Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Prawda I Mity Czarnej Listy, czyli coś dla pełnej wiedzy - dla Was

Dyrcio LSM
post 27.08.2004 20:15
Post #1 

DYREKTOR LSM


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: GTW ul. czekoladowa




Dużo narosło mitów dotyczących tzw. "czarnej listy" i chyba warto o niej napisać oraz o zasadach wisywania na nią.

Może to wydać się dziwne, ale CPE organizując LSM, BT, SP, a w przyszłości Letnią Szkołę Iluzji, nie ma obowiązku zabierać kazdej osoby, która się zgłosi.

Pierwszoroczni mają tak zwaną czystą kartę w aspekcie zachowania i oni przyjmowani są na podstawie ich deklaracji wg. klejności zgłoszeń.

Pierwszoroczni są i tak w gorszej sytuacji od Was starych uczestników, gdyż Wy materiały o koloniach i obozach dostajecie 14 dni wcześniej niż wogóle CPE rozpoczyna nabór na kolonie.

Prócz tego macie preferencje finansowe bo 10% rabatu stałego na wszystkie akcje CPE, co też jest ukłonem firmy w Waszą stronę.

Uczono mnie wiele lat temu, że od ludzi, których się poznało, dlugoletnich uczniów wymaga się wiecej i jest to naturalne.

Jeśli wiec pierwszoroczny robi jakieś tam numery, to do pewnego stopnia można to mu wybaczyć i dać szansę na kolejny rok.

Bardzo mało jest przypadków, że nie wysyłamy zaproszeń do stałych uczestników. To naprawdę są pojedyńcze przypadki.

Kogo nie zapraszamy na kolejne edycje LSM i dlaczego?

Czasowe wstrzymanie zaproszenia na LSM i inne akcje:
Standardowo, każdy uczestnik, który wyjechał z kolonii w czasie jest trwania (nie dotyczy choroby), nie otrzymuje zaproszenia na kolejny rok, co nie znaczy, że jak podrośnie i stanie się bardziej samodzielnym, to z przyjemności taką osobę bedzimy widziec na naszych koloniach ponownie.

Odebranie prawa wyjazdu na LSM z jednoczesnym uproawnieniem do wyjazdu na BT i inne formy młodziezowego wypoczynku.
I jest to tzw. czarna lista, o której tak piszecie i mowicie.
Każdy pracuje na swoją opinię i jest normalne, że nikt nie potrafi być świętym przez 2 tygodnie (zresztą jest to nudne).
Potem fajnie się wspomina wybryki uczestników. Jest jednak kilka kwestii, które decydują o podjęciu przez profesorów decyzji, że dana osoba nie nadaje się już na LSM.
LSM, to coś wiecej niż kolonia. Podpisując kontrakt decydujesz się na udział w zajęciach i stosowanie zasad ujętych w konstytucji LSM jak ktoś nie czytał to tam też są okreslone kary za naruszenie zasad LSM. Jedną z nich jest wydalenie z LSM i tą karę zastosowaliśmy tylko w jednym przypadku (a na LSM, SP i BT było już 1628 osób). Dajemy szansę każdemu do ostatniego dnia.
LSM nie jest kolonią terapeutyczną i wybaczcie, ale na LSM nie ma czasu na terapię i borykanie się z większymi problemami wychowawczymi.
Problem niektórych z Was jest jeden - za dużo razy byliście na LSM i wydaje Wam się że wszystko wiecie.
A potem jest taki obraz sytuacji, że mając 15-17 lat na nawet 18 lat, każdą lub prawie każdą propozycję mimo, że jest ona nowa olewacie i traktujecie zajęcia wybiórczo. Nagle okazuje się, że przy zajęciach sportowych niektóre dziewczyny mają przez 14 dni miesiączkę, co nie przeszkadza im szalec na dyskotece. Niektórzy symulują poważne choroby i wymyślają sobie wady serca - mimo, ze w karcie zdrowia nie ma wzmianki o tym. I symulantom się wydaje, ze to jest zabawne. Profesorowie się martwią, biegają, opiekują się - ja się zastanawiam czy nie zawozić na EKG do szpitala. A po podaniu witaminy C, nagle choroba ustępuje.
Ludzie trochę wiecej wiary w naszą inteligencję.
Pomijam fakt, że niektórzy potrafią publicznie obrazić profesora, buntowac się i tupać nogami, a co gorsza robić z siebie ofiarę i manipulować emocjami, co powoduje rozłam w domu LSM.
Do tego dochodzi brak szacunku do naszej pracy - zresztą ciężkiej. Tyle godzin zajęć dziennie przygotowywania imprez. Przecież my zajęcia dla Was przygotowujemy wieczorami.
A potem to do 1 w nocy musimy biegać po salach, bo nagle ludzie znikają z pokojów i wędrują.
To wszystko jest powodem, że niektóre osoby powinny jechać na obóz młodzieżowy a nie na LSM - zwyczajnie dorastacie i dla Was niektórych czas LSM i kolonii dobiegł końca i warto się z tym pogodzić. Każda przygoda ma swój początek i koniec.
Niektórzy z Was otrzymają zaproszenia na kurs asystentów profesorów, ale to bedzie zaproszenie, a nie oferta dla wszystkich którzy ukończyli 15 lat.
Wiec podsumowując - fak, że niektórzy nie będą mogli wyjechać na LSM nie znaczy, że nie będą mogli pojechać na BT i np. Szkołę Iluzji (choć ostateczną decyzje o przyjęciu osoby na Szkołe Iluzji podejmie prof. Max).

Ostateczny zakaz udziału we wszystkich formach organizowanych przez CPE.
Dotyczy niewielkiej liczby osób.
Dotychczas taki zakaz otrzymało 5 osób. W tym roku bedzie tych osób 7 i kazda osoba otrzyma stosowne pismo w tej sprawie do domu na początku października.
Nalezy też pamiętać, że nic nie jest nieodwracalne. Może Warto przemyśleć swoje postepowanie i popracować nad profesorami. Może Warto wtedy podpisać kontrakt w zakresie waszego zachowania. Jest wiele możliwości zmiany decyzji profesorów.
A napewno zmienie decyzji nie pomagają obraźliwe teksty na forum, które jest publicznym nośnikiem informacji. Nikomu nie udało się jeszcze poprawić swojego wizerunku przez obrażanie innej osoby.
Podam przykład z tego roku.
Jedna z osób, która dowiedziała się o wpisaniu na czarną listę napisała do mnie maila z pytaniem za co dostała się na czarną listę i pytała co może zrbić, aby decyzję zmieniono.
Wymieniliśmy bardzo kulturalne 3 maile i musze powiedzieć, że jestem pod wrażeniem zachowania tej osoby. Dzieki wymianie maili mogłem tej osobie napisać opinię profesorów, wyjaśnić co było nie tak jak powinno w jej zachowaniu i na co ma zwracać uwagę w roku następnym. I musze powiedzieć, że osoba ta bedzie mogła jechać na LSM ponownie jeśli podpisze dodatkowy kontrakt, w którym będą określone zasady zachowania się tej osoby i rozwiązywania konfliktów, co ustaliłem z opiekunem domu i kierownikiem turnusu.

Teraz o zasadach wpisywania na tzw. "czarną listę"

Już wiecie, że są 3 rodzaje tzw. "czarnych list"
1. Wstrzymanie wyjazdu na SP lub LSM o jeden rok.
2. Wstrzymanie prawa do wyjazdu na LSM przy jednoczesnym prawie dalszego wyjazdu na inne formy np. BT, LSI
3. Całkowite odebranie prawa do udziału we wszystkich akcjach organizowanych przez CPE

Jak i kto wpisuje na czarną listę - czyli czarne kropki Rulez :-)

Faza 1
Codziennie profesorowie omawiają sytuację kazdego dnia i największe problemy oraz omawia się nacięższe aspekty wychowawcze dnia.

Faza 2
Po średnio 9 dniach profesorowie - opiekunowie domów w swoich domach przy nazwiskach osób w dzienniku stawiają kropki (różnego koloru ostatnio były srebrne bo nie było innego cienkopisu).

Faza 3
1 dzień przed wyjazdem z LSM cała rada profesorów omawia zachowanie osób, którym postawiono tzw. czarne kropki i jesli osoba zmieniła swoje zachowanie to kropka jest anulowana. Jeśli nic się nie zmieniło, to na końcu dziennika w uwagach wpisuje się imię i nazwisko osoby oraz opis zachowań, które powodują wisanie na listę. Na końcu opisu zaznacza się, czy zakaz wyjazdu dotyczy tylko LSM, czy jest to zakaz na wszystkie akcje CPE lub czy należy wstrzymać wyjazdy danej osobie na rok.

Faza 4
Po zakończeniu całej akcji - średnio w połowie września zbiera się większość profesorów na podsumowaniu akcji lato i jeszcze raz dokonuje się oceny zachowania danej osoby. Sprawę relacjonuje opiekun domu i/lub kierownik turnusu.
Po tej dyskusji następuje głosowanie.
Każdy profesor ma 2 fasolki (czarną i biała)
Głosowanie odbywa się w sposób tajny i po omowieniu sytyacji danej osoby wpisanej na czarną listę głosujemy przez wrzucenie do woreczka jednej fasolki.
Czarna oznacza - decyzję niekorzystną dla uczestnika
Biała oznacza - decyzję korzystną dla uczestnika
Decyduje większość głosów.
Czasami jest tak, że Dyrcio mimo decyzji negatywnej się sprzeciwia, ale wtedy musze taką osobe zabrać na turnus tam gdzie ja jestem i odpowiadam przed profesorami za zachowanie tej osoby. Było tak w kilku przypadkach, ale się nie zwiodłem i osoby te już bez problemów dalej uczestniczą w LSM.

Tak wygląda kwestia czarnej listy i myślę, że nareszcie wszystko wiecie.
Więc odpowiadając na pytanie dlaczego nikt jeszcze oficjalnie nie wie, czy jest na czarnej liście czy nie.

Trzeba poczekac na spotkanie profesorów, które jeszcze się nie odbyło. Docelowo są czarne kropki w dziennikach a oastateczna bitwa odbedzie się za jakieś 2 tygodnie.

Jeszcze na koniec o netykiecie - czyli etykiecie w necie

Są okreslone reguły zachowania się w internecie.
M.in. ważne jest, aby nie stosowac wulgaryzmów.
Ew. uwagi krytyczne są dopuszczalne jeśli są kulturalne - jest róznica pomiędzy krytyką a pluciem i stosowaniem manipulacji.

Pozdrawiam magicznie
Dyrcio

Ten post był edytowany przez Dyrcio LSM: 27.08.2004 20:17


--------------------
A ja zdecydowanie nie lubię czekolady
www.szkolmagii.com GG4461973
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ciaptak
post 27.08.2004 20:24
Post #2 

blaa blaaa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 146
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: underground-pod stolem :D




Dobra, to teraz mam nadzieje, ze wszyscy wiedza o co chodzi w czarnej liscie,
nie bedzie pytan na ten temat i mam nadzieje, ze sie na ta liste nie dostalem, zreszta nie widze powodu.

ale sie Dyrciu rozpisales...., az mnei oczy bola smile.gif


--------------------
oto cały Ciaptak :D

Aneta(14-06-2004 17:14)
Kiedy pan odkrył w sobie gwiazdę?
Ciaptak (14-06-2004 17:16)
od razu wiedziałem, że mam piekielnie dopracowany talent, i charyzme, i wyglad, i charakter, i nie bede sie przechwalal bo to nie ładnie przecież jest.


ta, to jest fragment wywiadu :)

http://ciaptaczek.friendtest.com

czy mnie znasz?? , zlbo czy masz szcescie :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Magya
post 27.08.2004 20:45
Post #3 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 874
Dołączył: 01.08.2004

Płeć: Kobieta



Dobry pomysł z tą listą. Dyrciu, pozdrawiam.


--------------------
Motylem jestem.


user posted image

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inciaa
post 27.08.2004 21:37
Post #4 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 118
Dołączył: 13.04.2003
Skąd: Elbląg




Przy wzmiance o olewaniu miałam małe wrazenie, że Dyrcio mówi o tegorocznym LSI wink.gif ALe mam nadzieję, że po tej rozmowie widać było, że się poprawiliśmy, a przynajmniej, że się staramy smile.gif


--------------------
user posted image
Po co się męczyć i tak wszyscy zginiemy! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dyrcio LSM
post 27.08.2004 21:40
Post #5 

DYREKTOR LSM


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: GTW ul. czekoladowa




Inicia LSI było spoko - naprawdę. Pamiętaj że na Was to ćwiczyliśmy ten nowy pomysł. Wiec jako króliki doświadczalne - testy wyszły pozytywnie wprowadzamy nowy lek na rynek tj. LSI

HIIII

Dyrcio


--------------------
A ja zdecydowanie nie lubię czekolady
www.szkolmagii.com GG4461973
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inciaa
post 27.08.2004 21:46
Post #6 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 118
Dołączył: 13.04.2003
Skąd: Elbląg




Tak, na ofertach LSI będzie pieczatka 'testowane na zwierzetach" ^^
Ale tak, LSI było boskie i mimo tego, co mówiłam, ze to był jeden z gorszych turnusów LSM'u, na jakim byłam, to patrząc z perspektywy czasu był jednym z lepszych smile.gif Rzeczy, które wtedy wydawały mi się okropne teraz miło wspominam. I mam nadzieję, ze żadna czarna kropka mi tego nie zabierze wink.gif


--------------------
user posted image
Po co się męczyć i tak wszyscy zginiemy! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 27.08.2004 23:26
Post #7 

Unregistered









hm fajnie to napisane jest. dzięki Dyrcio, za to, że to umieściłeś. dobre... ;>
Go to the top of the page
+Quote Post
Tancerka
post 28.08.2004 14:11
Post #8 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 10.05.2003




QUOTE (Inciaa @ 27.08.2004 21:46)
Tak, na ofertach LSI będzie pieczatka 'testowane na zwierzetach" ^^
Ale tak, LSI było boskie i mimo tego, co mówiłam, ze to był jeden z gorszych turnusów LSM'u, na jakim byłam, to patrząc z perspektywy czasu był jednym z lepszych smile.gif Rzeczy, które wtedy wydawały mi się okropne teraz miło wspominam. I mam nadzieję, ze żadna czarna kropka mi tego nie zabierze wink.gif

tu gosiaczek.
Inka, Ty mnie laska przerażasz, wiesz? ja sie bałam do Ciebie pisac, po tych smsach, ze na LSI jest beznadziejnie i wogle. I mówiłam, ze nie moze byc tak zle!

U nas na turnie to czarna lista była zmorą pokoju 6 7 i 8. Czyli Consilium jest jedną wielką czarną kropką! Ale i tak było swietnie. A sowa wymiata smile.gif
Czytając yto miałysmy wrazenie (Gosia i Tancerka) ze to o nas ;p o my... grzesznice ;p


--------------------
Łabidudajdaj Łabidudaj- Sowa wymiata
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 28.08.2004 20:12
Post #9 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Dyrcio LSM @ 27.08.2004 19:15)
Niektórzy symulują poważne choroby i wymyślają sobie wady serca - mimo, ze w karcie zdrowia nie ma wzmianki o tym. I symulantom się wydaje, ze to jest zabawne. Profesorowie się martwią, biegają, opiekują się - ja się zastanawiam czy nie zawozić na EKG do szpitala. A po podaniu witaminy C, nagle choroba ustępuje.


placebo?


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dyrcio LSM
post 28.08.2004 20:23
Post #10 

DYREKTOR LSM


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: GTW ul. czekoladowa




Brawo TimmY placebo - a niektórym się wydaje, że profesorowie to matoły bez szkoły i nie wiedzą jak rozpoznać symulanta.

Hiiii

PS.
I jak już jesteś w Poznaniu?


--------------------
A ja zdecydowanie nie lubię czekolady
www.szkolmagii.com GG4461973
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 28.08.2004 20:35
Post #11 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



szkoda, że nie mogłam pojechać do poznania, naprawde bardzo chciałabym was poznac czarodziej.gif
a placebo to taki zespoł happy.gif


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dyrcio LSM
post 28.08.2004 21:22
Post #12 

DYREKTOR LSM


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: GTW ul. czekoladowa




Hiiii to Hiiii a satelita obseruje i wszystko widzi i namierza i krąży, krąży i dalej patrzy itd.

A placebo ?

No to taki zaespół :-) falujących oczu :-)

Tesh pozdrawiam

CZARNA KROPA GÓRĄ

Ten post był edytowany przez Dyrcio LSM: 28.08.2004 22:24


--------------------
A ja zdecydowanie nie lubię czekolady
www.szkolmagii.com GG4461973
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anet
post 28.08.2004 21:36
Post #13 

mała księżniczka


Grupa: czysta krew..
Postów: 144
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: raz w lewo, raz w prawo i prosto.

Płeć: Mężczyzna



No, dlaczego mieszkam na tych Mazurach?
No, dlaczego to jest tak daleko od Poznania?
No, dlaczego już we wtorek musze jechać do internatu?
No, dlaczego..


Bawcie się dobrze =)


--------------------
Straceni jak Romeo i Julia, bez szansy na lepsze jutro.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 28.08.2004 21:47
Post #14 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Dyrcio LSM @ 28.08.2004 19:23)

PS.
I jak już jesteś w Poznaniu?

not yet.

QUOTE
ps. Dyrciu co oznacza "HIII" ?

Podejrzewam pewnego rodzaju dzwiek smiechunasladowczy.
Czym jest to tak naprawde moge wiedziec tylko nieliczni.



czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif Ja tEsH nIe mOgEm SiEm DoCzEkAc aZ zObAcZe zLoT HaReGo czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dyrcio LSM
post 28.08.2004 22:19
Post #15 

DYREKTOR LSM


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: GTW ul. czekoladowa




Towarzyszu macię rację - to patriotyczny dźwięk radości ludu pracującego wsi i miast.

I pamiętajcie, że na następnym zebraniu kolektywu naszej umiłowanej partii robotniczej będziemy zbierać kasę na budowę pomnika Czarodzieja Komunisty.
Daletego też opłaty nalezy ustalić zastępująco:
Towarzysze po dysze, a towarzyszki po dwie dyszki :-)


--------------------
A ja zdecydowanie nie lubię czekolady
www.szkolmagii.com GG4461973
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tancerka
post 28.08.2004 23:26
Post #16 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 10.05.2003




QUOTE (Dyrcio LSM @ 28.08.2004 22:19)
Towarzyszu macię rację - to patriotyczny dźwięk radości ludu pracującego wsi i miast.

I pamiętajcie, że na następnym zebraniu kolektywu naszej umiłowanej partii robotniczej będziemy zbierać kasę na budowę pomnika Czarodzieja Komunisty.
Daletego też opłaty nalezy ustalić zastępująco:
Towarzysze po dysze, a towarzyszki po dwie dyszki :-)

I w takich chwilach żałujemy, że jesteśmy kobietami(by Gosia i Tancerka) ;P


--------------------
Łabidudajdaj Łabidudaj- Sowa wymiata
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inciaa
post 29.08.2004 15:28
Post #17 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 118
Dołączył: 13.04.2003
Skąd: Elbląg




Gosia, bo były dni, że było OKROPNIE i to bardzo, wysłałam do Ciebie SMSa w taki własnie dzień. Ale tak na oko, to więcej było jednach tych + niż - później xP
Ale Wigilia była fajna xD Chociaz pod koniec myslałam, że się załamię xP Ale ciii, to nie ten temat xD

Kurcze, dlaczego, dlaczego, dlaczego Poznań jest tak daleko? Ja też chcę na zlot! Zazdroszczę Wam ludzie xD


--------------------
user posted image
Po co się męczyć i tak wszyscy zginiemy! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Janet
post 29.08.2004 15:40
Post #18 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 25
Dołączył: 09.04.2003




No ja też chce na zlot. A powracając do tematu to na drugim turnusie w Gniewie, wszyscy chłopcy z pokoju nr. 4 bali się, że dostanął czarną kropke. Moim zdaniem przynajmniej 3 z nich by się przydała dry.gif


--------------------
I'm servent of Lord Voldemort.
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=69594
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sir_Human
post 29.08.2004 18:54
Post #19 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 60
Dołączył: 06.04.2003




Ja bym chcial dostac czarna krope. Najlepiej w paczce do domu. Ale jak nie to mozecie mi przyslac z oferta za rok smile.gif I nie bylo nic o nie zjawianiu sie na zlotach... Pozdrawiam Hiiii(v).


--------------------
A gdy otworzył pieczęć drugą usłyszałem drugą Istotę Żyjącą, gdy mówiła <<Przyjdź>> i wyszedł inny koń - barwy ognia, a siedzącemu na nim dano odebrać ziemi pokój, by sie wzajemnie ludzie zabijali. I dano mu wielki miecz.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tancerka
post 31.08.2004 15:10
Post #20 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 10.05.2003




Bo to o zlotach to już była nasza bujna wyobraźnia i nakręcanie się wzajemnie czego nie będzie nam wolno robić.


--------------------
Łabidudajdaj Łabidudaj- Sowa wymiata
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seiya
post 31.08.2004 19:37
Post #21 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 80
Dołączył: 04.01.2004




A ja chcę koszulkę z Czarodziejem Komunistą i napisem: "A co Ty zrobiłeś dla dobra magicznej partii?"

I kartki na czekoladowe żaby.

I miotły z przydziału.

Co do Czarnej Listy...Rzeczywiście wiele osób wyolbrzymiało, a na CL ciężko trafić...Wierzcie mi =) A jak się już trafia to...<wzdychnięcie>

Choć jak nieraz mówił Dyrcio...Ludzie się zmieniają...Codziennie możesz stać się nowym człowiekiem.

Co do placebo -> szok!

BTW. kiedy będą rozsyłane zaproszenia na ten kurs asysntenta. (I czy ten kurs to top samo co Master LSM (II GNIEW 2005)?





--------------------
Róże, ich płatki...Nasze matki- matki miłości, matki ludzkości...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Snakebay
post 31.08.2004 20:47
Post #22 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 29.02.2004
Skąd: Nekropolice, na ogół w wc publicznym XD




z dziwnymi urazami to chyba na kazdych koloniach jest problem, a co dopiero w roku szkolnym na w-fie, bosko po prostu, moze sie szczerze zglosi jakas osoba ktora nigdy nie symulowala bolu glowy i paluszka? biggrin.gif

oj kiedys mialam faze i caly czas sie balam balam i balam ze trafie na czarna liste ale no coz nie ma to jak dziwne fobie biggrin.gif


--------------------
Jam Emka, Kłoda z Consilium, Krasnolud Od Spraw Reniferów!...

mahnamahna.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seiya
post 31.08.2004 20:58
Post #23 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 80
Dołączył: 04.01.2004




Renomowany psychiatra Yaten -> specjalność kropkofobie =)

Wiesz MK ty sie naprawde mialas czego bac. Taka niegrzeczna i wogole. Czarna lista za gorący kubek =)


--------------------
Róże, ich płatki...Nasze matki- matki miłości, matki ludzkości...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 12.05.2024 14:04