jest mój typ na nią od czerwca 03
In plus mozna zaliczyc ze jest angielką [no przynajmniej tak wychodzi z jej oficjalnej strony].


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mroczny Wiatr
post 08.09.2005 12:45
Post #130 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 223
Dołączył: 07.09.2005
Skąd: Mroczny Zakątek

Płeć: Mężczyzna



nawet nawet, nie powiem blush.gif


--------------------
Jeżeli sądzisz że w dobie Harry'ego Potter sztuka komputerów zanika ....... zapraszam do centrum chłodzenia i wyciszania PC cooling

The Dark Lord shall raise again!.....Give me your hand Wormtail.....Yes Master, thank you Master!.....The other hand!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gem
post 08.09.2005 13:36
Post #131 

Magik


Grupa: Prefekci
Postów: 749
Dołączył: 24.07.2005
Skąd: z oślizłego lochu >:]

Płeć: Kobieta



Eeeee...trochę za mało wyłupiaste oczy...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mroczny Wiatr
post 08.09.2005 16:00
Post #132 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 223
Dołączył: 07.09.2005
Skąd: Mroczny Zakątek

Płeć: Mężczyzna



Doda się okulary, założy się różdżkę za ucho i bedzie dobrze tongue.gif


--------------------
Jeżeli sądzisz że w dobie Harry'ego Potter sztuka komputerów zanika ....... zapraszam do centrum chłodzenia i wyciszania PC cooling

The Dark Lord shall raise again!.....Give me your hand Wormtail.....Yes Master, thank you Master!.....The other hand!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 08.09.2005 17:49
Post #133 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Nie tak łatwo znaleźć kogoś "wyłupiastego", no... Dobra jest, Kubuś, dobra jest biggrin.gif A ile ma lat? (edit: 15, aha. No w sumie ok.)

P.S. Taaak, Harry wziął ja za rękę, i ogólnie ten bal to był świetny pomysł ;] Harry mógł wziąć KAŻDĄ, a wybrał Loony Lovegood, jak to powiedział Ron. No ale w sumie, patrząc na to, co stało się potem.... co z tego? dry.gif

EDIT: Chociaż w sumie na niektórych zdjęciach to ona trochę brzydka jest tongue.gif Jakaś zębata taka tongue.gif

user posted image

Co za idiota pomalował jej usta na czerwono... ?

Ale ujdzie w tłoku. Wnioskuję z tego co znalazłam, że w Piotrusiu Panu grała Wendy, tak? Nie oglądałam... :]

Ten post był edytowany przez kkate: 08.09.2005 17:54


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mroczny Wiatr
post 08.09.2005 19:22
Post #134 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 223
Dołączył: 07.09.2005
Skąd: Mroczny Zakątek

Płeć: Mężczyzna



Do filmu raczej jej nie wyszminkują tongue.gif
A tak wogóle, bo nie wiem czy jest gdzieś na forum poruszone
Jak wam się podobał nowy minister magi? Dla mnie to on jakis pod wpływem imperiusa i szkoda że Knota zdegradowali biggrin.gif


--------------------
Jeżeli sądzisz że w dobie Harry'ego Potter sztuka komputerów zanika ....... zapraszam do centrum chłodzenia i wyciszania PC cooling

The Dark Lord shall raise again!.....Give me your hand Wormtail.....Yes Master, thank you Master!.....The other hand!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 08.09.2005 21:46
Post #135 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



No własnie Kkate ona wcale nie jest piekna i o to chodzi :dementi: Aha bądź taka kochana i znajdź mi stronę z petycją do WB o jej angaż na rolę panny Lovegood.

Na zachete:
-'-,-'-@

QUOTE(Gem)
Eeeee...trochę za mało wyłupiaste oczy...

A jakby bohater nie miał nogi? Też pewnie byłoby narzekanie, że nogi ma całe. ;)

QUOTE(Mroczny Wiatr)
Jak wam się podobał nowy minister magi? Dla mnie to on jakis pod wpływem imperiusa i szkoda że Knota zdegradowali

Szczeże mówiąc spodziewałem się, że stary Fudge będzie jedna z pierwszych ofiar Toma :P



--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mroczny Wiatr
post 09.09.2005 13:22
Post #136 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 223
Dołączył: 07.09.2005
Skąd: Mroczny Zakątek

Płeć: Mężczyzna



Chodzi mi o to podejście Scrimgeoura do Harrrego. Naprawde odniosłem dziwne wrażenie czytając ksiązkę, jakby coś było nie tak. Stawiam na to że w VII tomie znowu może być zmiana ministra biggrin.gif


--------------------
Jeżeli sądzisz że w dobie Harry'ego Potter sztuka komputerów zanika ....... zapraszam do centrum chłodzenia i wyciszania PC cooling

The Dark Lord shall raise again!.....Give me your hand Wormtail.....Yes Master, thank you Master!.....The other hand!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mione
post 09.09.2005 14:41
Post #137 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 141
Dołączył: 17.07.2005

Płeć: Kobieta



biggrin.gif Apropo niekończących się narzekań na romanse w HBP...na Fictionalley trafiłam na post gościa pocieszającego fanów Wolfstar ( jak ktoś nie wie- fani najsłynniejszej pary Slash wszechczasów, czyli Syriusza&Remusa), których para Tonks&Remus doprowadziłą do spazmów wściekłości. Chłopak pocieszył ich mówiąc, że powinni się cieszyć że para ta nie zaistniała w książce, bo biorąc pod uwagę kiczowatość i tandetę romansów w "Księciu Półkrwi" wyglądałoby to zapewne tak.

QUOTE
"Ginny: Sirius... I know you were in prison all that time, but you've been out for three years, now. So, quit moping around, you loser! And get a haircut! You look like a bum!

Everyone Else In Room: Aww... She's so adorable when she does that.

Sirius: Sob! Mope! I've been pining away for Remus for 20 years, now, but he doesn't return my love! Whimper.

Ginny: There, there... Just keep doint that. He'll come around, eventually.

Sirius: Oh, Ginny, you're so wonderful and beautiful and perfect... I'd be in love with you if I wasn't gay...

Remus: (walks into room, sees this) Grrrr! Snarl! I feel a monster rising in my chest!!! It's a beast screaming to get out!!!

Ginny: But, this isn't a full moon tonight.

Remus: It's not that... Seeing you two has put me in a jealous rage! I now realize I'm in LOVE!!!

Ginny: But... I'm already with Harry.

Remus: Not you!!! Though if I wasn't gay...

Sirius: You mean? (tearing up)

Remus: But, Sirius, it cannot be. I'm too poor, too old, too dangerous and a werewolf, and stuff...

Sirius (jumping on him like a hyena) : But I dont care either, I dont care either!"

Your ship may not be canon, but at least it isn't ruined for you.

--------------------------------------------------------------------------------


tongue.gif co moim skromnym zdaniem świetnie podsumowuje wątki romantyczne w HBP a przy okazji postać Ginny.

Ten post był edytowany przez Mione: 09.09.2005 14:46


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mroczny Wiatr
post 09.09.2005 16:01
Post #138 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 223
Dołączył: 07.09.2005
Skąd: Mroczny Zakątek

Płeć: Mężczyzna



wink.gif i znowu niesmacznie mi po przeczytaniu tego posta tongue.gif


--------------------
Jeżeli sądzisz że w dobie Harry'ego Potter sztuka komputerów zanika ....... zapraszam do centrum chłodzenia i wyciszania PC cooling

The Dark Lord shall raise again!.....Give me your hand Wormtail.....Yes Master, thank you Master!.....The other hand!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 09.09.2005 17:34
Post #139 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



zaje-iste!


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gem
post 12.09.2005 16:23
Post #140 

Magik


Grupa: Prefekci
Postów: 749
Dołączył: 24.07.2005
Skąd: z oślizłego lochu >:]

Płeć: Kobieta



Jeżeliby tak wyglądał cały Hp to podejrzewam, że niebyłby juz tak popularny...:|


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bellatrix Black
post 08.10.2005 09:56
Post #141 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 48
Dołączył: 06.10.2005




w 6tomie za duzo bedzie migdalenia sie, dziubdziubkowania itp


--------------------
'The Dark Lord will rise again! Throw us into Azkaban, we will wait! He wil rise again and will come for us, he will reward us beyond any of his other supporters! We alone were faithful! We alone tired to find him!'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 09.10.2005 19:09
Post #142 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Będzie? :] To my o czymś nie wiemy? :]


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gem
post 10.10.2005 20:02
Post #143 

Magik


Grupa: Prefekci
Postów: 749
Dołączył: 24.07.2005
Skąd: z oślizłego lochu >:]

Płeć: Kobieta



No wiesz kkate...tutaj po prostu sa osoby lepiej poinformowane... dry.gif ...tej!! To może my złą wersję przeczytaliśmy ??? dementi.gif Qrczę...co za pech...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hito
post 11.10.2005 18:41
Post #144 

Magik


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 751
Dołączył: 11.10.2005
Skąd: Częstochowa/Wrocław

Płeć: Mężczyzna



VI tom wydawał się krótki i taki powierzchowny, po takiej cegle, jaką był Zakon Feniksa. Niektóre znane postacie (jak np. Hagrid) nie miały za wiele wystąpień na kartach książki.
Dumbledore powinien nie tylko pokazywać Harry'emu przeszłość Voldemorta, ale, jak sugerowali przyjaciele chłopaka, nauczyć go jakiś zaawansowanych zaklęć obronnych. Czy wiedza o Merope przyda się Potterowi, jeśli będzie on martwy?
Romase... huh, nie powiem, wolałbym, żeby inaczej się potoczyły. Przede wszystkim, Ron moim zdaniem kompletnie nie pasuje do Hermiony. Przeciwieństwa się przyciągają prawda, ale jak dla mnie, to szczęśliwego, długiego związku to nie stworzą. Chyba nie muszę pisać, kto według mnie byłby lepszym kandydatem dla panny Granger.
Bitwa o Hogwart mogłaby być lepsza - dłuższa i bardziej dramatyczna. Naczytałem się o niej sporo (ach, te spoilery), a w sumie niewiele było do czytania. Już nie wspomnę o tym, że Hermiona nie brała w niej udziału (ona to ma pecha, pierwsza upadła w bitwie w Departamencie Tajemnic. Chyba pani Rowling ostatnio coś do niej ma).
Za duże różnice charakteru, niektórzy zmienili się dość znacznie po upływie dwóch tygodni (koniec roku-I rodział Księcia). Harry nie wrzeszczy, Hermiona ugania (no, może trochę przesadzam) się za Ronem i vice versa...
Aha, jeszcze dwie sprawy:
1) za mało Luny (przyjęcie Slughorna, a taka była ładna okazja, by dać pannie Lovegood więcej czasu książkowego)
2) dlaczego McLaggen nie obronił dopiero ostatniej bramki? Czyżby confudus działa z opóźnionym zapłonem?


--------------------
Mój nowy fic

One in Fire Two in Blood
Three in Storm Four in Flood
Five in Anger Six in Hate
Seven Fear Evil Eight
Nine in Sorrow Ten in Pain
Eleven Death Twelve Life Again
Thirteen Steps to the Dark Man’s Door
Won’t be turning back no more
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinigami
post 22.11.2005 23:42
Post #145 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 21.11.2005




Ta książka to najgorsza część, jaką czytałam dry.gif to było nudne wszystkie części do tej pory pochłaniałam jednym tchem a teraz jak czytałam dwa rozdziały dziennie to mnie nudziło 2/3 książki było do niczego właściwie nic się nie działo. O ile poprzednie książki miały w sobie to "coś" to moim zdaniem ta nie miała tego w ogóle.

Największą wadą tej książki jest Ginny thumbdown.gif piękna, wysportowana, potężna. Mary Sue pełną gębą.
Wątki romansowe były do niczego dry.gif
Scena w skrzydle szpitalnym, kiedy Tonks rzuca się na Lupina, do dziś nie wiem czy to miało być poważne czy śmieszne (jak dla mnie wyszło raczej żałośnie dry.gif)
Jak na razie to jedyna część do której nie wróciłam i do której nie zamierzam wracać.


Ten post był edytowany przez Shinigami: 05.12.2005 14:29


--------------------
Po przeciwnej stronie horyzontu małe słońce Dysku starało się jak mogło, by zajść normalnie. Jednak zyskało ledwie tyle, że miasto - nigdy nie oszałamiające urodą - przypominało teraz obraz fanatycznego artysty, który narkotyzował się pastą do butów.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hito
post 22.11.2005 23:52
Post #146 

Magik


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 751
Dołączył: 11.10.2005
Skąd: Częstochowa/Wrocław

Płeć: Mężczyzna



Tak zupełnie przy okazji... ostatnio bardzo często Ginny nazywana jest Mary Sue. To oznacza, jak rozumiem, że jest taka perfekcyjna, jak ją sportretowała Rowling w 6 tomie.
Ale, moje pytanie brzmi - skąd się ta nazwa wzięła?


--------------------
Mój nowy fic

One in Fire Two in Blood
Three in Storm Four in Flood
Five in Anger Six in Hate
Seven Fear Evil Eight
Nine in Sorrow Ten in Pain
Eleven Death Twelve Life Again
Thirteen Steps to the Dark Man’s Door
Won’t be turning back no more
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 23.11.2005 14:32
Post #147 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



QUOTE(Hito @ 11.10.2005 19:41)
1. Dumbledore powinien nie tylko pokazywać Harry'emu przeszłość Voldemorta, ale, jak sugerowali przyjaciele chłopaka, nauczyć go jakiś zaawansowanych zaklęć obronnych. Czy wiedza o Merope przyda się Potterowi, jeśli będzie on martwy?
2.Chyba nie muszę pisać, kto według mnie byłby lepszym kandydatem dla panny Granger?
3. Już nie wspomnę o tym, że Hermiona nie brała w niej udziału (ona to ma pecha, pierwsza upadła w bitwie w Departamencie Tajemnic. Chyba pani Rowling ostatnio coś do niej ma).
4. Za duże różnice charakteru, niektórzy zmienili się dość znacznie po upływie dwóch tygodni (koniec roku-I rodział Księcia). Harry nie wrzeszczy, Hermiona ugania (no, może trochę przesadzam) się za Ronem i vice versa...
*



Ad.1) Wiedział co robi - nawet w książce Harry powątpiewał czy ten sposób kształcenia go ma sens i Dumbledore te wątpliwości zignorował. Jak dla mnie sprawa jest prosta. Na płaszczyźnie 'magicznej' Potter nie ma szans. I nie będzie miał. Voldemort walczył z Dumbledorem jak równy z równym, Harry przy nich nie potrafi n.i.c.z.e.g.o. i jedno zaklęcie w tą czy w tamtą niczego by tutaj nie zmieniły. To właśnie poznanie wroga i wykorzystanie jego słabości będzie kluczem. Jedyną szansą.

Ad.2) Musisz, ja nie wiem. Bo wg. mnie Ron, hehe. Serio.

Ad.3) Chce ją oszczędzić. Hermiona nie nadaje się do pracy 'w terenie'. Po co ją tam pchać jako piąte koło u wozu. Ona pracuje w sztabie i niech tak zostanie.

Ad.4) Tu zgadzam się po części. Problem Hermiony i Rona akurat dla mnie nie istnieje - czasem w jeden dzień człowiek sobie różne rzeczy uświadamia. Bardziej dziwiło mnie raczej szybkie odfajkowanie żałoby po Syriuszu. Na końcu "ZF" Harry był załamany i bardzo przygnębiony. W "Księciu" jakoś tego nie widać. Łatwo zapomnieć, że Syriusz zginął.

Co wy macie do tej Ginny? Mało to dziewczyn na świecie, które są i fajne, i ładne i wyportowane i odważne? Dajcież jej spokój...

Ten post był edytowany przez Katon: 23.11.2005 14:33
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hito
post 23.11.2005 16:40
Post #148 

Magik


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 751
Dołączył: 11.10.2005
Skąd: Częstochowa/Wrocław

Płeć: Mężczyzna



No właśnie jest ich za mało, w przeciwnym wypadku nie byłoby kawalerów smile.gif
Ponawiam pytanie o Mary Sue. A teraz:

1. Ja wiem, że Harry nigdy by Voldiego w czystym pojedynku magicznym nie pokonał, ale nauczenie go jakiegoś skutecznego czaru obronnego (a nie ofensywnego, zaznaczam) chyba miałoby sens? Przez cały rok chyba Potter poradziłby sobie z opanowaniem jednego, dobrego czaru.
2. Hehe. Dla mnie w tej kwestii Harry>Ron.
3. Nie nadaje się? Odważna jest? Jest. Zna najwięcej czarów z całej Armii Dumbledora? Zna. Nie mówię, żeby Hermiona stanowiła pierwszą falę natarcia, jednak w bitwie ze śmierciożercami powinna grać dużą rolę (na pewno większą, niż jej się trafiła w HBP)
4. Z tym uświadamianiem - uff, czyli związek Harry/Hermiona ma jeszcze szanse smile.gif
Jeśli chodzi o Syriusza - też się zgadzam. Przynajmniej Harry wkurzył się na Fletchera (czy ja mu tam było), że kradł dobra z domu Syriusza.


--------------------
Mój nowy fic

One in Fire Two in Blood
Three in Storm Four in Flood
Five in Anger Six in Hate
Seven Fear Evil Eight
Nine in Sorrow Ten in Pain
Eleven Death Twelve Life Again
Thirteen Steps to the Dark Man’s Door
Won’t be turning back no more
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 28.11.2005 10:53
Post #149 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



A tu znou był jakiś mój post, jestem tego pewien. I nie ma go. Zwariowałem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hito
post 28.11.2005 12:19
Post #150 

Magik


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 751
Dołączył: 11.10.2005
Skąd: Częstochowa/Wrocław

Płeć: Mężczyzna



Patrz moje wyjaśnienie w temacie o nowym filmie.
To forum musi byc wyjątkowo spokojne, skoro nigdy nie doświadczyliście awarii bazy danych smile.gif


--------------------
Mój nowy fic

One in Fire Two in Blood
Three in Storm Four in Flood
Five in Anger Six in Hate
Seven Fear Evil Eight
Nine in Sorrow Ten in Pain
Eleven Death Twelve Life Again
Thirteen Steps to the Dark Man’s Door
Won’t be turning back no more
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

10 Strony « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.04.2024 08:05