Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Niedokończone Historie..., mój pierwszy twór

dorist92
post 04.02.2007 21:10
Post #1 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 21.07.2006
Skąd: Łódź

Płeć: Kobieta



Heh... Tak więc w końcu postanowiłam byc odważna i co wkleić swojego. blush.gif
Mam nadzieję, że fick Wam się spodoba. Ostrzegam, że nie jestem mistrzynią interpunkcji, więc liczę na konstruktywne komentarze. Dziś tak jakby wstępik.



***

Poczuła jak strużka, ciepłej jeszcze, szkarłatnej krwi, oplata jej nadgarstek niczym wąż. Miała wrażenie, że z każdą kroplą tego szlachetnego płynu ubywa jej cierpień i trosk. Powoli zaczęło ja wypełniać uczucie błogiego otępienia. Jakże chciała by wszystko było tak nieskomplikowane. Niestety, rzadko dane nam jest otrzymanie tego, o co prosimy. Nie pamiętała już dlaczego w ogóle zaczęła się ciąć, ale błogosławiła los, że pozwolił jej znaleźć, chociaż chwilowe, ukojenie. Niemalże uzależniła się od tej czynności. Próbowali ją kontrolować. To oczywiste. Wiedziała, że się o nią martwią, choć sama nie widziała powodów ku ich zaniepokojeniu. Wspierali ją, starali się pomóc, lecz to nie wystarczało. Już nie. Zbyt wiele wycierpiała by ktokolwiek to zrozumiał. Dla świętego spokoju postanowiła zachowywać pozory, że jest lepiej. W końcu to jej przyjaciele. Nie może ich ranić. Nie może ich obarczać swoimi problemami. Gdyby tylko mogła cofnąć czas... Niestety nie mogła. Wystrzegła się, więc ufności wobec ludzi. A wszystko zaczęło się tak niewinnie....


--------------------
"Elvis nie umarł-on wrócił na swoją planetę" FwC2
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jendrekk
post 04.02.2007 23:25
Post #2 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 21.07.2006




Krótkie ale treściwe. Bardzo mnie ciekawi kto to jest ?? Czy to jakaś osoba z HP ?? Bo jeśli tak to podejrzewam ze to Hermiona albo Gini. Tylko straj się tak nie pisać bo jeszcze ktoś załamany pomyśli ze dobry pomysł i sam się potnie tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 05.02.2007 00:10
Post #3 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



3 razy wiecej tresci i mozna by to nazwac opowiadaniem. Bo co to jest teraz, notatka na sertwetce?


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dorist92
post 05.02.2007 13:32
Post #4 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 21.07.2006
Skąd: Łódź

Płeć: Kobieta



Hmmmm.... można w sumie to tak nazwać blush.gif cos dokleję. smile.gif

Nie, to nie jest postać z HP. Ale można będzie zauważyć pewne podobieństwo.



***
Jesień z całą paletą swych barw, chyliła się powoli ku zimie. Zdradziecki mróz coraz bardziej rozszerzał okrutne, bezduszne rządy. Porwisty, chłodny wiatr wprawiał w ruch wszystkie liście, tworząc przecudne widowisko, zupełnie jak lalkarz pociągający za sznurki. Amy Lee uwielbiała przyrodę, szczególnie teraz, gdy natura zapadała w zimowe odrętwienie by powrócić wraz z wiosną i zachwycić wszystkich na nowo. Stała, więc na błoniach i żegnała zachodzące słońce, układające się do snu. Ostatnie, wielobarwne promienie kończącego się dnia tańczyły w jej ciemnych włosach, wydobywając z nich złociste refleksy. Z rozmarzeniem patrzyła w niebo, na którym widać już było ducha księżyca. Chwile zadumy zostały przerwane przez jakiś szelest. Dziewczyna poczuła złość, albowiem wiedziała, że zwiastuje on czyjeś przybycie. Nie lubiła, gdy ktoś naruszał jej terytorium. Rzuciła okiem na intruza, który najwyraźniej nie zdawał sobie sprawy z tego, że nie jest sam. Złość powoli ustępowała miejsca irytacji,
bo ostatnio Jake, chyba tak się ten "nowy" nazywał, ciągle ją prześladował. Co prawda większość dziewczyn wodziła za nim maślanym wzrokiem, lecz Amy zupełnie on nie obchodził. Kiedy w końcu raczył zauważyć jej obecność, obdarzyła go chłodnym spojrzeniem. Chłopak zupełnie ignorując jej wzrok,
zagadnął wesoło:
- Cześć, Amy. Nie przypuszczałem, że cię tu spotkam.
- Doprawdy? Jakoś specjanie mnie to nie dziwi. Mógłby zacząć używać swojego mózgu...w każdym razie do czego innego niż tani podryw - odparła.
- Co tak milutko? Nie wiedziałem, że masz taki ostry języczek. - powiedział zalotnie, porzucając poprzedni ton.
- Jeśli tylko na tyle cię stać radziłabym żebyś się zamknął. Jeszcze porazisz mnie inteligencją...
- Skoro tak uważasz...- rzekł ze stoickim niemal spokojem - W takim razie nie będę zabierał twego...cennego czasu. Żegnam.- z kurtuazją i jakby namaszczeniem pocałował jej dłoń.
Jak oparzona wyrwała rękę z jego uścisku. Jake bez słowa odszedł, zostawiając ją w stanie głębokiego obrzydzenia. Z niemałą satysfakcją spostrzegł, jak
nieciekawie teraz wygląda i uśmiechnął się złośliwie. Już on się postara, by
Amy Lee była jego. Ta chłodna i wyniosła dziewczyna rozpuści się w jego rękach. Nie bez powodu miał ksywę "Lodołamacz". Potrafił zdobyć każde niewieście serce. Wnerwiało go to, że pozostaje niewzruszona na jego urok. W głębi duszy na pewno była taka jak wszystkie. Mała, zagubiona dziewczynka potrzebująca silnych , męskich ramion. Wiedział, jak reagują na niego wszystkie kobiety. W końcu nie codziennie spotykają tak przystojnego, muskularnego bruneta o śniadej cerze i niesamowicie błękitnych oczach. Każda na niego poleci. Nie było
innej fizycznej możliwości.
***


Chyba już powoli jest co komentować.




--------------------
"Elvis nie umarł-on wrócił na swoją planetę" FwC2
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Josephine
post 12.02.2007 00:53
Post #5 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Z piekła rodem...

Płeć: Kobieta



Zapowiada sie ciekawe opowiadanie:)


--------------------
Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje.

[ Charles Baudelaire ]

http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=73129
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LilienSnape
post 12.02.2007 00:58
Post #6 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 579
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Roseau

Płeć: Kobieta



nie no jest ciekawe .
ale licze, że będzie jeszcze ciekawsze .
no to czekam x D


--------------------
user posted image
what the fuck was i thinking?

Lenka.

chomik !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 14.02.2007 22:04
Post #7 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Nie musi byc HP. Nie wiem dlaczego w ogole ktos wymyslil ze na tym forum panuje taka potterowska dyktatura.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jess
post 15.02.2007 00:13
Post #8 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 23.07.2006

Płeć: Kobieta



QUOTE(Elvaralinde @ 14.02.2007 23:04)
Nie musi byc HP. Nie wiem dlaczego w ogole ktos wymyslil ze na tym forum panuje taka potterowska dyktatura.
*


hmmmm...może dlatego ze to magiczne forum i wszystkie formy magii są dozwolone?? a Potter jest tą najbardziej znaną i rozpowszechnianą formątongue.gif hehehe

a tak serio całkiem ciekawie sie zapowiada... tylko party mogły by być trochę(dużo!) dłuższe, ja tam lubi różne opowiadania... Potter czy nie Potter ważne żeby było ciekawe i wciągło


--------------------
Jeśli potrafisz spojrzeć na świat oczyma "plastyka" to Twoje życie będzie bardziej kolorowe
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
patix
post 15.02.2007 19:56
Post #9 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 126
Dołączył: 28.08.2006

Płeć: Kobieta



Pobrzemiewa mi tu znajoma nuta - jeszcze nie wiem, gdzie ją słyszałam, ale... czekam na więcej i potem będę oceniać.
Na razie to mam jedno maleńkie zastrzeżenie:

QUOTE(dorist92 @ 05.02.2007 14:32)
Wnerwiało go to, że pozostaje niewzruszona na jego urok.


wnerwiało? :)

Amy - uwielbiam to imię...

Powiedz mi, czy Amy ma długie ciemne włosy? (Napisałabym czarne, ale te złociste refleksy mi nie pasują).
Czy Amy ma wyjątkowo jasną karnację?
I zimne szare oczy?

Jeśli chodzi o temat - to dość oklepany (ale pisano chyba już dużo i o wszystkim); przynajmniej postacie nowe. Ciekawa jestem, jak się rozwinie dalej.
No... to czekam.


--------------------
i don't think he wanted to kill James ... i mean,it's Voldy!~he'd kill everyone and everything
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Biało-Czarna
post 16.02.2007 18:55
Post #10 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 18
Dołączył: 24.01.2007
Skąd: z pewnego miejsca na ziemi

Płeć: Kobieta



jak na poczatek nawet ciekawe czekam na dlaszą część mam nadzieje, że będzie dłuższa, bo przyjemnie się czyta to Twoje dzieło smile.gif


--------------------
Biblia mówi, że należy kochać bliźniego. Kamasutra uczy, jak to robić.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wiewióreczka
post 16.02.2007 22:09
Post #11 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 6
Dołączył: 23.08.2006
Skąd: z krainy miodem i mlekiem płynącej ;D...

Płeć: Kobieta



Ekhym...jak mam zamiar przeczytać Twój rękopis Dorotko...i wciąż nie mogę się doczekać...


--------------------
Zdrowy rozsądek to zbiór uprzedzeń nabytych do osiemnastego roku życia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dorist92
post 19.02.2007 14:35
Post #12 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 21.07.2006
Skąd: Łódź

Płeć: Kobieta



Doczekasz się Wiewiórko. Na razie mam mały zastój twórczy, ale może niedługo coś się pojawi.
QUOTE
Powiedz mi, czy Amy ma długie ciemne włosy? (Napisałabym czarne, ale te złociste refleksy mi nie pasują).
Czy Amy ma wyjątkowo jasną karnację?
I zimne szare oczy?


Zgadza się wszystko prócz szarych oczu biggrin.gif są brązowe


--------------------
"Elvis nie umarł-on wrócił na swoją planetę" FwC2
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Apokalipsa
post 14.05.2007 19:45
Post #13 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 12.03.2007
Skąd: Hogsmeade

Płeć: Kobieta



Pierwsza notka podobała mi się bardziej takie szczere opisy przeżyć które się czuje w tamtej chwili. Czułam sie jakbyś pisała o mnie. Natomiast zawiodłam się czytając drugą notkę nie pasuje mi tu ta historia miłosna.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tara***
post 14.05.2007 20:54
Post #14 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 11
Dołączył: 02.04.2006
Skąd: Kraków

Płeć: Kobieta



No, nieźle się zapowiada. Jednak, za mało, by ułożyć sensowny komentarz. Poczekamy, zobaczymy. Amy Lee, skądś ja to znam. Czyżbyś lubiła Evanescene? Jeśli tak, to chylę czoła. Czekam na kolejną notkę i mam nadzieję, że będzie dłuższa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tajemnicza
post 26.05.2007 14:17
Post #15 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 385
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Tureeeek/Poznań

Płeć: Kobieta



Pierwszy kawałek trudno bylo mi przeczytac. Nie wiem dlaczego. Brakowalo mi w nim jakby takiej lekkosci... Ale drugi - już lepiej. Pomysł troche oczywisty, ale podoba mi się wink2.gif =) Jak narazie troche malo, wiec nie potrafie dac określonej ocenym, ale zycze weny i pozdrawiam smile.gif

Ten post był edytowany przez Tajemnicza: 26.05.2007 14:17


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 06.05.2024 23:22