Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

15 Strony « < 7 8 9 10 11 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Co myślicie o Harrym?, Jako postaci książkowej...

Aida
post 02.01.2004 00:48
Post #201 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 6
Dołączył: 01.01.2004
Skąd: Lublin




Na początku mówię wszystkim jedno wielkie CZEŚĆ, bo jestem nowa i to mój pierwszy post.
Co do Harry'ego to go lubię i nie zgadzam sie z tym, że ma same zalety (chociaż prawdą jest to,że mamało wad). W 5 tomie (jak juz niektórzy powiedzieli) pokazał troche swoich wad, ale nadal go lubie. Myślę,że to go przerosło. Nie mogę napisac do końca co znaczy to "TO" w poprzednim zdaniu, bo byłby to spojler.
Zgadzam sie,że Snape miał powody by nienawidzić Jamesa, ale nie Harry'ego!!! No ale nie mógł zapomniec o tym,że on jest synem Jamesa.
Nie lubie Snapea takiego jakiego napisała go Rowling. Zaczęłam go (trochę) lubić po przeczytaniu ff Enahmy,Naji Snake czy Toroj.

Ale nienawiśc rodzi nienawiść- i Harry też nienawidzi Snape'a.
A mogło być tak pięknie
Miłość ruuuuuuulezzzzzz

Zgadzam sie biggrin.gif

Ten post był edytowany przez Aida: 02.01.2004 02:49
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spiżobrzuch - Ironbell
post 02.01.2004 11:48
Post #202 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 81
Dołączył: 01.01.2004
Skąd: z koziej dupy




Harry - fajna postac ale i tak zawsze nie byla dla mnie najwazniejsza, bo najbardziej lubilem blizniakow Weasleyow biggrin.gif i ich wypasione pomysly i wszystkie psikusy:P to oni dali mape huncwotow i ogolnie sa fajni szkoda ze juz wiecej o nich nie poczytamy, chociaz w sumie to o ich magicznym sklepie z pewnoscia cos sie znajdzie biggrin.gif

A co do snape'a to... hmm... lubia ta postac bo pomimo swojej slabosci (heh troche dziwna nazwa ) do Harry'ego, dziala dla dobra szkoly. Rzeczywiscie uwazam ze troche za duzo zalet ma harry ale coz, that's the way it is...


--------------------
They were standing in a large, circular room. Everything in here was black including the floor and ceiling; identical, unmarked, handleless black doors were set at intervals all around the black walls, interspersed with branches of candles whose falmes burned blue; their cool, shimmering light reflected in the shining marble floor mad it look as though there was dark water underfoot..
'Someone shut the door,' Harry muttered....

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 02.01.2004 19:47
Post #203 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




tak na przyszlosc Spizobrzuchu jak masz zamiar napisac jakas wiadomosc z V tomu to uprzedzaj (jesli dobrze zrozumialam to co napisales...), bo niektorzy, np ja, nie mieli zaszczytu czytac tej czesci i nie chca wiedziec co ma w niej byc. dry.gif

a tak do tematu, to moim zdaniem Harry wcale nie jest idealny, choc moze nie ma za duzo wad. jednak takowe posiada. ale w sumie chyba go lubie. nie jest jakas moja ulubiona postacią ale jest fajny.


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spiżobrzuch - Ironbell
post 02.01.2004 20:29
Post #204 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 81
Dołączył: 01.01.2004
Skąd: z koziej dupy




Przepraszam bardzo chcialbym sie dowiedziec w ktorym miejscu powiedzialem cos o piatej czesci bo to chyba logiczne ze weasleyowie skonczyli szkole i nie powiedzialem kurcze nic o piatej czesci tylko mam nadzieje ze cos uslyszymy na temat sklepiku weasleyow ktorego prawdopodobienstwo powstania nie jest tajemnica ....


--------------------
They were standing in a large, circular room. Everything in here was black including the floor and ceiling; identical, unmarked, handleless black doors were set at intervals all around the black walls, interspersed with branches of candles whose falmes burned blue; their cool, shimmering light reflected in the shining marble floor mad it look as though there was dark water underfoot..
'Someone shut the door,' Harry muttered....

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 03.01.2004 19:23
Post #205 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




rzeczywiscie dopiero teraz sobie przypomnialam, ze przeciez blizniacy opuscili juz Hogwart. bardzo Cie przepraszam za niesluszne oskarzenia.


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spiżobrzuch - Ironbell
post 03.01.2004 20:37
Post #206 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 81
Dołączył: 01.01.2004
Skąd: z koziej dupy




cos jeszcze o harrym wymyslilem:

Jesli chodzi o oskarzenia Harry'ego mam tutaj taki jeden minus, bo strasznie denerwuje mnie udawanie takiego strasznego bohatera, ze co to nie on, zeby nikt nie szedl za nim - chociaz z drugiej strony wydaje sie taki skromny hm... pogmatwana sprawa ale jego te okrzyki, ze nie bedziesz obrazal moich rodzicow... to jest bardzo pozytywne tylko jakies sztuczne jak na przykalad ogladalo sie film. Co mi sie w nim podoba to fakt, ze nie oglada sie na innych kiedy podejmuje sie czegos....


--------------------
They were standing in a large, circular room. Everything in here was black including the floor and ceiling; identical, unmarked, handleless black doors were set at intervals all around the black walls, interspersed with branches of candles whose falmes burned blue; their cool, shimmering light reflected in the shining marble floor mad it look as though there was dark water underfoot..
'Someone shut the door,' Harry muttered....

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 28.06.2004 22:08
Post #207 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Jego indywidualizm jest łatwy do wyjaśnienia. Prężył całe "prawdziwe" dzieciństwo w zupełnej izolacji. Nawet w Hogwarcie nie wszyscy potrafili go zrozumieć. Sytuacja w jakiej znalżł się po śmieci Syriusza uświadamia mu z całą stanowczością że dalej pozostaje samotny.


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona z Krakowa
post 29.06.2004 16:37
Post #208 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 81
Dołączył: 29.06.2004
Skąd: gród króla Kraka =P




Harry nie byl nigdy w tej serii ksiazek moim ulubionym bohaterem. Uwazam, ze rzeczywiscie jest on dziecinny, infantylny (takie gafy na randce w wieku 15 lat??!! Bez kitu), trochu glupawy i nie zyciowy (jak miewal te sny to unikal innych, bo bal sie,. ze ich zje mad.gif to bylo zalosne). Podsumowujac Harry'ego od czesci 1. do 4. tolerowalam (o wiele bardziej wole Hermione:), ale w 5. tomie mnie zaczal wkurzac, bo trochu mu odbilo....


--------------------
"Wymagajcie od siebie, chocby inni nie wymagali" Jan Pawel II ['] ['] [']
~~~~~~~~~~~~~~
user posted image I've been sorted:)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ginny_irlandka
post 29.06.2004 20:12
Post #209 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 29
Dołączył: 17.02.2004
Skąd: LUBLIN!! czocha & gniew & Ireland




QUOTE
Uwazam, ze rzeczywiscie jest on dziecinny, infantylny (takie gafy na randce w wieku 15 lat??!!

ehm, jesli tak mowisz, to chyba nigdy nie bylas na randce... sorry, (wiem ze to nie dyskusja o problemach dojrzewania plciowego chlopcow) ale skad harry mialby sie nauczyc jak sie postepuje z dziwczynami?? Od dudley'a???!! on sam nie zaznal milosci, moze miec problemy z jej okazywaniem, a do tego jak wielu starszych chlopakow od niego moze palnac gafe...to normalne, jesli komus na kims zalezy w tak mlodym wieku XD skad ja to znam! Tak na serio to moze rzeczywiscie mial pewna wine, nie rozumial Cho, ale ludzie czesto sie myla, nie rozumieja sie,... inaczej nie rozpadaloby sie wiekszosc malzenstw. sa oczywiscie i inne powody, ale to bylaby zbyt wielka dygresja. zdaje mi sie ze oni do siebie po prostu nie pasuja, nie maja wspolnego jezyka, cho przeszla zbyt wiele. a do tego harry jest troche oziebly...


--------------------
I have nothing more to say.

Only the heart can see...
Only the heart can see...
***Follow your star
***
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ismena_virgo
post 29.06.2004 23:12
Post #210 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 08.05.2004
Skąd: Dąbrowa Górnicza




Ja bardzo lubię Harry'ego, nie wiem czy jest najfajniejszy, ale darze go dużą sympatią. Co do tego, że wszystko mu sie udaje, jest to uzasadnione, w końcu tylko on ma większą lub taką samą siłe jak Voldemort. I dlatego jest ta książka napisana właśnie o nim, więc co sie dziwić, że wszystko mu sie udaje? Zresztą nie wszysko.... Tak ogólnie to ma wady, które najbardziej uwidocznione są w 5 cz. jednymi z nich są np lekkomyślność i egozim.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ginny_irlandka
post 30.06.2004 14:00
Post #211 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 29
Dołączył: 17.02.2004
Skąd: LUBLIN!! czocha & gniew & Ireland




tak nagle przyszlo mi namysl.... jak to ja z ma wena tworcza.... mianowicie:
ludzie, ktorzy maja jakas misje na ziemi, ktorzy sa wyjatkowi, unikalni, ktorzy wykraczaja po za szara mase i nosza w sercu szczegolne dary, nie moga byc normalni. bo oni sa inni. Harry tez jest odd, poniewaz przychodzi na swiat w celu wykonania waznej misji. dlatego czasem wydaje sie byc zimny, nieczuly, nienormalny, denerwujacy..itp itd. gdyby byl grzecznym, zwyklym chlopcem, nie zwracajacym uwagi, tak jak np neville (no, ostatnio sie zmienil) to niemialoby sensu. a tak jest kontrowersyjny, zagadkowy, ok, mozna go czasem uwazac nawet jak leciutko niezrownowazonego =D i tylko on pokona Volda. zmieniam o nim zdanie, po swoim ostatnim wniosku. nie chce harry'ego macho, nie chce harry'ego lalusia. chce harry'ego crazy.
tongue.gif


--------------------
I have nothing more to say.

Only the heart can see...
Only the heart can see...
***Follow your star
***
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Irwena
post 02.07.2004 19:18
Post #212 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 29.03.2004
Skąd: Lublin




Ja nie przepadam za Harry'm bo jest dla mnie zbyt sztuczny - ginny : dobrze mówisz

QUOTE
Harry tez jest odd, poniewaz przychodzi na swiat w celu wykonania waznej misji. dlatego czasem wydaje sie byc zimny, nieczuly, nienormalny, denerwujacy..itp itd


dokładnie. Ale dla mnie jest zbyt zimny, nieczuły i troszkie zbyt nienormalny i denerwujacy (:

bo wiecie po prostu kiedy czytam ksiazke to albo wyobrazam sobie bohaterow, ich zycie, wyglad itd. wszystko o czym nie mowi ksiazka albo 'nakladam' obraz bohatera na kogos kogo znam. w przypadku Harry'ego bardzo trudno bylo mi wyobrazic sobie chlopaczka ktory byl przesladowany, osamotniony i nagle okazalo sie ze jest bogaty, znany i lubiany - a ktory zachowuje sie ... no nie wiem nie dam przykladow nie chce mi sie myslec tongue.gif

ide sobie wlasnie na imprezke i sie nudze ale nie mam glowy do myslenia o dziwnych zachowaniach doractajacego Pottera laugh.gif

QUOTE
QUOTE 
Uwazam, ze rzeczywiscie jest on dziecinny, infantylny (takie gafy na randce w wieku 15 lat??!!


ehm, jesli tak mowisz, to chyba nigdy nie bylas na randce... sorry
tu sie zgadzam (: harry byl bez doswiadczenia. usprawiedliwia go to (: zresztom to wina tej calej Cho - taki bogaty przystojniak z Pottera laugh.gif


--------------------
Zawiodłam się na nim... Ale z drugiej strony... On nigdy nic nie obiecywał... On nie wie...

TGZK rulezzz XD!!!

Don't you cry... ja chcę tam wrócić!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kasjopeja
post 05.07.2004 15:33
Post #213 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 05.07.2004
Skąd: Zakon




Ja jestem tutaj dopiero od niedawna i nie przeczytałam w tym temacie wszystkich waszych wypowiedzi, więc jak będę się powtarzać po innych, to mi wybaczcie. W każdym razie ja osobiście lubię Harry’ego za wiele cech, których nie będę tutaj wymieniać i moim zdaniem nie jest idealny (tak jak niektórzy piszą). Dla mnie to czy lubię bohatera, czy nie, nie zależy od wyglądu. Dla mnie ważniejszy jest charakter. Bo muszę przyznać, że według opisu w książce Draco jest dosyć ładny, a ja ninewidzę tego ********** (można sobie zastąpić „piiiiiiiiii”). Ja osobiście, żeby książka mi się podobała muszę lubić głównego bohatera i się z nim jakoś identyfikować. To pewnie dlatego nie czytam wielu Fan Fiction, które są świetne w stylu, ale bohater jest całkiem do kitu smile.gif Mam nadzieję, że moją wypowiedzią nikogo nie uraziłam, a jak tak to szczerze przepraszam. Pozdrawiam.


--------------------
Cienką linię między dobrem a złem łatwo przekroczyć.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anita
post 05.07.2004 15:42
Post #214 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 88
Dołączył: 13.05.2004
Skąd: (z)myślona




QUOTE (Kasjopeja @ 05.07.2004 15:33)
W każdym razie ja osobiście lubię Harry’ego za wiele cech, których nie będę tutaj wymieniać i moim zdaniem nie jest idealny (tak jak niektórzy piszą).

Dlaczego nie będziesz ich wymieniać? Wymień! Przynajmniej się czegoś o nim dowiemy- może czegoś nowego!?

pe-es'ka: Witamy!!! biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kasjopeja
post 06.07.2004 13:16
Post #215 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 05.07.2004
Skąd: Zakon




Jak chcesz... Już wymieniałam je na innym forum. Lubię Harry’ego za to, ze jest odważny, że jest szlachetny, że jest głównym bohaterem, że ma taką smutną historię, za to, że zrobiłby bardzo dużo dla przyjaciół i rzuciłby wszystko żeby ratować Syriusza (niestety ten wstrętny ******** Voldemort to wykorzystał), za to, że mimo iż dużo się w jego życiu zdarzyło potrafi kochać (nie to co Voldzio), za to, że jest przyjazny, za to, że wie czego chce, że umie sobie radzić, za to, że nie jest taką szumowiną jak Malfoy i ogólnie za to, że jest pozytywnym bohaterem, a ja uwielbiam pozytywnych bohaterów. Chociaż nie wszystko co wymieniłam, to są cechy charakteru, ale za to wszystko go lubię. Pozdrawiam wszystkich baaaaardzo serdecznie.


--------------------
Cienką linię między dobrem a złem łatwo przekroczyć.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szara Wilczyca
post 06.07.2004 14:59
Post #216 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 43
Dołączył: 08.05.2004
Skąd: Z Biedronki ;)




Harry jest odważny,lojalny,ma lwie serce,ale jest wrażliwy i ...buntowniczy....Lubię go,choć powinien bardziej dbać o przyjaźń z Ronem i Hermioną...


--------------------
Ugryźć Cię?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ewelka
post 08.07.2004 10:44
Post #217 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 145
Dołączył: 15.05.2004
Skąd: ??




O tak zgadzam się Szarą Wilczycą dodałabym tylko że Harry jak sie wkórzy to jest BARDZO buntowniczy. Nie rozumiem tylko co masz na myśli mówiąc ,, powinien bardziej dbać o kontakty z Ronem i Hermioną " no bo trochę czasami sie kłócą ale oprócz tego jest chyba Ok ??
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
czadowa_
post 08.07.2004 10:57
Post #218 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 225
Dołączył: 21.03.2004
Skąd: Białystok




Harry jets ok - przeciez Jo nie zrobiłaby z bohatera swojej książki kogoś wstrętnego. Ma taką historię swojego zycia i jest takim, że budzi przyjaźń w czytelniku. To, że nie jest jakiś zadufany w sobie, jest odwazny, przyjaźń ma dla niego największe znaczenie i wszystkie cechy wymieniane już wyzej tongue.gif ( nie chce się powtarzać) sprawiają że jest naprawdę spox i każdy chciałby mieć takiego przyjaciejla smile.gif


--------------------
Jestem Tobą zafascynowana, M.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Puszczyk
post 10.07.2004 15:27
Post #219 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: się biorą dzieci ? :P

Płeć: Mężczyzna



Harry jest klasycznym bohaterem, który moze nam przypominać Mojrzesza, Artura, Odyseusza lub niezliczone inne postacie w każdej kulturze. Charakter znamy tylko z przedstawionych zdarzeń i narazie trudno nam będzie dokładnie ocenić co możemy o nim myśleć. Aby lepiej odpowiedzieć na pytanie Hagrida, trzeba przyjżeć się temu co Harry myśli o sobie.


--------------------
..user posted image Moje kuly zararzom wasz ptasiatą grypom
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mayi
post 10.07.2004 15:30
Post #220 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 190
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: poznan




wyjscia sa dwa albo pozostanie skromny albo tzw.woda sodowa uderzy mu do glowy i to oczywiscie bedzie mialo wplyw na dalszy przebieg zdarzen


--------------------
szkoła :( :( :(
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
madziula
post 10.07.2004 20:39
Post #221 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 63
Dołączył: 13.06.2004




Kilka osob to juz mowilo ,ale ja powtorze ...nie rozumiem jak mozna kogos lubic za to ze jest glownym bohaterem...no ale...no comments.. dry.gif

Ja Harry'ego lubie..najzwyczajniej , jest spoko ...i na pewno nie dlatego , ze jest glownym bohaterem ...bo chyba wole np blizniakow...na przyklad ...nie wiem jak bez nich bedzie w ...Gryfindorze, nudy ...bleh tej .no ale w sumie nie ma co porownywac ...nikt nie ma takich problemow jak Harry... sad.gif ...

I dziwi mnie to też lekko (of cors pelna tolerancja) , ze niektorzy przestali go lubic po 5 czesci ja tam z kazda czescia lubie go bardziej ...a w 5 wogole nareszcie pokazal ze nie jest taki mdly... cool.gif biggrin.gif ..ze potrafi sie wydrzec (moze czasem nie potrzebnie ale to normalne ) ,....za to ze po prostu w koncu pokazal naturalne -wg mnie zachowania...

NO I SUPER....

P.S: Ale mimo wszystko rzeczywiście zamiast wrozbiarstwa moglby sie uczyc kobietoznawstwa biggrin.gif ..i......szkoda ze Syriusz... cry.gif ....bo...on na pewno mial doswiadczenia...bo Lupin...nie sądzę... tongue.gif

Ten post był edytowany przez madziula: 10.07.2004 23:58


--------------------
"....And I give up forever to touch You...'cause I know, that You feel me somehow...You're the closest to heaven that I'll ever be...And I don't wanna go home righ now....
And all I can taste is this moment ...and all I can breathe is your life...'cause sonner or later it's over ...I just don't want to miss You tonight...."



"Życie,choć piekne tak kruche jest, wystarczy jedna chwila, by stracić je..."(*)


"Lece,bo chcę..lece bo życie jest złe,czy są pieniądze czy nie ,lecę bo wolność to zew...Lece bo wciąż Kocham Ciebie
...Kocham Cię..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sunlight Priestess
post 10.07.2004 21:51
Post #222 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 97
Dołączył: 26.06.2004
Skąd: Privet Drive, Surrey




QUOTE (madziula @ 10.07.2004 20:39)
P.S: Ale mimo wszystko rzeczywiście zamiast wrozbiarstwa moglby sie uczyc kobietoznawstwa biggrin.gif ..i......szkoda ze Syriusz... cry.gif ....bo...ona na pewno mial doswiadczenia...bo Lupin...nie sądzę... tongue.gif

Jestem po prostu pewna że Syriusz przez 12 lat w Azkabanie widział się z kobietai codziennie.

A co do Harry'ego to go lubię bo nie ocenia ludzi zbyt pochopnie i jest raczej przyjaźnie nastawiony do społeczeństwa. + wszystko wymienione wcześniej ofkors


--------------------
Nieśmiertelność. Nie ufam. Nie wierzę. Nie toleruję. To nie istnieje.

user posted image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sędzia Dred
post 10.07.2004 22:03
Post #223 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 29.06.2004
Skąd: Pcim Dolny




QUOTE (Sunlight Priestess @ 10.07.2004 21:51)
jest raczej przyjaźnie nastawiony do społeczeństwa

straszliwie przyjaźnie...
a najbardziej to kocha ślizgonów... :] w ogóle nikt go nie wkurza. nie, nie...
no i oczywiście nawet po śmiercu Syriusza cały świat był dla niego piękny i różowy.

gość ma wieczny lol na twarzy, no po prostu..

(efff....)

Ten post był edytowany przez Sędzia Dred: 10.07.2004 22:03


--------------------
Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu

/Dezerter/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sunlight Priestess
post 10.07.2004 22:05
Post #224 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 97
Dołączył: 26.06.2004
Skąd: Privet Drive, Surrey




Mówiłam o całokształcie Harry'ego a nie o obecnym stanie jego psychiki.


--------------------
Nieśmiertelność. Nie ufam. Nie wierzę. Nie toleruję. To nie istnieje.

user posted image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pottermenka
post 10.07.2004 23:29
Post #225 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 545
Dołączył: 03.07.2004
Skąd: Proxima Centauri

Płeć: Mężczyzna



Ja lubie Harry'ego za to ze jest odwarzny, fajny wink.gif, jest prawdziwym bohaterem, uwielniam kiedy staje sie taki buntowniczy bo wyraza swoje uczucia...te prawdziwe, jest bardzo dobrym przyjacielem na ktorego zawsze mozna liczyc. Lubie Harry'ego - cala jego osobe. Chociaz co jak co ale uwielbiam tesh Freda i Gorga - za te ich swietne teksty biggrin.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

15 Strony « < 7 8 9 10 11 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 26.09.2024 08:51