Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

15 Strony « < 11 12 13 14 15 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Co myślicie o Harrym?, Jako postaci książkowej...

Ronald
post 19.11.2005 16:58
Post #301 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Katon> przeczytaj jeszcze raz Zakon Feniksa i potem zacznij sie spierać mad.gif Tam masz wszystko napisane to o czym pisze.

smagliczka>tak w zasadzie to sie z Tobą zgadzam.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smagliczka
post 19.11.2005 17:14
Post #302 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 638
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Warszawa

Płeć: Kobieta



ach Ronald wiem o co ci chodzi ...ale zauważ ,że gdy Harry nawciskał swoim przyjaciołom był jeszcze roztrzęsiony po tym całym napadzie dementorów, i tych listach z ministerstwa...po prostu pękł, puściły mu nerwy i wyżył się właśnie na osobach mu najlbiższych , wypłuł z ziebie całą gorycz torchę nie fortunnie ubierając w słowa.

nie sadzę , by uważał się za wielkiego bohatera i swoje zasługi opiewał ponad wszystko...po prostu w tym akurat momencie, był mocno zdenerwowany...a fak, że musi wszystkiem stawiać czoło SAM, wcale nie sprzyjał utrzymaniu na wodzy jego nerwów!!!

oczywiście nie usprawiedliwiam jego wybuchu i wyżywania się na najbliższych, nie powinien!!! ( czy my zawsze i w każdych okolicznoścach zachowujemy się właściwie???)

ale jest tylko człowiekiem!!!!a Ron i Hermiona chyba doskonale zrozumieli co czuł w tym momencie wink2.gif

Ten post był edytowany przez smagliczka: 19.11.2005 17:28
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 19.11.2005 21:51
Post #303 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



masz racje smagliczka, ale trzeba pamiętać, że na poaczątku HP i ZF przed napaścią dementorów, HArry myslał, dlaczego nikt go nie powiadamia o tym co sie dzieje. Mówił do siebie coś w stylu "przeciez to ja o wszystkim powiedziałem, ja sprowadziłem ciało, ja ujawniłem powrót Lorda, a nie odstaje zadnych wiadomości" oraz "Ron obiecał mnie zaprosić do siebie na wakcje i na razie nic, pewnie sie teraz bardzo dobzre bawi z Hermioną" i wyobrażal sobie ich w Norz. A tego juz nie można tłumaczyć roztrzęsieniem. Fakt, ze mógł się wkurzyć, tak jak każdy, ale jak my sie w taki sposób wkurzymy(czyli taki z deka samolubny) to nie zwracamy na to uwagi, a ze Harry jest postaciąksiażkowa i czytamy jego perypetie możemy to tak odbierać. Więc KAton źle robi atakując ludzi o podobnych myślach co ja.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 19.11.2005 23:04
Post #304 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



Hej, hej, hej, Ron, powoli.
Owszem, Harry tak mówił. Ale weź proszę ja ciebie pod uwagę, że stwierdzenie "to ja musiałem zmierzyć się na śmierć i życie z najgorszym czarnoksiężnikiem jakiego wydał świat i to ja widziałem jak zupełnie niewinny chłopak niejako przeze mnie umiera, a teraz wszyscy zachowują się, jakbym był za głupi, żeby wiedzieć, co się wokół mnie dzieje, a Hermiona i Ron na pewno TAM są i o wszystkim wiedzą"* to nie to samo, co powiedzieć "to ja w zeszłym roku wygrałem Puchar Quidditcha, a ci wredni dorośli nie chcą mi powiedzieć, co knuje kapitan przeciwnej drużyny". Kiedy człowiek znajduje się pod taką presją, pierwszy raz czuje się odpowiedzialny za czyjąś śmierć i jednocześnie ma świadomość, że następni ludzie mogą przez jego "błąd" (bo czy Harry popełnił jakiś błąd?) zginąć, chyba nie ma się co dziwić, że chce się rzucić w wir walki, nie? Po tylu przeżyciach, nagle odcięty od wszelkich informacji, zadań, zamkniętu przez miesiąc w domu mugolskiego wujostwa, które o niczym nie ma pojęcia i jest tak irytująco spokojne, chyba nie nie ma się co dziwić, że świadomość, że jego przyjaciele są prawdopodobnie doskonale poinformowani o wszystkich wydarzeniach działa na niego tak frustrująco.
Krótko mówiąc, założę się, że będąc w jego sytuacji i wieku zachowywałbyś się DOKŁADNIE tak samo.

*zdanie-koszmarek, wiem, ale ułożone tak celowo (;


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 20.11.2005 09:23
Post #305 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Jeśli o wiek chodzi to jestem eteraz w jego wieku.
może i masz racje, ale spójrzmy na to ze strony innych. Można zrozumiec, że we Więzniu sie wściek ze mu Hagrid o Syriuszu nie powiedział, ale HAgrid nie musaił tego robić i Harry o tym ie pomyślał,a chciał mu to wyrzucić. A Ron i HErmiona nie mieli wpływu na to co sie z Harrym stanie, czy go zabiorą, czy zostawią. I nie mogli tez pisać nie dlatego, ze niechcieli, ale dlatego, ze im zabroniono. A napewno chcieli to zrobić.

Poza tym HArry ma tyle kasy,a nigdy nie podzielił sie z Wesleyami choć są dla niego jak rodzina mad.gif


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 20.11.2005 10:49
Post #306 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Ronald @ 20.11.2005 10:23)
Poza tym HArry ma tyle kasy,a nigdy nie podzielił sie z Wesleyami choć są dla niego jak rodzina mad.gif
*



Wiesz co chyba rzeczywiście masz rację. Tyle razy się czytało książke i jakoś na to nie wpadłem. Choć Harry pewnie wie że rodzice Rona nie wzieli by od niego pieniędzy. Zresztą przecież jak co do czego przychodziło to Harry postawił Ronowi te okulary na mistrzostwach świata, no i dał swoją nagrodę z turnieju Trójmagicznego bliżniakom więc chyba jednak nie masz racji tongue.gif

Ten post był edytowany przez Lupek: 20.11.2005 10:51
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 20.11.2005 12:57
Post #307 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Lupek @ 20.11.2005 11:49)
QUOTE(Ronald @ 20.11.2005 10:23)
Poza tym HArry ma tyle kasy,a nigdy nie podzielił sie z Wesleyami choć są dla niego jak rodzina mad.gif
*



Wiesz co chyba rzeczywiście masz rację. Tyle razy się czytało książke i jakoś na to nie wpadłem. Choć Harry pewnie wie że rodzice Rona nie wzieli by od niego pieniędzy. Zresztą przecież jak co do czego przychodziło to Harry postawił Ronowi te okulary na mistrzostwach świata, no i dał swoją nagrodę z turnieju Trójmagicznego bliżniakom więc chyba jednak nie masz racji tongue.gif
*


Tak, i wspaniałomyślnie oddał Ginny swoej darmowe książki od Lockahrta dry.gif
Za przproszeniem, to kupił mu okulary i co. I nico. NA tym sie skończyło. A poza tym skąd on moze wiedziec, że Molly by od niego nie wzieła jak nie próbował nawet.

A i tak Hermiona wub.gif i Ron sa najlepsi. biggrin.gif


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 20.11.2005 14:43
Post #308 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Powtarzam!!! Harry wie że matka Rona nie wzieła by od niego pieniędzy. Dla Weasleyów temat pieniędzy jest drażliwy i za każdym razem gdy Harry coś kupował Ronowi to Ron zaraz gadał, że odda mu pieniądze jak tylko je będzie miał. Harry od razu się połapał, że to dla niego i jego rodziny nieprzyjemny temat i rzadko do niego wracał póżniej.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 20.11.2005 17:41
Post #309 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



Rany Julek, Ron, czego ty od niego oczekujesz?
Że weźmie wszystkie swoje pieniądze i odda Weasleyom, a oni powiedzą "Och Harry, jakiś ty dobry" i po prostu je wezmą? Weasleyowie nie są tacy, jak uważa Malfoy, oni mają coś, co sprawia, że cała ich rodzina jest (była) w Gryffindorze: mają HONOR.
Nie wiem, czy masz takie szczęście, że zawsze o wszystkim myślisz i jesteś cudownie wyrozumiały - jesli tak, to szczerze zazdroszczę. Widać Harry nie miał takiego szczęścia i nie zawsze rozważał wszystkie "za" i "przeciw". Kiedy w grę wchodzą emocje, nie bardzo działa rozum, ale to nie znaczy, ze Harry jest zapatrzony w siebie! Po prostu przez długi czas był bardzo samotny, a kiedy komuś zaczęło na nim zależeć, sam został obarczony wielką odpowiedzialnością, tak wielką, że prawdopodobnie nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić.
Może przeczytaj jeszcze raz tych 5 tomów (w oczekiwaniu na 6) pod kątem właśnie zachowania Harry'ego i przyczyn takich, a nie innych reakcji. On naprawdę nie jest ani płaski (jakim go Radcliffe przedstawia), ani zadufany w sobie, ani próżny - jest, jak już wcześniej napisałam, normalny.


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 20.11.2005 18:44
Post #310 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Nic dodać nic ująć emoticonka smile.gif . Nawet jeśli nie chodzi o honor to chodzi o to że pani Weasley kocha Harry'ego jak własnego syna i nie wzieła by od niego pieniędzy i tyle tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
TMs
post 20.11.2005 22:59
Post #311 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 16
Dołączył: 31.10.2005




Ja Ronowi pewnie tysz bym kasy nie dała, swoją drogą. Ale tak w ogóle to słaby ze mnie materiał na przyjaciela ... dry.gif

Teraz coś tu wymuszonego napiszę, żeby mi posta nie skasowali...

Harry'ego nie lubię, moim zdaniem jest strasznie naiwny i ma zły gust. Czasem robi z siebie ofiarę, ale w jego przypadku jest to zrozumiałe.


--------------------
Jak widzę napis sygnaturka to szlag mnie trafia.
Rzeczpospolita babska pozdrawia wszystkich mężów stanu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 21.11.2005 14:18
Post #312 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



[quote=Ronald,19.11.2005 22:51]
masz racje smagliczka, ale trzeba pamiętać, że na poaczątku HP i ZF przed napaścią dementorów, HArry myslał, dlaczego nikt go nie powiadamia o tym co sie dzieje. Mówił do siebie coś w stylu "przeciez to ja o wszystkim powiedziałem, ja sprowadziłem ciało, ja ujawniłem powrót Lorda, a nie odstaje zadnych wiadomości" oraz "Ron obiecał mnie zaprosić do siebie na wakcje i na razie nic, pewnie sie teraz bardzo dobzre bawi z Hermioną" i wyobrażal sobie ich w Norz. A tego juz nie można tłumaczyć roztrzęsieniem. Fakt, ze mógł się wkurzyć, tak jak każdy, ale jak my sie w taki sposób wkurzymy(czyli taki z deka samolubny) to nie zwracamy na to uwagi, a ze Harry jest postaciąksiażkowa i czytamy jego perypetie możemy to tak odbierać. Więc KAton źle robi atakując ludzi o podobnych myślach co ja.
*

[/quote]

Ja nie atakuję. Po prostu dziwi mnie że tak się przyczepiasz do tego najnaryralniejszego z naturalnych i najbardziej ludzkiego z ludzkich zachowań Pottera. Miał prawo wiedzieć. Był na pierwszej linii ognia. Był w stresie, bardzo silnym w dodatku. Przypominam, że dopiero co spotkał powracającego Voldemorta i był świadkiem śmierci Cedrika - zdajesz się zapominać, że początek Zakonu następuje zaraz po końcu Czary....

[quote=Ronald,20.11.2005 10:23]
Poza tym HArry ma tyle kasy,a nigdy nie podzielił sie z Wesleyami choć są dla niego jak rodzina mad.gif
*

[/quote]

Zarzut mocno poniżej pasa. Zawsze oferuje im pomoc (ale ma na tyle taktu, żeby ich tą pomocą nie upokażać) i zachowuje się w tej kwestii bardzo porządnie. Naprawdę nie wiem czego oczekujesz. Dał bliźniakom furę pieniędzy na rozruch interesu. Chyba już nie masz się do czego przyczepić.

[quote=Ronald,20.11.2005 13:57]
[quote=Lupek,20.11.2005 11:49][quote=Ronald,20.11.2005 10:23]
Wiesz co chyba rzeczywiście masz rację. Tyle razy się czytało książke i jakoś na to nie wpadłem. Choć Harry pewnie wie że rodzice Rona nie wzieli by od niego pieniędzy. Zresztą przecież jak co do czego przychodziło to Harry postawił Ronowi te okulary na mistrzostwach świata, no i dał swoją nagrodę z turnieju Trójmagicznego bliżniakom więc chyba jednak nie masz racji tongue.gif
*

[/quote]
Tak, i wspaniałomyślnie oddał Ginny swoej darmowe książki od Lockahrta dry.gif
Za przproszeniem, to kupił mu okulary i co. I nico. NA tym sie skończyło. A poza tym skąd on moze wiedziec, że Molly by od niego nie wzieła jak nie próbował nawet.

A i tak Hermiona wub.gif i Ron sa najlepsi. biggrin.gif
*

[/quote]

Ciekawe czemu przyjaźnią się z tym palantem Potterem, nie?

Socjalizm dziecięcy z was wyłazi. Tyle. Pieniądze to pieniądze. I się nimi nie szasta. Zawsze mogą okazać się potrzebne. Weasleyowie nie umierają z głodu. Nie przelewa im się ale nie są biedakami. Ciężko pracują na swoje utrzymanie. Może nie rozumiecie, jak upokażające byłoby dla człowieka harującego dla swojej rodziny przyjmowanie pieniędzy od chłopca....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 21.11.2005 14:19
Post #313 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Nie ma to jak ja.... Znowu coś w cytatach popierdzieliłem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HPIML
post 21.11.2005 17:47
Post #314 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 21.11.2005




Dla mnie postać Harry'ego jest naprawdę bardzo dobrze przemyślana pod kazdym względem. Wiele osób moze się z nią w pewnien sposób utożsamiać. Harry tak naprawde jest zwykłym nastolatkiem, który poza swymi magicznymi sprawami, problemami boryka się również z normalnymi przeciwnościami losu. Nie jest to postać wyidealizowana jak zdarza się w wielu powieściach. Harry ma swoje słabości, o czym wszyscy doskonale wiemy. Zgadzam się natomiast, że czasami jest zbyt ciapowaty.


--------------------
HPIML= Harry Potter Is My Love
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Atina
post 21.11.2005 18:07
Post #315 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 401
Dołączył: 07.04.2003

Płeć: Kobieta



Ad. tych pieniędzy. Nie wiem, czy zaden w Was (poza Katonem, ktory w samotnej walce broni honoru Harry'ego wink2.gif nie zauważył, że Harry nie zrabia. Nie pracuje. A Weasleyowie owszem. Na tyle, na ile moze liczyć na wujostwo w kwestii utrzymania, nie ma jednak zapewnionych podręczników, szat i innych "gadżetów" potrzebnych w szkole. Nie jest też powiedziane, że po ukończeniu szkoły znajdzie pracę. Magiczna rzeczywistość też nie jest wolna od tak prozaicznych problemów. Zanim więc zaczniecie na niego napadać, to spróbujcie postawić sie w jego sytuacji.


--------------------
At the end of the world... or the last thing I see...

user posted image
Enormous amount of people would rather die, than think... in fact they do so.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 21.11.2005 21:16
Post #316 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



ZGADZA SIĘ!!! Choć do tego czy będzie zarabiał po szkole to myśle, że jeśli przeżyje to zatrudnią go w agencjach reklamowych tongue.gif Przecież to bohater i napewno znajdzie zatrudnienie. Harry Potter reklamujący nową miotłe Nimbus 2020 blush.gif to jest to!!!! A jeśli pokona Czarnego Pana ( w co wątpie tongue.gif ) to wątpie,że nie będą go chcieli w roli aurora w Ministerstwie Magii no nie? wink2.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Czarodziejka
post 04.12.2005 19:02
Post #317 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 04.12.2005




Niech się wali, niech sie pali i niech każdy pisze co chce. Potter jest super!!!!!!!!!!!

P.S. Chcecie prawdy? Potter jest dla mnie IDEALNYM facetem biggrin.gif . Mam na jego punkcie świra. Myslę o nim, snie , marzę, żyje jego życiem!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 04.12.2005 20:49
Post #318 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Czarodziejka @ 04.12.2005 20:02)
Niech się wali, niech sie pali i niech każdy pisze co chce. Potter jest super!!!!!!!!!!!

P.S. Chcecie prawdy? Potter jest dla mnie IDEALNYM facetem  biggrin.gif . Mam na jego punkcie świra. Myslę o nim, snie , marzę, żyje jego życiem!!!
*



Więc radze przystopować, bo w końcu zabijesz jakiegoś wymyślonego Czarnego Pana tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginny
post 04.12.2005 22:12
Post #319 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 19.10.2005




Oh my God....

Dziewczyno przystopuj trochę, bo to wyglada niebezpiecznie biggrin.gif

Potter idealnym facetem? Jak dla mnie to mi się bardziej Syriusz podobał, normalnie taki smile.gif macho biggrin.gif


--------------------
Uwierz w noc. To ona cię przywiodła tu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 04.12.2005 23:42
Post #320 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Harry napenwo nie jest ideałem faceta bo:
1. nie jest jeszcze facetem tongue.gif
2. jest wymyślony
3. nie ma na świecie ludzi idealnych.

Ale jeśli maiłbym wybierać spośród dziewcząt, to chciałbym znać dziwczynę w typie Hemriony. I nie dlatego, że gra ją śliczna Emma Watson blush.gif , ale dlatego, że uwazam, ze jest naprawdę ciekawą osobą, która z każdym tomem staje się coraz ciekawsza smile.gif


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 05.12.2005 11:16
Post #321 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



No tu się akurat zgadzam. Mam to sprawdzone w praktyce. Uwielbiam ambitne kujonki. Jeśli są ładnymi ambitnymi kujonkami. Z bogatym wnętrzem. Hehe.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 05.12.2005 17:25
Post #322 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



ZGADZAM SIĘ Z KATONEM!!!!!!!!! (a przeceiż rzadko się to zdarza tongue.gif )


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Brian Viper
post 05.12.2005 17:28
Post #323 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 20
Dołączył: 05.12.2005
Skąd: Garaż




Powiem krótko czytałem wszystkie ksiażki i oglądałem wszystkie filmy Harry jest super. wink2.gif


--------------------
Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty ale ja jestem ponad to bo w końcu czas to pieniądz.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wrona
post 07.12.2005 16:38
Post #324 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 368
Dołączył: 03.12.2005
Skąd: Z drugiej strony lustra




Jak dla mnie to Harry gdyby nie ten incydent z blzną byłby najzwyklejszym na świecie uczniem. Nie to co Draco wub.gif ... Ach... On jest kimś! Przystojny, wredny, bogaty, dobrze urodzony i wie czego chce (śmierci Pottera?)! Nie żeby wygląd i kasa dla mnie były najważniejsze, ale on jest idealnym chłopakiem (zawsze mnie ciągnęło do tych "niedobrych") KOCHAM DRACONA!!!


--------------------
"My jesteśmy Farben Lehre - niby nic, a znaczy wiele" :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 07.12.2005 18:32
Post #325 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......... TO już harry jest lepszy. Moze i ciapa z niego, moze i jest zapatrzony deczko w siebie, ale i tak Draco szuja jakiej nigdy nie poznałem(chociaż po ostatnich wyhdarzeniach w mojej szkole zaczynam w to wątpić tongue.gif ) To i tak Harry jest lepszy.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

15 Strony « < 11 12 13 14 15 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 30.04.2024 16:18