Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

184 Strony « < 138 139 140 141 142 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Szkoła, ;( ?

Zeti
post 10.06.2008 22:08
Post #3476 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



W czwartek, czyli za niecałe dwa dni dostanę wyniki egzaminu gimnazjalnego. Trochę się niepokoję, czy dostanę się do wymarzonego liceum, ale raczej tak (raczej...).
I w związku z wynikami mam do Was pytanko: Ile Wy mieliście punktów ze swojego egzaminu, i oceńcie jego poziom (tzn. łatwy/trudny)


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 10.06.2008 22:12
Post #3477 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



znaczy, pytasz tegorocznych?
bo ja zdawałam dawno temu, miałam 40 human, 44 mat-przyr, poziom oceniam na średni, dostałam się z palcem w nosie do dobrego liceum.


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 10.06.2008 22:19
Post #3478 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Pytam ogólnie wszystkich. Ja tak sobie mam nadzieje na 80 punktów z całości, żeby próbować się dostać z palcem w, no mniejsza o to , w czym. smile.gif Złożyłem juz trzy podanie (czyli wszystkie) na takie profile:
1. Mat-inf IVLO - klasyka, 2 najlepszy taki profil w mieście, i tu mam nadzieję się dostać.
2. Mat-geo ILO - najl;epsze LO, raczej nie pójdę tam, złożyłem papier tylko żeby zobaczyć, czy się dostanę, czy nie
3. Mat-geo IILO - raczej sredni profil, ewentualność.
Za pasek na świadectwie z bdb zachowaniem mam jeszcze 5 punktów, i 72 z ocen.
Nasz test był raczej łatwy, ale popełniłem kolosalny błąd, bo w zadaniu za 6 (chyba punktów) jako pi zamiast jak podane w zadaniu było 3, podstawiłem 3,14 sad.gif i na pewno mi nie zaliczą.


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 10.06.2008 22:25
Post #3479 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



QUOTE
popełniłem kolosalny błąd, bo w zadaniu za 6 (chyba punktów) jako pi zamiast jak podane w zadaniu było 3, podstawiłem 3,14  i na pewno mi nie zaliczą.

omg

wez zeti, raz, ze to tylko rekrutacja do liceum, to naprawde nie jest az takie trudne, dostac sie, dwa, wyniki masz bdb i rozterki matematyczne dosc zabawne, kazdy normalny myslacy matematyk by to zaliczyl, musialbys trafic na przerabanego egzaminatora

chill out chlopie, niedlugo wakacje cheess.gif


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 10.06.2008 22:29
Post #3480 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Heh, tak wakacje, jeszcze tylko dwa tygodnie (niecałe)
pod koniec czerwca powinienem już być przypisany do jakiejś szkoły, i sobie raczej myślę, że się dostanę. biggrin.gif
Jeszcze tylko żeby nauczyciele zachowania mi nie spiep@#yli na koniec szkoły, i będę zadowolony.

Dzisiaj sobie wchodzę z kubkiem nescafe na matematykę, a nauczycielka pyta sie dla kogo ta kawa. Wytłumaczyłem jej, ze moja, a ona tak się jakoś popatrzyła, więc odstawiłem ja na parapet, i akurat przez 45 minut wystygła, i nadawała sie do picia.


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 10.06.2008 22:31
Post #3481 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



w sumie 93 pkt. (pisane dawno, ale jednak trochę później niż em )
humanistyczny - 43 (prosty chyba )
matematyczny - 50 (laureatka, to się nie liczy)

Rzeczywiście, weź chłopie wyluzuj. Może ja nie jestem dobrym przykładem, ale naprawdę nie trzeba się zbytnio męczyć, żeby się do dobrego liceum dostać wink2.gif
Relax


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Atina
post 10.06.2008 22:35
Post #3482 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 401
Dołączył: 07.04.2003

Płeć: Kobieta



Ja miałm 96, ale u mnie też sie nie liczy bo 50 miałam za darmo.
Nadal Wam się dodaje do tego średnią szkolną i jakieś tam osiągnięcia, żeby doszło do 200 pkt?
Jeśli tak, to 170 pkt powinno wystarczyć wszędzie.


--------------------
At the end of the world... or the last thing I see...

user posted image
Enormous amount of people would rather die, than think... in fact they do so.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 10.06.2008 22:36
Post #3483 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



A czy ja się męczę? tylko troszkę jęczę. Harolciu, ty na bio-chemie jesteś?
Czy jakieś osoby z waszej gimnazjalnej/podstawówkowej kalsy pojawiły sie z wami w LO? Ja ze swoją kalsą jestem już 10 lat, i trudno jest się rozstać, ale każdy idzie w swoją stroną, ze mną do LO może pojdzie tylko jeden kolega, ale z równoległej klasy.

I niedługo wakacje, znowu się zacznie, fajnie, nie cheess.gif

Średniej się chyba nie dodaje, tylko konkursy organizowane przez kuratora na st. wojewódzkim, finaliści mają po 8 pkt za konkurs.

Ten post był edytowany przez Zeti: 10.06.2008 22:37


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 10.06.2008 22:40
Post #3484 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



ja w liceum w klasie mialam 4 inne osoby z gimnazjum, ale nikogo z klasy. spoko, wszyscy sie musicie zaaklimatyzowac do nowego miejsca, nowych zasad... u nas nie bylo wiekszej roznicy, czy sie znali ludzie wczesniej czy nie :)


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 10.06.2008 22:43
Post #3485 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



Tak, jestem w bio-chemie.

U mnie były jeszcze dodatkowe punkty liczone za wybrane przez liceum przedmioty.
W klasie mam przyjaciółkę, z którą chodziłam od zerówki, przez podstawówkę, gimnazjum, zerówkę (klasę wstępną, traktowaną jak 3 gim.) i teraz jesteśmy razem. Miło. Poza tym po szkole szwenda się kilka osób z gimnazjum. Ale, żeby nie było, nawet łatwo się z klasą rozstałam.

I nie męczysz się, tylko trochę chyba dramatyzujesz cheess.gif


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 10.06.2008 22:44
Post #3486 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Ja mam nadzieję iśc do szkoły, z dobrym poziomem, uczy się w niej kilkunastu absolwentów mojego zsp, więc chyba nie będzie tak żle, poznam nowych ludzi, i zacznę praktycznie od zera, bo nikt mnie nie będzie dobrze znał.

No, tak 4 przedmioty sie liczą, punkty przeliczane wg:
cel - 20p
bdb - 16p
db - 12p
dst - 8p

Ale średnia jako tako się nie liczy ( a szkoda, bo mam 5,2 - czy coś koło tego)

Niby jestem optymista, ale podramatyzować nie zaszkodzi.

Ten post był edytowany przez Zeti: 10.06.2008 22:47


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 10.06.2008 22:45
Post #3487 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



z perspektywy lat... user posted image bardzo dramatyzujesz.


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 10.06.2008 22:49
Post #3488 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Może za parę lat też się będę z tego śmiał. cheess.gif Moze nawet juz w czwartek.

Ale w tym roku dużym zaskoczeniem na egzaminie było zadanie 32 z humana, jak sobie tu przypomnieć wygląd Marcina Borowicza, albo Alka, czy Zośki?


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 10.06.2008 22:49
Post #3489 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



QUOTE(Zeti @ 10.06.2008 22:44)
a szkoda, bo mam 5,2 - czy coś koło tegozi.
*


Ach, to były piękne czasy, kiedy się taką średnią miało... smile.gif


Słyszałam coś o tych Waszych testach... szczęście, że mnie to ominęło tongue.gif

Ten post był edytowany przez harolcia: 10.06.2008 22:50


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 10.06.2008 22:51
Post #3490 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Tak, tak, w liceum trzeba się będzie starać, żeby chociaż 4,0 mieć, bo i profesorzy nie będą chcieli tak wysokich ocen dawać, żeby nie było to podejrzane. cheess.gif

A słyszeliście o projekcie, zeby pierwszy rok w LO obejmował wszystkie pzredmioty, al drugi i trzeci tylko te wybrane do matury? Czy to ma jakieś szanse przejść?

No, najgorsze było to ostatnie zadanie, mam w sumie całe nawet składne, tylko bez wyglądu, bo iskąd miałem wygląd wziaść? Ja rok temu czytałem ta ksiażkę.

Ten post był edytowany przez Zeti: 10.06.2008 22:52


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 10.06.2008 22:55
Post #3491 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



Ja bym w drugą stronę też nie przesadzała. Teraz średnia 5.0 i wyżej wydaje mi się abstrakcją, ale ponad 4 można naprawdę bez problemu wyciągnąć.

Co do tego projektu, wydaje mi się, że nie przejdzie. Chociaż całym sercem byłabym za tym... Mimo potrzeby ogólnego wykształcenia, wydaje mi się, że wystarczająco długo (9lat) kształcą nas na jako-tako obeznanych w świecie, więc te dwa lata nauki wybranych przedmiotów nie zrobiłoby nikomu różnicy.

Ten post był edytowany przez harolcia: 10.06.2008 22:55


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 10.06.2008 22:58
Post #3492 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



teraz 4.25 to szczyt moich marzen i, obawiam sie, mozliwosci tongue.gif
a cale liceum nie zeszlam ponizej 5.25, gimnazjum takoz
wiecie, z czasem perspektywa jakby sie zmienia wink2.gif

a, i jestem przeciw calym sercem. juz dosc rownamy w dol, do cholery. zabrac humanistom matme i wyslac ich myslec na gramatyke opisowa albo na logike na studiach... disaster. zabrac scislowcom polski i zaraz nie beda potrafili listu motywacyjnego sklecic.
geez. naprawde. program polskiej szkoly nie jest taki zly.

Ten post był edytowany przez em: 10.06.2008 23:00


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ramzes
post 10.06.2008 23:02
Post #3493 

Mistrz Różdżki


Grupa: Prefekci
Postów: 1237
Dołączył: 06.08.2007
Skąd: Cz-wa/Krk

Płeć: Mężczyzna



Myślę Zeti, że jeśli Twoje prognozy są dobre to się dostaniesz, gdzie chcesz. Bo zakładam, że najważniejsze dla Ciebie, to dostać się, a nie być w pierwszej trójce na liście cheess.gif u mnie w profilu (notabene najbardziej obleganym) w jednej z najlepszych szkół w mieście najniższy wynik to było coś około 135, więc myślę, że niecałe 80 pkt z egzaminu można liczyć w tym wypadku. A znam parę osób z klasy, które miały poniżej 80.
Ja miałem 95 (48+47).
W klasie miałem jedną osobę z gimnazjum. I w sumie stwierdzam, że to było najlepsze, co mogło mnie spotkać biggrin.gif

No i na koniec nie martw się. Dostaniesz się, gdzie chcesz. Rekrutacja do liceum jest wprawdzie ograniczona przepisami, ale nie aż taka straszna. Ja się za to zaczynam denerwować, bo już lada moment będę się rekrutował na studia :/ ja chcę z powrotem do LO sad.gif


--------------------
As the philosopher Jagger once said - "You can't always get what you want"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 10.06.2008 23:03
Post #3494 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Wow. Em, brawo, szacunek, w LO średnia powyżej 5,0 - marzenie.

Ale chociaz 3 klasa mogłaby być poświęcona na przedmioty maturalne w całości. Em, nie wiezę, że człowiek po nauce w gimnazjum i początku liceum nie będzie w stanie jako matematyk, czy inzynier czegoś prostego napisać, albo, ze humanista nic sobie bez fachowca nie obliczy.

No, ale każdego roku punkatacja jest inna, zalezy od poziomu trudności testu. W tym roku był banalny, no, może bez zadania 32 smile.gif
Moi koledzy pisali charakterystyki Syzyfa (no, w końcu "Syzyfowe prace"), Tadeusza Rózewicza (że tak niby nazywał się Zośka) i ... Baśki (ktoś zapominiał, ze powinno być Zośka)

Ten post był edytowany przez Zeti: 10.06.2008 23:06


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 10.06.2008 23:10
Post #3495 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



lol, no srsly
to nic nie znaczy, wystarczy popatrzec, co sie na studiach dzieje...

i tak, sadze ze tak podstawowe rzeczy, jak obycie w historii literatury (na litosc boska, w gimnazjum omawia sie glownie poetyke), w historii powszechnej etc to rzeczy, które kazdy czlowiek o wyksztalceniu srednim licealnym powinien w jakims stopniu posiasc

na cala historie literatury chcesz dwa lata dac? lol CZLOWIEKU. na historie powszechna? na matme? ja w dwa lata robilam biologie, fizyke, chemie, za to w podwojnym wymiarze godzin. ale takich rzeczy, jak polski czy matma po prostu NIE OBETNIESZ.

nie kazdy musi isc do liceum

Ten post był edytowany przez em: 10.06.2008 23:12


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 10.06.2008 23:13
Post #3496 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Juz teraz wiem ze Historia Anglii i USA jest po prostu nie do zdania. Tone w notatkach, patrze z trwoga na Zinsa i nie jestem w stanie przyswoic nawet najglupszej informacji. Brrrr.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 10.06.2008 23:15
Post #3497 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Dobra, może masz racje, Ty już skończyłąś liceum, a ja je dopiero zaczynam. (W sumie na pewno masz rację)

My w gimnazjum w sumie takiego natłoku wierszy niemieliśmy, raczej tak 1/5 lekcji to były wiersze, moze nawet mniej, głównie były takie hm, jakby t ookreślić, powracające motywy, w twórczosci różnych artystów, epoki literackie, itp.


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 10.06.2008 23:19
Post #3498 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



poetyka =/= poezja


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ramzes
post 10.06.2008 23:22
Post #3499 

Mistrz Różdżki


Grupa: Prefekci
Postów: 1237
Dołączył: 06.08.2007
Skąd: Cz-wa/Krk

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Ale chociaz 3 klasa mogłaby być poświęcona na przedmioty maturalne w całości.

I tak jest. Ja na humanie w trzeciej klasie miałem jedynie matematykę. Ale tak jak mówi em, są elementarne rzeczy, który każdy, chwalący się średnim wykształceniem, powinien znać, a że polska edukacja nie do końca spełnia ten postulat, to już inna sprawa...


--------------------
As the philosopher Jagger once said - "You can't always get what you want"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 10.06.2008 23:22
Post #3500 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Faktycznie. No więc taka poetyka, jak badanie tekstu, wierszów, opowiadań, to było w pierwszej klasie.

QUOTE
poetyka =/= poezja

No, i tu pokazuje nieznajomość podstawowych pojeć. dry.gif
Podobnie mi brzmiało wink2.gif

Ten post był edytowany przez Zeti: 10.06.2008 23:24


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

184 Strony « < 138 139 140 141 142 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 05.05.2024 01:19